30 Сентябрь 2020

Голова Закарпатської облради у Чеському Парламенті подякував гетьману краю Височина за щедру допомогу краянам

Понедельник, 25 Апрель 2016, 15:39

Після участі та виступу на зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які днями відбулися у Брюсселі, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс відбув до Парламенту Чеської Республіки. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс – у Брюсселі: «Не давайте нам рибудайте вудочку. Рибу ми самі вловимо

Пятница, 22 Апрель 2016, 09:54

У ході шостих щорічних зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, що відбулися у Брюсселі 20 Апрель, з презентаційною промовою перед поважним зібранням виступив голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Брюсселі достойно представлено Закарпаття, як родзинку України та перспективний інвестиційний регіон

Четверг, 21 Апрель 2016, 15:56

Эта среда, 20 Апрель, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у шостих щорічних зборах EGTC Платформи Комітету регіонів ЄС, які відбулися у столиці БельгіїБрюсселі. Йшлося про влив Шенгенської кризи на прикордонне співробітництво.

Прочитайте остальную часть этого входа »

Розпоряджатися земельними ділянками повинен не Київ, а місцеві громади

Вторник, 12 Апрель 2016, 12:57
Закарпатські депутати просять внести зміни до Земельного кодексу України щодо компетенції органів державної влади з питань розпорядження земельними ділянками на місцях.

На першому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської обласної ради VІІ скликання депутати ухвалили рішення про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до статті 122 Земельного кодексу України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові парламентарі проти користування надрами Закарпаття за принципом «мовчазної згоди»

Вторник, 12 Апрель 2016, 12:52

Контроль за діяльністю дозвільної системи у сфері надрокористування повністю централізовано на рівні Києва, а роль рад зведена до формального прийняття рішення

У ході роботи першого пленарного засідання третьої сесії Закарпатської облради прийнято звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1173. Прочитайте остальную часть этого входа »

Через безперебійну імуносупресивну терапію вдалося забезпечити виживання хворих з трансплантованими органами

Понедельник, 11 Апрель 2016, 15:06

Профілактика відторгнення органних трансплантатів хворим закарпатцям була рівноцінною. Про це стверджує департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, вносячи на розгляд депутатів Закарпатської облради проект рішення про виконання Програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами за 2015 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

Понедельник, 11 Апрель 2016, 15:03

На першому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської облради підтримано колективний запит від групи депутатів, и это — Чаба Пейтер, Борнобаш Кейс, Йожеф Баторі, Гейза Гулачі, Мікловш Товт, Ілдіки Орос, Карло Резеша щодо перевірки фактів, пов’язаних із продажем майна банкрута (ТОВ «СУА ВПК «Берег-фудс») з аукціону. Прочитайте остальную часть этого входа »

Питер Dobromìl′s′kij: Найцінніше у людини – це її життя і здоров’я, і ми, М/с, повинні дбати про них

Пятница, 8 Апрель 2016, 14:10

Народний обранець Петро Добромільський на першому пленарному засіданні третьої сесії облради озвучив два запити. Один стосувався необхідності виділення з обласного бюджету в 2016 році коштів для реконструкції та встановлення нових енергозберігаючих вікон в амбулаторії загальної практикисімейної медицини в с. Сільце Іршавського району. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати турбуються про здоровий спосіб життя краян

Пятница, 8 Апрель 2016, 14:02

«Для меня, як до депутата облради звернулися місцеві обранці Солочинської сільської ради Свалявського району посприяти у вирішенні питання виділення коштів з обласного бюджету на будівництво парку, дитячих майданчиків (молодшого та середнього віку), спортивного майданчика та міні футбольного поля в урочищі «Гробищі» с.Солочин», — зазначив у своєму запиті під час першого пленарного засідання третьої сесії облради депутат Віктор Русин. Прочитайте остальную часть этого входа »

Малеча с. Водиця мріє переїхати у сучасний дитсадочок

Пятница, 8 Апрель 2016, 11:38

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати діткам у нову оселю, відкрити 3-4 Группа, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

У ході першого пленарного засідання третьої сесії облради крайовий обранець Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів з обласного бюджету на завершення будівництва та введення в експлуатацію дитячого садка в с.Водиця, Раховский район. Прочитайте остальную часть этого входа »

Поздравления

Четверг, 7 Апрель 2016, 11:22

Дорогие соотечественники,!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди великого свята — Благовещение Пресвятой Девы Марии, яке символізує народження нового життя.

Мы желаем, щоб кожна наша громада, кожна родина попри всі труднощі відчували весняне тепло, затишок і красу та зберегли їх у своїх серцях на кожен день. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Депутати не хочуть, аби Закарпаття завтра стало великим селом! (ВИДЕО)

Четверг, 7 Апрель 2016, 09:29

Коментар голови Закарпатської облради Михайла Рівіса кореспонденту «ЗІКу» щодо ухваленого звернення депутатського корпусу до вищих осіб держави про забезпечення спроможності та широких повноважень місцевого самоврядування, побудови ефективної системи територіальної організації влади в Україні, фінансової та матеріальної самодостатності місцевого самоврядування. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці б’ють на сполох: Тячівщина та Хустщина залишилися без митних підрозділів!

Четверг, 7 Апрель 2016, 09:24
Ліквідація підрозділів митниці, що розташовувались у м.Тячів та м.Хуст, і згортання відповідної митної інфраструктури викликали значне занепокоєння частини суб’єктів господарювання регіону з приводу необхідності зміни логістики митних вантажів та можливого збільшення видатків, пов’язаних із зростанням віддаленості інших підрозділів митного оформлення Закарпатської митниці ДФС від місць розташування їх виробничих потужностей. Прочитайте остальную часть этого входа »

Львівський регіональний інститут державного управління оголошує прийом слухачів на навчання

Четверг, 7 Апрель 2016, 09:17

Львівський регіональний інститут державного управління оголошує прийом слухачів на навчання за денною та заочною формою для підготовки фахівців ступеня магістра за спеціальністю 074 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 07 “Управління та адміністрування”. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці просять невідкладно забезпечити фінансову самодостатність місцевого самоврядування

Среда, 6 Апрель 2016, 10:03

На першому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської облради депутати ухвалили рішення звернутися до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також до народних депутатів України – вихідців із Закарпатської області для підтримки ними відповідної законодавчої ініціативи. У документі йдеться:

«На двадцять п’ятому році існування сучасної Української держави питання, пов’язані із формуванням та належним нормативним забезпеченням державного устрою зберігають свою гостроту. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх