20 лютого –День Героїв Небесної Сотні

Шановні краяни!

Сьогодні народ України вшановує подвиг своїх синів і доньок, які у листопаді 2013 року— лютому 2014 року із чистими помислами, почуттям гідності і честі вийшли на головну площу столиці за європейський вибір, демократичне майбутнє Вітчизни. Серед них  були як молоді, сильні, високоосвічені співвітчизники, так і прості літні громадяни, які у сутичках від вогнепальних поранень падали намертво, а на їх місце ставали інші…

Народ України нарік їх Героями  Небесної Сотні та Воїнами Світла, а боротьбу – Революцією Гідності.

На жаль, боротьба за гідне майбутнє України триває донині на Сході нашої країни  та дається дорогою ціною.

Тож ревно бережім світлу пам’ять про Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників нашої держави, натхненно працюймо і творім сильну, заможну, цивілізовану, мирну, щасливу Україну заради наших дітей і онуків, в ім’я майбутнього!

Голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров