20 квітня – День вдячності волонтерам

Сьогодні щирі спасибі лунають на адресу наших мужніх волонтерів, які за покликом серця стали окремим фронтом у допомозі державі, військовим, переселенцям.

Від імені депутатського корпусу Закарпатської обласної ради висловлюю вдячність цим невтомним і сумлінним трудівникам. Вони – обличчя рідного краю, бо першими зустрічають із зони бойових дій наших співвітчизників, організовують їх проживання та побут, проводжають за кордон. Волонтери – наші “очі та вуха”, бо добре знають, що потрібно на передову та у гарячі точки. Вони наші руки – бо розвантажують і завантажують тисячі тонн гуманітарної допомоги. Вони наша комунікація – бо здійснюють сотні дзвінків аби організувати найскладнішу логістику. Волонтери – душа українського народу! Низький уклін вам за роботу, відвагу та доброту!

Бажаю усім волонтерам доброго здоров’я, снаги, віри у Перемогу!

Із вдячністю та повагою,
голова Закарпатської облради Володимир Чубірко