02 Март 2021

• Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Підписано Програму розвитку співробітництва між Закарпаттям та Боршод-Абауй-Земплен на 2016-2017 годы

Понедельник, 29 Февраль 2016, 10:19

Днями у м.Мішкольц (Венгрия) в офіційній обстановці підписано Програму розвитку співробітництва між Закарпатською та Боршод-Абауй-Земплен областями на 2016-2017 годы.

З дводенним візитом до найбільш густонаселеного краю УгорщиниБоршод-Абауй-Земплен прибула делегація керівництва Закарпатської облради, аби обговорити подальшу співпрацю у рамках міжнародного співробітництва територіальних органів місцевого самоврядування в басейні річки Тиса. А также — об’єднати зусилля з охорони навколишнього середовища та управління цим водним басейном. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття налагодило міжрегіональну співпрацю із найбільшою в Угорщині областюБач-Кішкун

Понедельник, 29 Февраль 2016, 09:30

На запрошення керівництва регіону Південний Великий Альфельд (Венгрия) закарпатська делегація на чолі з Михайлом Рівісом з одноденним офіційним візитом відвідала м.Кечкемет, аби обговорити з місцевою владою Бач-Кішкун перспективи двосторонньої співпраці та можливості залучення угорських інвестицій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Партнери з Височини на ділі сприяють вивченню чеської мови у школах Закарпаття

Вторник, 16 Февраль 2016, 13:00

Завдяки співпраці з краєм Височина Чеської Республіки у школах Закарпаття зростає інтерес до вивчення чеської мови.

В нинішньому навчальному році чеську мову як другу іноземну вивчають у трьох школах: Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Мукачівській ЗО І-ІІІ ступенів № 6 та Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Масарика. З наступного навчального року цей процес буде здійснюватися ще в ряді шкіл краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вторник, 16 Февраль 2016, 11:12

Шановні прикордонники Чопського загону,
ветерани прикордонних військ!