16 шкільних автобусів передано у закарпатські школи та 1 у вище профучилище

Print Friendly, PDF & Email

За підтримки і сприяння МОН України, керівництва ОВА та обласної ради реалізовано державну субвенцію – грошову допомогу місцевим бюджетам із державного бюджету, для закупівлі 16 шкільних автобусів моделі «Атаман» на суму понад 42,5 мільйонів гривень.
 
«Маємо подякувати Богу і нашому Президенту за те, що у такий скрутний час можемо отримати ці автобуси ще й за ціною, нижче ринкової. Для цього було докладено чимало зусиль, у тому числі й головою обласної військової адміністрації Віктором Микитою. Таким чином вдалося направити цю субвенцію на допомогу дітям. Цінуймо це…», — наголосив звертаючись до громад, які отримували шкільний транспорт голова облради Володимир Чубірко.
 
Отож, шкільні автобуси отримали Косоньська, Нижньоворітська, Полянська, Великолучківська, Кольчинська, Нересницька, Дубівська, Вільховецька, Буштинська, Середнянська, Худлівська, Міжгірська, Синевирська, Колочавська та Ясінянська сільські ради, Перечинська і Рахівська міськради та Вище професійне училище №34 міста Виноградова.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради