23 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

17 вересня – День рятівника України

Четверг, 17 Сентябрь 2020, 08:00

Шановні рятувальники краю!

Вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує людей хоробрих, відважних, храбрый, Эти, хто завжди готовий прийти на допомогу потребуючим.

Ваше завдання – захист населення і територій, матеріальних і культурних цінностей, довкілля від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, яке ви виконуєте з честю, часто у надскладних ситуаціях, ризикуючи собою заради інших.

Щира подяка вам за врятовані життя, за віддане служіння обраній справі– такій відповідальній і значимій.

Бажаю вам міцного здоров’я, Семейное счастье, мир, Джой, успіхів у праці та здійснення всіх задумів і мрій!

Нехай Господь береже вас і ваші родини!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс