04 Декабрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Підписано Програму розвитку співробітництва між Закарпаттям та Боршод-Абауй-Земплен на 2016-2017 годы

Понедельник, 29 Февраль 2016, 10:19

Днями у м.Мішкольц (Венгрия) в офіційній обстановці підписано Програму розвитку співробітництва між Закарпатською та Боршод-Абауй-Земплен областями на 2016-2017 годы.

З дводенним візитом до найбільш густонаселеного краю УгорщиниБоршод-Абауй-Земплен прибула делегація керівництва Закарпатської облради, аби обговорити подальшу співпрацю у рамках міжнародного співробітництва територіальних органів місцевого самоврядування в басейні річки Тиса. А также — об’єднати зусилля з охорони навколишнього середовища та управління цим водним басейном. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття налагодило міжрегіональну співпрацю із найбільшою в Угорщині областюБач-Кішкун

Понедельник, 29 Февраль 2016, 09:30

На запрошення керівництва регіону Південний Великий Альфельд (Венгрия) закарпатська делегація на чолі з Михайлом Рівісом з одноденним офіційним візитом відвідала м.Кечкемет, аби обговорити з місцевою владою Бач-Кішкун перспективи двосторонньої співпраці та можливості залучення угорських інвестицій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Співробітництво Закарпатської та Боршод-Абауй-Земпленської областей базуватиметься на взаємовигідних умовах

Четверг, 25 Февраль 2016, 11:44

Как вы знаете, Закарпатська область має налагоджені партнерські зв’язки з шістнадцятьма регіонами таких європейських країн як Угорщина, Словакия, Румыния, Польша, Литовська Республіка та ін., з якими укладено відповідні угоди про співпрацю. Активним є співробітництво з краями Височина та Пардубіце Чеської Республіки, Кошицьким та Пряшівським краями Словацької Республіки. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Маємо можливість творити реформи, а з ними – й гідне життя в наших селах і містах

Вторник, 23 Февраль 2016, 16:14

Во вторник, 23 Февраль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся із новообраними сільськими і селищними головами краю, які проходять навчання у центрі підвищення кваліфікації державних службовців, у рамках обговорення питання децентралізації влади в умовах реформ. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді працюватиме 9 комісій

Пятница, 19 Февраль 2016, 11:13

На розгляд третього пленарного засідання другої сесії облради вноситься проект рішення про Положення про постійні комісії Закарпатської обласної ради VІI скликання.

У Положенні означені завдання, функції та права постійних комісій, організація їх роботи, функціональна спрямованість та перелік постійних комісій. Прочитайте остальную часть этого входа »

У закарпатському селі заклали капсулу під будівництво нової школи

Четверг, 18 Февраль 2016, 10:28

В среду, 17 Февраль, произошло урочисте закладання пам’ятної символічної капсули під будівництво Соловківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородського району із зверненням до нащадків. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Сьогодні прагнення депутатів облради і правоохоронців однаковімир і спокій на нашій землі!

Среда, 17 Февраль 2016, 18:06

В среду, 17 лютого під головуванням Михайла Рівіса відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила, де керівник Віктор Русин. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці звернуться до Уряду з приводу заборони транзиту вантажів з Росії

Вторник, 16 Февраль 2016, 16:15

Сегодня, 15 Февраль, закарпатські представники Всеукраїнської мирної акції з блокування пересування російських вантажів територією України звернулися до голови обласної ради Михайла Рівіса з тим, аби він скликав позачергову сесію облради для звернення до Уряду про заборону транзиту вантажів із Росії територією України і Закарпаття, в частности,. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Стерегти останні метри рубежів своєї країни – це надзвичайно велика честь!

Вторник, 16 Февраль 2016, 15:28

Чопський прикордонний загін відзначив 70-річчя

З цієї нагоди в обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості. Вітали Чопських прикордонників керівники Держприкордонслужби, колеги з Мукачівського прикордонного загону, ветерани служби. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники Закарпаття закликали правоохоронців ефективніше забезпечувати правопорядок та законність

Вторник, 16 Февраль 2016, 15:21

Во вторник, 16 Февраль, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяли участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів краю, яка відбулася в обласній прокуратурі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Партнери з Височини на ділі сприяють вивченню чеської мови у школах Закарпаття

Вторник, 16 Февраль 2016, 13:00

Завдяки співпраці з краєм Височина Чеської Республіки у школах Закарпаття зростає інтерес до вивчення чеської мови.

В нинішньому навчальному році чеську мову як другу іноземну вивчають у трьох школах: Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Мукачівській ЗО І-ІІІ ступенів № 6 та Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Масарика. З наступного навчального року цей процес буде здійснюватися ще в ряді шкіл краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Вторник, 16 Февраль 2016, 11:12

Шановні прикордонники Чопського загону,
ветерани прикордонних військ!

Щиро вітаємо вас із 70-річчям створення Чопського прикордонного загону, вартового найзахідніших рубежів. Вы, прикордонники, першими зустрічаєте наших закордонних гостей і створюєте перші враження про Україну та українців. Тому від вашого професіоналізму, вихованості і людяності великою мірою залежить імідж нашої держави. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Ми зацікавлені у тому, щоб унікальний європейський проект чим швидше запрацював на Закарпатті!

Понедельник, 8 Февраль 2016, 09:44

На запрошення угорських партнерів з офіційним візитом на чолі з Михайлом Рівісом до м.Ніредьгаза (Венгрия) прибула делегація із Закарпаття для участі у роботі двостороннього засідання. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Звернення Закарпатської обласної ради надійшла офіційна відповідь від Верховної Ради України

Пятница, 5 Февраль 2016, 12:30
У Комітеті Верховної Ради України з питань євроінтеграції на виконання доручення Голови Верховної Ради України опрацьовано Звернення депутатів Закарпатської обласної ради сьомого скликання, прийняте у ході роботи другої сесії з приводу прохання прискорити прийняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно об’єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС)». Про це повідомила голову обласної ради Михайла Рівіса голова Комітету Ірина Геращенко. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс доручив робочій групі з питань будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове вирішити всі земельні проблеми до літа

Пятница, 5 Февраль 2016, 09:22

У Берегівській районній адміністрації під головуванням керівника облради Михайла Рівіса відбулася робоча нарада з питань будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка», на украинско-венгерской границе. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх