29 Ноябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Рівіс: Нам треба, Прежде всего, показати стабільний розвиток регіону та збалансовану роботу влади

Пятница, 29 Январь 2016, 16:48

Про залучення інвестицій, бізнес-проекти, создание новых рабочих мест, развитие туризма, відновлення історичних замків та першочергові цілі у 2016 год, — йшлося під час інтерв’ю з головою облради Михайлом Рівісом у програмі «Про головне» на ОДТРК «Тиса-1». Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: В облраді унікальна ситуація — немає переваги однієї політичної сили, що не дає змогу перекроювати ні законодавство, ні бюджет

Четверг, 28 Январь 2016, 11:51

Про перші кроки на посаді голови облради, чи стійка нинішня коаліція, чи впливають політсили на роботу управлінь ОДА і яка взаємодія між облрадою та облдержадміністрацією, — розповів очільник крайових депутатів Михайло Рівіс під час інтерв’ю на ОДТРК «Тиса-1» у програмі «Про головне» з Михайлом Данканичем. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс — про адмінреформу: Старими методами нового результату не досягнете

Вторник, 26 Январь 2016, 14:11

Як просувається децентралізація на Закарпатті та чи підтримуватиме її новий склад обранців, — поділився голова обласної ради Михайло Рівіс під час інтерв’ю на ОДТРК «Тиса-1» у програмі «Про головне» з Михайлом Данканичем. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Ми працюємо над тим, аби якнайшвидше створити три полігони і дати краянам альтернативу позбуватися сміття

Понедельник, 25 Январь 2016, 15:16

Яке бачення вирішення найактуальнішої проблеми зі сміттям в Закарпатье, скільки потрібно побудувати заводів для її вирішення, і як до цього ставляться краяни, — розповів голова обласної ради Михайло Рівіс під час інтерв’ю на ОДТРК «Тиса-1» у програмі «Про головне» з Михайлом Данканичем. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Одними заходами на митниці ми ніколи контрабанду не поборемо

Пятница, 22 Январь 2016, 15:03

Чи не переоцінена тема контрабанди на Закарпатті, особливо після мукачівських подій, і як її побороти, — розповів голова обласної ради Михайло Рівіс під час інтерв’ю на ОДТРК «Тиса-1» у програмі «Про головне» з Михайлом Данканичем. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання з нагоди Дня Соборності України

Пятница, 22 Январь 2016, 11:24

Уважаемые неповторимый!

22 Ян 1919 року на Софіївському Майдані в Києві була проголошена ідея соборності українських земель.

Ця історична подія засвідчила прагнення українського народу до територіальної і духовної єдності. Вона стала початком відродження нашої державності та національної гідності. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Святого Василя маленькі жителі села Залужжя отримали сучасний та комфортний дитсадок

Пятница, 15 Январь 2016, 12:46

60 діток із с.Залужжя, на Mukačìvŝinì, відтепер ходитимуть у сучасний просторий садочок, відремонтований за кошти чеського краю Височина, обласного та місцевого бюджетів Закарпаття.

14 Ян, на Старий Новий рік та Святого Василя з нагоди відкриття садочка завітали поважні гостіголова Закарпатської облради Михайло Рівіс та чеська делегація, яка перебуває з робочим візитом на Закарпатті, на чолі з головою чеського крайового уряду Височини Зденеком Кадлецом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Чехи мають намір реконструювати Масариковий квартал у Хусті

Пятница, 15 Январь 2016, 10:53

Під час двосторонньої міжнародної зустрічі керівництва Закарпаття із делегацією краю Височина Чеської Республіки голова облради Михайло Рівіс запропонував чехам включити до спільних інвестиційних проектів, які реалізуватимуться у 2016 год, реконструкцію Масарикового кварталу.

Мова йде про архітектурний комплекс, зведений ще у 1924-1925 роках у Хусті за проектом празького архітектора Фрайвальда. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Одне із моїх життєвих правилповодити себе із людьми так, як хочеш, щоб вони поводилися з тобою

Четверг, 14 Январь 2016, 10:06

Михаил Михайлович, рішення про обласний бюджет на 2016 рік у новій редакції далося не так уже і легко. Дискусія навколо фінансування закладів профосвіти була «гарячою». Однако, у новий рік область вступила з бюджетом. Голосування «От» – це результат попередніх домовленостей чи депутатів переконали вже під час засідання?

Оскільки Держбюджетом-2016 року передбачена передача фінансування закладів професійної освіти органам місцевого самоврядування, то не дивно, що окремі депутати висловлювали обурення. За їхніми побоюваннями, така ситуація може потягнути за собою скорочення кількості викладачів і навіть закриття ПТУ в області. Частина депутатів пропонували показати свою незгоду з бюджетом, який прийняли парламентарі, мовляв жодна з обласних програм не фінансується сповна. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс прийняв поважну делегацію з Угорщини

Среда, 13 Январь 2016, 17:35

На Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник Державного секретаря Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ (МЗЕЗС) Угорщини Жолт Чутора.

Сегодня, 13 Ян, голова облради Михайло Рівіс зустрівся з поважним гостем та провів ділові перемовини. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдяки спільним проектам Закарпаття та чеського краю Височіна відремонтовано багато освітніх закладів

Среда, 13 Январь 2016, 17:03

Під час сьогоднішньої двосторонньої міжнародної зустрічі керівництва Закарпаття із делегацією краю Височіна Чеської Республіки йшлося про співробітництво між двома регіонами.

Як поінформував присутніх голова обласної ради VІ скликання, представник благодійного фонду «ВІЗа» Володимир Чубірко, впродовж 2015 року у дошкільних та загальноосвітніх закладах області реалізувалося 20 спільних проектів з капітального ремонту, енергозбереження загальною вартістю понад 17 млн.. На їх реалізацію майже 5 млн., або третину вартості, фінансує через благодійний фонд «ВІЗа» край Височіна. Також більше 5 мільйонів на їх реалізацію виділено з обласного бюджету. Частина з них уже завершені, часть — у стадії завершення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Тісна співпраця Закарпаття з чеським краєм Височина триває

Среда, 13 Январь 2016, 16:50

В среду, 13 Ян, у депутатському залі Закарпатської обласної ради відбулася двостороння міжнародна зустріч керівництва області із чеською делегацією краю Височина.

Насамперед голова облради Михайло Рівіс та голова облдержадміністрації Геннадій Москаль щиро привітали поважних гостей та запевнили у подальшій тісній співпраці між двома регіонами – Закарпаттям та чеського краю Височина. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпаття з робочим візитом прибула делегація краю Височіна Чеської Республіки

Среда, 13 Январь 2016, 12:48

Поважну делегацію очолив Зденек Кадлец – голова крайового уряду Височіни, голова благодійного фонду «ВІЗа», Член постоянной конференции.

Також делегацію представляють начальник канцелярії гетьмана краю, координаторка співпраці краю Височіна і Закарпатської області Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа»Йозеф Недвед і Василь Самандрула. Поважних гостей супроводжували Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма та Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар. Прочитайте остальную часть этого входа »

Теги:

Закарпатським обранцям не байдужа доля професійно-технічних навчальних закладів краю

Понедельник, 11 Январь 2016, 14:10

Серед низки депутатських звернень до вищих органів державної влади, схвалених на другому пленарному засіданні другої сесії облради сьомого скликання, чи не найактуальніше адресоване Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України про внесення змін до законодавства стосовно передачі з державної у комунальну власність майна відповідних професійно-технічних навчальних закладів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати затвердили обласний бюджет на 2016 рік та низку важливих для області програм

Вторник, 5 Январь 2016, 14:35

Сегодня, 5 Ян, голова обласної ради Михайло Рівіс провів друге пленарне засідання другої сесії облради сьомого скликання.

До участі в його роботі були запрошені голова обласної державної адміністрації,він жедепутат облради Геннадій Москаль, Руководители соответствующих департаментов областной государственной администрации, руководителей силовых, Канцелярия Обвинителя, Районных и городских советов и других. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх