05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

18 травня – Міжнародний день музеїв

понеділок, 18 травня 2020, 09:00

Шановні музейні працівники Закарпаття!

Щиросердечно вітаю вас, хранителів історико-культурної спадщини нашої Сріберної Землі, з професійним святом.

Музеї Закарпаття – це викристалізоване життям правдиве відображення духовної культури, реліквій, звичаїв, традицій нашого унікального багатонаціонального краю, його працьовитих ,талановитих, мудрих, толерантних людей.

Саме завдяки вашій щоденній самовідданій праці, наше стародення живе в музейних розписах, експонатах, експозиціях, у високому мистецтві, до яких долучитися має змогу кожен із нас, відкриваючи щоразу нові непізнані сторінки багатої, безцінної минувшини.

Тож нехай ваша фаховість і подвижництво й надалі сприяють збереженню та примноженню безцінних надбань нашого народу для нинішніх і прийдешніх поколінь.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових професійних успіхів і всіляких життєвих гараздів!

Миру вам, добра і щастя!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс