16 Апрель 2021

Пятница, 25 Март 2016, 10:17

Шановні вірники західного обряду краю!

Прийміть наші найщиріші вітання із світлим святомХристовим Воскресінням!

От всего сердца желаем вам крепкого здоровья, семейный комфорт, тепла, изобилие, мир, злагоди та величі і чистоти душі.

Нехай у цей Великий День Господь вділяє Вам своє щедре благословення на радість, тверду віру в кращий завтрашній день та здійснення всіх мрій!

Смачної Вам паски та великої, світлої долі!

Глава областной государственной администрации Глава регионального Совета
Геннадій Москаль Михайло Рівіс

Поздравления!

Суббота, 12 Март 2016, 10:18

Уважаемые неповторимый!

Сімдесят сім років тому на теренах Закарпаття постала невелика за територією, але сильна за духом держава – Карпатська Україна. Битва на Красному Полі стала вінцем її героїчної оборони та першим гідним збройним опором нацизму напередодні Другої світової війни. Прочитайте остальную часть этого входа »

Пятница, 4 Март 2016, 13:05

Шановні краянки!

З року в рік із приходом весни ми відзначаємо 8 Март — свято найкращої половини людства. Готуємось до нього, добираємо подарунки – матерям, сестрам, дружинам, доням і коханим. Та врешті-решт не знаходимо нічого кращого, ніж букет квітів і теплі слова подяки та вітання.

Так, Пользуясь возможностью, з доземним поклоном дякуємо вам за вашу мудрість, терпение, турботу і любов. Ви додаєте нам віри у власні сили, допомагаєте бути кращими, успішнішими, саме ваше благословення оберігає нас повсякчас. Тільки вам, нашим найкращим у світі українським жінкам усе під силу! Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласний конкурс «10 цінностей Закарпаття туристичного»

Четверг, 3 Март 2016, 10:03

Закарпатська обласна рада та КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» спільно з Управлінням туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації та туристично-інформаційним центром «Турінформ Закарпаття» ініціюють проведення обласного конкурсу «10 цінностей Закарпаття туристичного». Прочитайте остальную часть этого входа »