30 Сентябрь 2020

Закарпатська делегація взяла участь у загальних зборах Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА

Пятница, 25 Март 2016, 12:34

Відтак Закарпаття отримало унікальну можливість співпрацювати у новому форматі заради реалізації спільних інвестиційних та культурно-освітніх проектів. А також реалізовувати конкретні економічні, транспортні, окружающей среды, водогосподарські та інфраструктурні проекти.

В четверг, 24 Март, у м.Ніредьгаза (Венгрия) офіційна делегація на чолі з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом взяла участь у чергових загальних зборах Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Пятница, 25 Март 2016, 10:17

Шановні вірники західного обряду краю!

Прийміть наші найщиріші вітання із світлим святомХристовим Воскресінням!

От всего сердца желаем вам крепкого здоровья, семейный комфорт, тепла, изобилие, мир, злагоди та величі і чистоти душі.

Нехай у цей Великий День Господь вділяє Вам своє щедре благословення на радість, тверду віру в кращий завтрашній день та здійснення всіх мрій!

Смачної Вам паски та великої, світлої долі!

Глава областной государственной администрации Глава регионального Совета
Геннадій Москаль Михайло Рівіс

Поздравления!

Суббота, 12 Март 2016, 10:18

Уважаемые неповторимый!

Сімдесят сім років тому на теренах Закарпаття постала невелика за територією, але сильна за духом держава – Карпатська Україна. Битва на Красному Полі стала вінцем її героїчної оборони та першим гідним збройним опором нацизму напередодні Другої світової війни. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські депутати переконливо просять керівництво держави припинити торговельно-економічні зв’язки з Росією

Пятница, 11 Март 2016, 13:36

В пятницу, 11 Март, під час третього пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання закарпатські обранці прийняли звернення до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатський корпус Закарпатської облради закликав Петра Порошенка докласти всі зусилля для звільнення Надії Савченко

Пятница, 11 Март 2016, 13:34

У ході третього пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання, которая состоялась 11 Март, закарпатські обранці закликали Президента України Петра Порошенка застосувати усі можливі засоби та шляхи звільнення Надії Савченко. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатська облрада просить Мукачівську міськраду невідкладно вирішити проблему фінансування ПТНЗ

Пятница, 11 Март 2016, 13:33

У ході третього пленарного засідання другої сесії обласної ради VІI скликання, которая состоялась 11 Март, крайові парламентарі прийняли звернення до Мукачівської міської ради, в якому переконливо просять невідкладно внести на розгляд мерії питання щодо фінансування закладів професійно-технічної освіти для погашення заборгованості. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Пятница, 4 Март 2016, 13:05

Шановні краянки!

З року в рік із приходом весни ми відзначаємо 8 Март — свято найкращої половини людства. Готуємось до нього, добираємо подарунки – матерям, сестрам, дружинам, доням і коханим. Та врешті-решт не знаходимо нічого кращого, ніж букет квітів і теплі слова подяки та вітання.

Так, Пользуясь возможностью, з доземним поклоном дякуємо вам за вашу мудрість, терпение, турботу і любов. Ви додаєте нам віри у власні сили, допомагаєте бути кращими, успішнішими, саме ваше благословення оберігає нас повсякчас. Тільки вам, нашим найкращим у світі українським жінкам усе під силу! Прочитайте остальную часть этого входа »

Потужний інвестиційний завод на Закарпатті готовий стати пілотним проектом в Україні

Пятница, 4 Март 2016, 12:50

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс з робочим візитом відвідав єдиний в Україні завод компанії – світового лідера виробництва електроніки – ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», що знаходиться поблизу м.Ужгород.

Найперше очільник крайового парламенту ознайомився з роботою інвестиційного флагмана, де виготовляють телекомунікаційне обладнання, споживчу електроніку, різну продукцію для зберігання інформації та товари, які використовуються в автомобільній галузі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія обговорила порядком надання одноразової допомоги важкохворим краянам

Пятница, 4 Март 2016, 12:45

Відбулося засідання постійної комісії Закарпатської облради з питань праці, зайнятості та соцзахисту населення під головуванням Михайла Софілканича.

У ході роботи розглянуто матеріали, які вносяться на розгляд третього пленарного засідання другої сесії облради, зокрема внесення змін і доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соцзахисту громадян на 2016-2018 с годами и т.д.. Прочитайте остальную часть этого входа »

Зволікання з боку уряду будівництва об’їзної дороги поблизу Берегова призведе до втрати європейських коштів

Пятница, 4 Март 2016, 11:17

На розгляд крайових парламентарів пропонується проект рішення про звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо невідкладного виділення із державного бюджету коштів для завершення будівництва об’їзної автодороги м.Берегово та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка».

Как вы знаете, депутатський корпус Закарпатської обласної ради неодноразово порушував перед центральними органами виконавчої влади питання про необхідність передбачення у державному бюджеті фінансування для продовження цієї будівництва об’їзної дороги до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом. Це б дало можливість збільшити транзитний потік вантажів, сприяло б подальшому розвиткові економіки краю та забезпечило б оптимальне транспортне сполучення між країнами Європи та Україною. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники обласних рад Закарпаття та Чернівеччини обговорили питання децентралізації влади

Четверг, 3 Март 2016, 18:38

В четверг, 3 Март, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зустрівся зі своїм колегою – очільником Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

Йшлося про стратегію економічного та соціального розвитку обох регіонів, можливості транскордонного співробітництва, залучення інвестиційних програм та реальні перспективи євроінтеграції. Обидва керівники крайових парламентів обмінялися напрацюваннями та досвідом роботи у виконавчій та законодавчій владі, обговорили питання децентралізації в обох регіонах. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Фінансова та правова підтримка з боку обласної влади збереже єдиний гірський аеропорт в Україні

Четверг, 3 Март 2016, 12:07

На розгляд депутатів Закарпатської обласної ради вноситься проект рішення про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2013-2016 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласний конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»

Четверг, 3 Март 2016, 10:03

Закарпатська обласна рада та КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» спільно з Управлінням туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром «Турінформ Закарпаття» ініціюють проведення обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс скликає третє пленарне засідання другої сесії облради

Среда, 2 Март 2016, 12:41

В соответствии с розпорядження голови облради Михайла Рівіса, підписаного 29 Февраля 2005 года., засідання відбудеться 17 Март 2016 року о 10-й годині у сесійній залі Закарпатської облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вручив іменний парламентський годинник Михайлу Поповичу

Среда, 2 Март 2016, 12:13

В среду, 2 Март, за дорученням спікера парламенту України Володимира Гройсмана голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс в офіційній обстановці вручив цінний подарунок Голови Верховної Ради Українигодинник, першому заступнику голови обласної ради VІ скликання Михайлу Поповичу. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх