19 вересня 2021

19 червня – День медичного працівника

П’ятниця, 17 червня 2011, 11:06

Шановні лікарі, медсестри, усі працівники сфери охорони здоров’я!

Немає на землі гуманнішої місії, ніж стояти на сторожі  життя людини – її найціннішого скарбу. І ви виконуєте цю місію  з честю.  В усі часи й донині, склавши величну присягу лікарській заповіді, ви обґрунтовано й виважено своєю щоденною працею даєте нам  надію на фізичне й духовне зцілення.

Щиро вдячні вам за  чесну, жертовну  працю, високий професіоналізм, відкриті серця, золоті руки, силу волі та благородство помислів, які складаєте повсякчас на вівтар такої потрібно і водночас відповідальної справи .

Віримо, що й надалі кожен з вас на своєму робочому місці докладатиме максимум зусиль задля утвердження позитивного іміджу цієї  благородної професії,  піднесення авторитету галузі і підвищення ефективності лікування та довіри пацієнтів до системи охорони здоров’я в цілому.

Бажаємо усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, родинного благополуччя та всіляких земних гараздів.

Хай усе зроблене з душею та щирістю повертається до Вас сторицею, а Господь на цій ниві благословляє Ваші труди та дарує довгих-довгих літ!

Голова обласної
обласної ради