21 вересня 2019

2 червня ‒ День працівників водного господарства України

неділя, 2 червня 2019, 08:00

Шановні працівники водного господарства краю!

Від імені обласної ради та від себе особисто сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників водного господарства, бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у нелегкій і водночас відповідальній праці.
Закарпаття часто потерпає від паводків. І ваша праця в особливій пошані серед краян. Адже ви завжди в епіцентрі важких випробувань великої води, що вимагає непрестанної уваги з боку влади, фахівців і людей.
Тож хай ваш труд сприяє тому, щоб гірська непередбачувана Тиса, стрімка Латориця, в’юнкий Уж та інші ріки Закарпаття справді були безпечними, джерельно чистими та повноводними .
Зичу вам миру й достатку, здоров’я й успіхів, оптимізму і завзяття, миру і щастя на рідній землі!

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс