01 Октябрь 2020

Вітання з Днем Конституції України

Пятница, 26 Июнь 2015, 10:00

Дорогие соотечественники,!

У ці дні ми відзначаємо дві доленосні події — 19-у річницю Конституції нашої держави та 70-у – возз’єднання Закарпаття з Україною. Відзначаємо в надзвичайно складних умовах – військової агресії проти нашої країни.

Прийняття Конституціїподія, яка визначила основні орієнтири розвитку України: суверенність, независимость, демократизм, соціальну спрямованість, верховенство права.

Виклики сучасності поставили перед українським суспільством надзвичайно складне завданнядецентралізувати владу, тобто створити такі органи влади, что, отримавши відповідні повноваження, нестимуть відповідальність перед місцевими громадами, збалансувати повноваження між гілками влади, прийняти новий виборчий закон, запровадивши пропорційну систему з регіональними відкритими виборчими списками, зробити підзвітними та підконтрольними народних депутатів перед суспільством. Без внесення змін у нині діючу Конституцію цього зробити неможливо

Відзначаючи ці історичні дати, Мы желаем вам крепкого здоровья, невичерпного оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та безмежного мирного неба над Україною!

С Конституцией Украины, Уважаемые неповторимый!

Василий Gubal′ Владимир Čubìrko
Глава областной государственной администрации
Глава регионального Совета

Вітання медичним працівникам

Пятница, 19 Июнь 2015, 10:49

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Від усієї щирої душі бажаємо вам міцного здоров’я, великого людського щастя, выдержки, наснаги та нових успіхів у вашій нелегкій, але почесній і потрібній праці. Щоб у ваших серцях ніколи не згасала та велика любов до людей, із якою вийшли ви на свою життєву путь.

Нехай Господь благословить вас, ваших рідних і нашу землю на мир і злагоду, щоб ми разом сміливо і щасливо дивились у майбутнє і впевнено творили його.

З святом вас!

Глава областной государственной администрации Председатель регионального Совета
Василий Gubal′ Владимир Čubìrko

Вітання до Дня журналіта

Пятница, 5 Июнь 2015, 09:16

Уважаемые журналисты!

Від усього серця вітаємо вас з професійним святом!

Своєю сумлінною працею, активною позицією, небайдужість до того, що відбувається в житті краю, країни ви здобуваєте не тільки довіру і повагу до видань і студій, а й часто допомагаєте зрушити з місця вирішення низки назрілих питань сьогодення та підкладаєте плече людям, що розгубилися перед викликами часу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх