01 Октябрь 2020

Пятница, 13 Март 2015, 16:10
Уважаемые неповторимый, Дорогие соотечественники!

В марте 1939 року на території Закарпаття постала Карпатоукраїнська держава, проголошення незалежності якоїодин із кроків на шляху до Соборності України та становлення її державності. Чимало справжніх героїв поклали свої життя на Красному полі, у битві, Это был кульминацией героической обороны Карпатская Украина.

Події 76-річної давності на Закарпатті продемонстрували світові, що українське державотворення, українська політика справа самих українців. Вони завжди будуть нагадувати нам про важкий і трагічний шлях українців до своєї свободи та незалежності.

Василий Gubal′, Владимир Čubìrko,

голова обласної державної адміністрації голова обласної ради

Пятница, 6 Март 2015, 15:01

Дорогі, милі наші жінки!

Від усього серця вітаємо вас зі святом весни — 8 Март!

Щиро бажаємо вам міцного здоров»я, хорошее настроение, оптимизм, любовь, миру і достатку на многая літ!

Дай, Бог, аби збулися всі ваші мрії, щоб духовне тепло цього весняного свята щедро зігрівало вас сьогодні і завжди, додавало вам упевненості в тому, що ми ніколи не опустимо руки, захистимо свій дім, рідну землю, свою гідність і побудуємо сильну, заможну європейську країну, заради якої сьогодні гинуть найкращі її сини.

Нехай благословенними, осяяними красою і величчю весни, буде кожен Ваш день!

З святом вас!

Голова облдержадміністрації Голова обласної ради