20 Сентябрь 2020

Вітання з Новим Роком!

Среда, 31 Декабрь 2014, 11:11

Дорогие соотечественники,!

Кожен рік залишає в історії і нашій пам’яті свій особливий слід. Сегодня, проводжаючи 2014 –й рік, Мы, в первую очередь, згадуємо Революцію гідності, героїзм і патріотизм українцівзахисників Батьківщини, Добровольцы, які стали справжньою підтримкою українських воїнів. Він засвідчив, що ми прагнемо збудувати демократичне суспільство, змінити життя на краще. Цей рік був також роком надій, сподівань та праці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогі земляки – закарпатці!

Среда, 24 Декабрь 2014, 12:00

25 грудня вірники західного обряду відзначають Різдво Христове, яке своїм приходом символізує людяність, щедрость, милосердя, взаємоповагу та примирення.

Ми висловлюємо глибоку повагу до вірників всіх конфесій у нашому багатонаціональному краї та бажаємо вам, шановні земляки, хорошее здоровье, семейный комфорт, добробуту та злагоди.

Уверен, що християнські цінності будуть й надалі єднати нас у розбудові Срібної Землі та України.

Василий Gubal′ Владимир Čubìrko
Глава области
Государственная администрация
голова
Региональный Совет

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Пятница, 5 Декабрь 2014, 09:05

Уважаемые депутаты, деревня, Поселка и мэра города!!

Сьогодні представники органів місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято — День местных органов власти. Цьогоріч воно пов’язане з подіями, які вже стали рядками історії та важливою складовою нашої з вами долі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання до Дня Збройних Сил

Пятница, 5 Декабрь 2014, 09:00

Шановні воїни- солдати, офіцери!

Сьогодні Збройні Сили України переживають непростий час, захищаючи безпеку нашої країни. Щодня стаємо свідками вашої високої мужності, сміливості та відповідальності за долю країни, готовності захищати її територіальну цілісність та мирне неба над нами.

Попри існуючі труднощі, ви гідно виконуєте свій святий обов’язок перед українським народом, заради розбудови суверенної, Демократическая, міцної, європейської держави, її щасливого майбутнього.

Від усього серця дякуємо вам за невимовну жертву життя, здоровье I, терпеливість та віру в наш завтрашній день.

Відзначаючи святкову дату на календарі Збройних Сил України, дозвольте поздоровити вас та побажати міцного здоров’я, особистого щастя вам і вашим сім’ям та всіляких людських благ.

Нехай Господь благословить, укріпить вас, подасть мужнє серце й радість світлої перемоги над ворогом, повернення до своїх родин живими та здоровими!

Глава областной государственной администрации Глава регионального Совета
Василий Gubal′ Владимир Čubìrko