04 Декабрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Вперше вручено відзнаки «За розвиток Закарпаття»

Четверг, 28 Май 2015, 12:55

Председатель областного совета Владимир Чубирко и председатель ОГА Василий Губаль подписали совместное распоряжение о награждении общей отличием областного совета и областной государственной администрации - нагрудным знаком «За развитие Закарпатья». Ця відзнака вручається вперше. Її вручали сьогодні на сесії обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті розробляють проекти на конкурс Фонду регіонального розвитку

Четверг, 14 Май 2015, 15:09

Сьогодні в ОДА відбулася розширена нарада з керівниками районних адміністрацій та рад, mìs′kvikonkomìv, обласних департаментів та служб.

Повестки дня: адміністративна реформа (у контексті добровільних об’єднань громад), проекти на конкурс Фонду регіонального розвитку, екологічна тематика, інші важливі для краю питання, и т.д.. Участь в заході взяли голови ОДА Василь Губаль та облради Володимир Чубірко. Прочитайте остальную часть этого входа »

Воскресенье, 10 Май 2015, 10:02
Дорогие женщины, жена, Сестры, бабусі, дорогі Матері!

Сердечно вітаємо вас із Днем Матері — праздник, яке щорічно відзначається у другу неділю травня і у кожного із нас асоціюється з вдячністю, глибокою повагою і пошаною до жінки-матері. Воно символізує материнську самопожертву, вірність і терпіння. Мама, яка дала життя, навчала мудрості, благословляла у життєву дорогу – найрідніша і найдорожча для кожного з нас людина. У будь-якій ситуації материнська любов була і залишається нашою опорою, надійним оберегом.

Для нашого народу завжди були характерними шанобливе та поважне ставлення до жінки-матері, її авторитет у сім’ї та висока роль суспільстві. З давніх-давен жінку в Україні величали Берегинею.
Сьогодні українським матерям доводиться відправляти своїх дітей захищати Україну. Ми низько вклоняємося вам за жертовність і розуміння відповідальності за долю країни і бажаємо зустріти їх живими і здоровими.
Крепкого здоровья вам, сімейного благополуччя, добра на довгі роки. Пусть наградой вам станет судьба детей.

Василий Gubal′, Владимир Čubìrko,

голова ОДА голова обласної ради

Уважаемые ветераны, Дорогие соотечественники!

Пятница, 8 Май 2015, 10:28

Поздравления на вашем Днем пам’яті та примирення и 70-річчям Перемоги над нацизмом у Європі. Семьдесят лет назад украинский народ вместе с другими народами антигитлеровской коалиции ценой миллионов жизней защитил мир от ужасов фашизма. Украинцы, серед яких були наші земляки-закарпатці, в різних арміях самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

Здоровья вам, семейного тепла и долгой жизни.

Слава Украине!
Героям Слава!