01 Октябрь 2020

Счастливого Пасхальное поздравление

Пятница, 10 Апрель 2015, 15:00

Шановні християни!

День Воскресіння Христового – це свято, яке дарує нам надію.

За рік, який минув від торішнього свята Пасхи, ми зазнали чимало випробовувань. І саме віра в Бога підтримувала та підтримує нас – у боротьбі, у щоденній роботі, у стремліннях до кращого. І нинішнє свято – це подарунок усім нам: Зачем, що сильні, що бережемо в своїх душах віру, Надежда и любовь. Убежден в том, що цей Великдень, шановна закарпатська громадо, всі разом зустрічаємо з чистим серцем, із радістю за добрі справи, із прагненням до подальших звершень. Прочитайте остальную часть этого входа »

Великоднє вітання голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка

Пятница, 10 Апрель 2015, 14:59

Счастливого Пасхальное поздравление

Пятница, 3 Апрель 2015, 16:00

Уважаемый vìrniki западного обряда!

Дозвольте від усього серця привітати вас з радісним святом – Христовим Воскресінням!

Цей величний день наповнює наші серця Господньою любов’ю, зміцнює віру у перемогу добра та любові, підносить високі духовні цінності, додає наснаги до нових звершень.

То ж нехай разом із освяченою Паскою у ваші оселі увійде Божа благодать, міцне здоров’я та всі земні блага заради процвітання Срібної Землі та всієї України, свет, заможного життя кожного з нас!

Щедрої вам Великодньої радості та миру!

Глава областной государственной администрации Председатель регионального Совета
Василий Gubal′ Владимир Čubìrko

Про скликання позачергової двадцять другої сесії обласної ради VІ скликання

Пятница, 3 Апрель 2015, 13:07

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

03.04.2015 m. Ужгород №12/01-49

О созыве внеочередного общего собрания акционеров
двадцять другої сесії
Регионального совета VI созыва

В части 7 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закон Украины «о местных органов власти в Украине», Учитывая ситуацию, ситуации с обеспечением населения отдельными видами медикаментов и учитывая предложение депутатов областного совета, скликати двадцять другу позачергову сесію обласної ради VІ скликання 8 Апрель 2015 , в 12 часов в. Ужгород, в конференц-зале регионального Совета повестки дня:

1. О внесении изменений программы по борьбе с туберкулезом в 2012-2016 годы (с изменениями от 30 Декабрь 2014 года).
  2. Про Програму медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами на 2015 год.
  3. Внесения поправок в решение областного Совета 30.12.2014 № 1172 «О областного бюджета на 2015 «год» (с изменениями от 6 Март 2015 года).
  4. Прочее.

Голова ради В. Čubìrko