24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Понеділок, 16 листопада 2020, 08:00

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Ви зазвичай – поза кадром і радіоефіром, однак завдяки вашій майстерності, таланту, фаховості ми маємо змогу не тільки дізнаватися про події в області,  країні та світі, а й бачити їх з місця– із спортивних змагань, гарячих точок, надзвичайних ситуацій. Вам доводиться трудитися годинами та в позаурочний час, вибирати оптимальні  ракурси, форми, світлове та композиційне рішення у надскладних умовах, аби донести до людей правдиву інформацію, дати їм змогу відчути реальність та стати учасником інформаційного простору. Усе це забирає багато сил, витримки і часу.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги, оптимізму, втілення цікавих задумів і проєктів на благо рідного краю та всієї України!

Миру вам, добра і щастя!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс