01 квітня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

16 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту

четвер, 16 січня 2020, 11:00

Шановні краяни!

Сьогодні  відзначається День захисників Донецького аеропорту від ворога, який прийшов на українську землю з війною, та вшановується пам’ять загиблих Воїнів.

Ця героїчна оборона, що  тривала 242 дні,  без сумніву буде  вписана золотими літерами в історію України як символ хоробрості та  мужності її синів і доньок, серед яких було немало закарпатців. А це –  військові, добровольці, медики, волонтери, що тримали оборону плацдарму до останнього подиху, за що в народі назвали їх незламними «Кіборгами». Тут поклали життя понад 200 військовослужбовців.

Подвиг усіх загиблих Героїв, їх самопожертва і хоробрість навіки залишиться світлою пам’яттю в наших серцях від покоління до покоління. Заради життя і майбутнього.

Дай, Боже, миру і сонця на нашій  рідній землі!

Пам´ятаймо!

Голова Закарпатської обласної ради