29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

16 Ноябрь — В день радио, телевидения и связи

Понедельник, 16 Ноябрь 2020, 08:00

Уважаемые сотрудники Радио, телебачення та зв’язку краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Ви зазвичай – поза кадром і радіоефіром, однак завдяки вашій майстерності, талант, фаховості ми маємо змогу не тільки дізнаватися про події в області,  країні та світі, а й бачити їх з місця– із спортивних змагань, гарячих точок, чрезвычайные ситуации. Вам доводиться трудитися годинами та в позаурочний час, вибирати оптимальні ракурси, форми, світлове та композиційне рішення у надскладних умовах, аби донести до людей правдиву інформацію, дати їм змогу відчути реальність та стати учасником інформаційного простору. Усе це забирає багато сил, витримки і часу.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, творческое вдохновение, оптимизм, втілення цікавих задумів і проєктів на благо рідного краю та всієї України!

Миру вам, добра і щастя!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс