01 Октябрь 2020

Поздравляем с новым 2016 годом и Рождеством Христовым!

Среда, 30 Декабрь 2015, 14:00

Уважаемые неповторимый!

Мы искренне поздравляем вас с новым 2016 годом и Рождеством Христовым!

Год, прошедшее время, був нелегким: загрози цілісності нашої держави, затяжна війна, страх за своє майбутнє. Сьогодні надважливо, аби настав мир на нашій землі, відроджувались міста і села на Сході України, запрацювали виробництва, відкривались робочі місця, посилювався соціальний захист співвітчизників. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про скликання другого пленарного засідання другої сесії обласної ради VІІ скликання

Понедельник, 28 Декабрь 2015, 17:23

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

28.12.2015 m. Ужгород 42/01-49

О созыве второй пленарной сессии
другої сесії обласної ради VІІ скликання

В части 4 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІІ скликання 5 Ян 2016 , в 10 часов в. Ужгород в конференц-зале областного Совета.

Голова ради М. Рівіс

Шановні вірники західного християнського обряду!

Четверг, 24 Декабрь 2015, 12:01

Дорогие соотечественники,!

Від усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим та наступаючим Новим 2016 год!

Господь благословив Срібну Землю не тільки унікальною природою, а й людьми різних національних спільнот, мов та обрядів, які живуть дружною закарпатською родиною. І хоч у різний час вони відзначають Різдвяні свята, але доброзичливо і тепло вітають один одного. Прочитайте остальную часть этого входа »

Пятница, 18 Декабрь 2015, 16:57

19 грудня вшановується один з найвизначніших святих християнської церкви – Миколай Чудотворець.

Цього свята, яке асоціюється у кожного з нас із подарунками та чудом, чекають і дорослі, и дети. Искренне желаю, щоб цьогорічний Святий Миколай був щедрим на подарунки та гарні новини для кожної закарпатської родини.

Божого вам благословення, міцного здоров’я та миру.

Веселого свята!

Геннадій Москаль Михайло Рівіс
Глава области
Государственная администрация
голова
Региональный Совет

Про скликання другої сесії обласної ради VІІ скликання

Пятница, 11 Декабрь 2015, 17:23

2010 AT С СМ. AT 2010 I Д-Р То же самое E N. N. I

Председатель Совета Закарпатской областной

11.12.2015 m. Ужгород 35/01-49

О созыве второй сессии
обласної ради VІІ скликання

В части 4 Статьи 46 и валюте 1 часть 6 Статьи 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати другу сесію обласної ради VІІ скликання 22 Декабрь 2015 , в 10 часов в. Ужгород в конференц-зале регионального Совета повестки дня: Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: «На Закарпатті ми акумулюємо всі можливості, аби показати що може ЄС зробити з окремо взятим регіоном»

Среда, 9 Декабрь 2015, 17:29

В Ужгороді обговорили стратегію співпраці європейських прикордонних регіонів.

В Закарпатській ОДА у середу, 9 Декабрь, відбулася одна із заключних конференцій міжнародного Проекту «Сталий розвиток прикордонних регіонів через активну діяльність Карпатського Єврорегіону». В рамках цього Проекту експерти 6-ти країн – України, Венгрия, Словакия, Румыния, України та Польщі розробили «Стратегію розвитку Карпатського Єврорегіону до 2020 года». Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання зі святом Хануки

Понедельник, 7 Декабрь 2015, 12:17

Шановні представники єврейської громади області!

Щиро вітаємо вас зі святом Хануки!

Тисячолітня традиція відзначення Хануки свідчить про історичну пам’ять єврейського народу, його непохитну віру та силу духу.

У пам’ять про подію, яка відбулося з єврейським народом понад 2000 лет назад, іудеї протягом восьмиденного свята щовечора запалюють свічки, як символ перемоги світла над пітьмою, добра над злом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления в день местных органов власти

Понедельник, 7 Декабрь 2015, 08:00

Шановні представники місцевого самоврядування краю!

Уважаемые неповторимый!

Сердечно вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування, Мы желаем вам крепкого здоровья, благополучие семьи, незаперечних успіхів як на ниві народовладдя, так і в щоденній праці.

Сьогодні нам випало захищати рідну землю від зовнішнього ворога та водночас творити нашу державність. Завдання не з легких. Але якщо будемо чесно служити людям, сумлінно звітувати перед ними, то маємо шанс вистояти та розбудувати край, державу заможними, сильними, процвітаючими, а життя в них –гідним, комфорним, многогранный. Прочитайте остальную часть этого входа »

Декларация о доходах за 2014 2010. голови обласної ради Рівіса М. M.

Вторник, 1 Декабрь 2015, 14:00

Декларация о доходах за 2014 рік голови обласної ради Рівіса М.М.

Вторник, 1 Декабрь 2015, 09:10

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх