30 Сентябрь 2020

Понедельник, 31 Август 2015, 18:00

Дорогі учні!

Шановні преподаватели, родители!

Дозвольте від імені обласної ради та особисто від себе щиро привітати Вас з Днем знань. Это тепло, радісне і водночас хвилююче всенародне осіннє свято – одне з найяскравіших на календарі. Його щиро люблять і до нього старанно готуються як дорослі, так і малі. Традиційно наповнене воно щирою дитячої радістю, різнобарв’ям квітів, окриленістю надій, задумів і сподівань. Особливо зворушливим і незабутнім є для першокласників, які вперше переступають поріг школи , щоб разом із іншими піти у велику країну знань, пізнати світ, стати успішним і корисним громаді, суспільству, країні.

То ж від усього серця бажаю всім Вам — вчителям, батькам і учням міцного здоров’я, вдохновение, завзятості, терпение, переконливих успіхів щодня та мирного неба.

Шукайте, відкривайте, пізнавайте, щоб спільно будувати нову, сильный, якісну Україну!

Нехай Бог благословить всі Ваші мрії на здійснення!

Глава регионального Совета
Владимир Čubìrko

Співпраця посилюється

Понедельник, 31 Август 2015, 15:58

Нещодавно чеські партнери завітали на Міжгірщину, аби перевірити, як реалізовується проект з проведення капітального ремонту Соймівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Адже в нашому районі край Височіна через благодійний фонд “ViZa та Закарпатська обласна рада профінансували першу чергу капремонту корпусу №2 вищезгаданого навчального закладу, в якому навчаються учні початкових класів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласна рада затвердила Обласну цільову програму «Власний дім» на 2016-2020 годы

Четверг, 27 Август 2015, 15:36

З метою створення системи стимулювання індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості шляхом надання пільгових кредитів, поліпшення житлово-побутових умов проживання у житлових будинках шляхом облаштування їх інженерними мережами, та залучення різних джерел фінансування, обласна рада затвердила Обласну цільову програму «Власний дім» на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления на день независимости Украины

Пятница, 21 Август 2015, 14:00

Уважаемые Закарпатская сообщества!

Щиро вітаю всіх з Днем Незалежності.

Нині наша країна переживає непрості час, ми боремося за власну незалежність, захищаємо Україну від російського агресора. Патріотизм, независимость, свобода набувають особливого значення.

Нехай Всевишній захистить нашу рідну Україну, нехай над нашою землею завжди буде чисте мирне небо. Здоров’я, щастя і Божого благословення вам усім, Дорогие соотечественники.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Владимир Čubìrko

Про скликання другого пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання

Вторник, 4 Август 2015, 17:43

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

04.08.2015 m. Ужгород 24/01-49

О созыве второй пленарной сессии
двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання

В части 4 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати друге пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання 27 Сентябрь 2015 року о 10-й годині в м. Ужгород в конференц-зале областного Совета.

Голова ради Володимир Чубірко

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх