26 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Про скликання третього пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання

Вторник, 29 Сентябрь 2015, 09:44

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

28.09.2015 m. Ужгород 29/01-49

О созыве третьей пленарной сессии
двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання

В части 4 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати третє пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради VІ скликання 16 Октябрь 2015 год в 10 часов утра в городе. Ужгороді в залі засідань обласної ради.

Голова ради В. Čubìrko

Вітання з Днем міста

Пятница, 25 Сентябрь 2015, 16:10

Уважаемые užgorodcì!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня заснування нашого прекрасного міста.

У цьому гарному осінньому святі – непроста, але славетна історія наших дідів та батьків, їхні долі та стремління зробити його кращим,

Ми ж по-синівськи повинні берегти успадковані благородні традиції попередніх поколінь, дбайливо їх утверджувати та розвивати. Це сьогодні – головне завдання кожного, хто серцем і душею вболіває за Ужгород. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання підприємців

Пятница, 4 Сентябрь 2015, 16:50

Шановні підприємці Закарпаття !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята та побажання міцного здоров’я, творческое вдохновение, благополучие семьи, гарного настрою та незрадливої удачі на щодень.

На Ваших плечах – вирішення ряду найактуальніших соціально-економічних проблем країни, край, города. То ж нехай кожна Ваша будівнича ініціатива отримає підтримку суспільства, а плани, мрії і задуми – Боже благословення на успіх!

Удачі Вам і всіляких гараздів життя!

Глава регионального Совета
Владимир Čubìrko