05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

17 травня – Всесвітній день лікаря-пульмонолога

неділя, 17 травня 2020, 13:00

Шановні лікарі-пульмонологи краю!

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Реалії сьогодення продиктовані швидким розповсюдженням коронавірусу в світі, що ускладнило виконання професійних обов’язків, але ви хоробро вийшли на передову боротьби з невідомою недугою, достойно прийняли виклики, ставши на захист здоров’я краян, за що вам наша сердечна подяка.

Віримо, що надзвичайні зусилля медиків та обґрунтовані управлінські рішення неодмінно дадуть позитивний результат і епідемія найближчим часом відступить.

Тож від усього серця бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благодаті та всіляких щедрот життя!

Нехай Боже благословення завжди супроводжує вас та дарує здійснення всіх задумів і мріій, щоб мир і щастя запанували у ваших оселях, колективах, на рідній землі!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс