22 Ян 2021

• Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Голова Закарпатської облради у Чеському Парламенті подякував гетьману краю Височина за щедру допомогу краянам

Понедельник, 25 Апрель 2016, 15:39

Після участі та виступу на зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які днями відбулися у Брюсселі, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс відбув до Парламенту Чеської Республіки. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Брюсселі достойно представлено Закарпаття, як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон

Четверг, 21 Апрель 2016, 15:56

Эта среда, 20 Апрель, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у шостих щорічних зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які відбулися у столиці БельгіїБрюсселі. Йшлося про влив Шенгенської кризи на прикордонне співробітництво.

Прочитайте остальную часть этого входа »

Четверг, 7 Апрель 2016, 11:22

Дорогие соотечественники,!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди великого свята — Благовещение Пресвятой Девы Марии, яке символізує народження нового життя.

Мы желаем, щоб кожна наша громада, кожна родина попри всі труднощі відчували весняне тепло, затишок і красу та зберегли їх у своїх серцях на кожен день. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці просять невідкладно забезпечити фінансову самодостатність місцевого самоврядування

Среда, 6 Апрель 2016, 10:03

На першому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської облради депутати ухвалили рішення звернутися до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також до народних депутатів України – вихідців із Закарпатської області для підтримки ними відповідної законодавчої ініціативи. У документі йдеться:

«На двадцять п’ятому році існування сучасної Української держави питання, пов’язані із формуванням та належним нормативним забезпеченням державного устрою зберігають свою гостроту. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто виступив у Будапешті на Форумі угорських депутатів Карпатського Басейну

Понедельник, 4 Апрель 2016, 14:17

31 Март 1 Апрель 2016 року Парламенті Угорщини відбулося засідання Форуму угорських депутатів Карпатського Басейну. Від Закарпатського краю взяли участь представники КМКС та УМДС: перший заступник голови облради Йосип Борто, депутаты областного Совета — Гулачі Гейза та Чаба Пейтер.

Під час свого виступу Йосип Борто зазначив, что, не дивлячись на продовження кровавих подій на Сході України, проведення не однієї хвилі мобілізації АТО, поглиблення економічної і соціальної кризи, продовження збідніння великої кількості людей, усе ж владі краю вдавалося призупинити масову міграцію людей, включая. й закарпатських угорців. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх