05 квітня 2020

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

четвер, 20 лютого 2020, 09:00

Шановні краяни!

Доленосні  події, які сколихнули увесь світ сім років тому, відбулися  у серці України на київському Майдані Незалежності та увійшли в новітню історію під назвою   Революція Гідності.  Я б додав і самоповаги, яка об’єднала жителів усіх частин нашої країни, різних віросповідань, політичних уподобань  від  літнього до юного довкола  мрії – жити у вільній, заможній європейській Україні. Мрія, яка далася дорогою  ціною – сотні загиблих  від куль, побиття, отриманих травм і поранень. Вони –  Герої Небесної Сотні. Своїм подвигом змінили історію, змінили кожного з нас і надихнули мільйони на творення.

Сьогодні на Сході України знову гинуть захисники Вітчизни! За омріяне майбутнє.

Ми низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, висловлюємо глибокі співчуття їхнім родинам та щиру  подяку всім, хто досі захищає соборну і незалежну Україну!

Нехай Господь благословить нашу землю на мир і спокій, громади – на розквіт, родини – на благополуччя і щастя!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс