23 Сентябрь 2020

Про графік чергування посадових осіб місцевого самоврядування 24, 25 и 26 Октябрь 2015 года

Пятница, 23 Октябрь 2015, 09:47

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

22.10.2015 m. Ужгород 5/01-57

Про графік чергування посадових осіб
Местное самоуправление 24, 25
и 26 Октябрь 2015 года

В соответствии со статьей 55 Закон Украины «о местных органов власти в Украине», с тем чтобы обеспечить всестороннюю помощь территориальных избирательных комиссий в выполнении их обязанностей:

1. Утвердить график чередующихся работников Исполнительного бюро регионального Совета 24, 25 и 26 Октябрь 2015 года (Добавлено). Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття та Парбудіцький край підписали меморандум про поглиблення співпраці

Четверг, 15 Октябрь 2015, 10:53

На Закарпатті перебуває чеська делегація з партнерського краю Пардубіце. У складі делегації Мартін Нетоліцки, гетьман краю, Яна Перніцова ,заступник гетьмана, Мірослав Крейчі, голова фінансової комісії краю, Вацлав Сноупек, голова контрольної комісії Представництва Пардубіцького краю, член Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки, Іво Томан, голова Ради університету Пардубіце, директор регіонального транспорту, генеральний директор АТ «Чеські дороги», Мірослав Моцек , заступник голови уряду Пардубіцького краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Теги:

Вітання з Днем Учителя!

Пятница, 2 Октябрь 2015, 11:00

День Учителя — праздник, що об’єднує покоління! У наших шкільних рокахчистота намірів, романтика дружби, прагнення знань! І саме сьогоднітой день, коли варто нагадати собі: є така професіянавчати дітей життю! Прочитайте остальную часть этого входа »

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх