24 Сентябрь 2020

Поздравления к Дню Конституции!

Пятница, 27 Июнь 2014, 09:00

Дорогие соотечественники,!

Дозвольте від імені обласної ради, депутатів усіх рівнів місцевих рад щиро привітати вас зі святом — Днем Конституції України.

От всего сердца желаю вам крепкого здоровья, мир, Гармония, достатку та нових успіхів . Гарантовані Конституцією права і свободи можливі за однієї умови – коли в країні панує порядок і працюють закони. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання з Днем медичного працівника!

Пятница, 13 Июнь 2014, 19:50

Шановні медики!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Найперше дякую Вам за нелегку працю, врятовані життя, милосердя, співчуття та добросовісне служіння хворим жителям краю.

Від усього серця бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, нових успіхів у роботі, великого щастя, мир, затишку і людського тепла.

Нехай Бог береже Вас, допомагає та благословляє на многії літа!

С уважением,

Глава регионального Совета
Иван Балога

Уважаемые журналисты!