20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров підписав розпорядження про скликання другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання.

У ньому, зокрема йдеться: «Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1 розділу 2  Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІ скликання:

1. Скликати друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання.
  1. Провести:
    – засідання постійних комісій обласної ради VІІІ скликання – у період з 11 по 14 травня 2021 року;
    – засідання президії обласної ради VІІІ скликання — 18 травня 2021 року;
    – пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання провести 20 травня 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради.

На розгляд другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено винести близько 30 важливих для життєдіяльності краю питань.