19 лютого – День Державного Герба України

Шановні закарпатці!

Державний Герб України– один із трьох офіційних символів країни, який нарівні з Прапором і Гімном є величним для нашого народу та відображає глибинну суть українського державотворення.

Політика, час, події – все змінюються в цьому швидкоплинному житті, та незмінними залишаються тільки закарбовані в сакральних символах  держави  віковічні цінності минулих і прийдешніх поколінь  – знаки сили і влади, спадкоємності традицій,   унікальні обереги всього народу.

Тож наше спільне завдання – докласти максимум зусиль, аби Державний Герб  України, незважаючи на непрості виклики сьогодення, об’єднав співвітчизників Заходу, Центру і Сходу на побудову соборної, сильної, заможної, конкурентоздатної, благополучної  країни – рівної в товаристві європейських держав.

Нехай любов до рідної землі, натхненна праця та самовіддане служіння Вітчизні допоможуть реалізувати наші добрі плани і мрії.

Голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров