29 Сентябрь 2020

Вітання із Днем Соборності України

Среда, 21 Январь 2015, 12:00

Дорогие соотечественники,!

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України.

22 Ян 1919 року на українських землях постала єдина Українська державаоб’єдналися Українська та Західно-Українська Народні Республіки.

Акт Злуки підтвердив істину, що незважаючи на розмаїття традицій, унікальності історичного шляху кожного регіону, український народ прагне жити у власній незалежній державі. Його не вдасться ні розділити, ні поневолити.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків-закарпатців.

Уверен, що об’єднані ідеєю побудови демократичної держави, спільного європейського майбутнього, ми досягнемо мети.

В единстве - наша сила! Мира вам и Божьей благодати!

Василий Gubal′ Владимир Čubìrko
голова державної адміністрації Глава регионального Совета

Уважаемые неповторимый!

Понедельник, 19 Январь 2015, 13:04

19 січня відзначаємо величне свято Богоявлення або ж Водохреще. Саме нині Син Божий прийняв хрещення на річці Йордан. З того часу щороку в цей день Божа благодать спускається на землю і все оживає. Прочитайте остальную часть этого входа »

Край Височіна допомагає студентам університету у вивченні чеської мови

Четверг, 15 Январь 2015, 12:28

Как вы знаете, на філологічному факультеті УжНУ уже другий рік поспіль студенти набувають нової спеціальності «Чеська мова і література».

Сприяти їм у цьому намагається як Посольство Чеської Республіки, так і Край Височіна, який уже багато років опікується університетом, допомагаючи йому матеріально і фінансово. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх