03 Декабрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: Результат ремонту доріг матимемо вже у червні

Вторник, 31 Май 2016, 12:02

Про це йшлося в ексклюзивному інтерв’ю голови Закарпатської облради Михайла Рівіса на телеканалі «Тиса-1» у програмі «Про головне». Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці застерігають: обласна скарбниця не витримає утримання 16 ПТУ на суму 160 млн.!

Вторник, 31 Май 2016, 12:00

В понедельник, 30 мая, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, национальные меньшинства и информационной политики, во главе с Ìl′dìko Орос. Прочитайте остальную часть этого входа »

14 червня – друге пленарне засідання третьої сесії

Понедельник, 30 Май 2016, 14:32

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса ( від 27.05.2016р №47/01-49) во вторник, 14 Июнь, об 11-й годині у залі засідань облради відбудеться друге пленарне засідання третьої сесії
облради VІІ скликання.

Прес-служба Закарпатської облради

Туристичне Закарпаття заслужило на європейську систему поводження з твердими побутовими відходами

Понедельник, 30 Май 2016, 12:02

На розгляд обласним обранцям вноситься проект рішення «Про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016-2020 годы

Як наголошує директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, підставою розроблення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016-2020 роки є необхідність комплексного розв’язання питань щодо проблем, пов’язаних з охороною довкілля та здоров’ям населення, однією з причин яких є низький рівень утилізації та переробки побутових відходів. Прочитайте остальную часть этого входа »

«Власний дім» вперше планує підтримати розвиток туризму та особистого селянського господарства

Понедельник, 30 Май 2016, 12:01

На розгляд депутатів Закарпатської обласної ради пропонується проект рішення про внесення змін до Обласної цільової програми «Власний дім» на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

На останній дзвоник Михайло Рівіс навідався до своєї рідної школи

Пятница, 27 Май 2016, 18:05

На останній шкільний дзвоник до Хустської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №1 імені Августина Волошина цієї п’ятниці, 27 мая, навідався колишній випускник, а нині голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ясінях грандіозно та видовищно відкрили сучасний спортмайданчик

Пятница, 27 Май 2016, 11:47

Під звук гуцульських трембіт, цимбалів, скрипок, сопілок у виконанні ансамблю народних інструментів Ясінянської школи мистецтв відбулося грандіозне та видовищне відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на території місцевого навчального закладу. Прочитайте остальную часть этого входа »

Делегація Пардубицького краю відвідала ряд спільних інвестиційних об’єктів Ужгородщини, Перечинщини та Великоберезнянщини

Среда, 25 Май 2016, 17:43

У рамках кількаденного візиту на Закарпатті офіційної делегації Пардубицького краю Чеської Республіки на чолі з гетьманом Мартіном Нетолицьким, разом з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом та директором благодійного фонду «ВіЗа» Володимиром Чубірком здійснено огляд спільних інвестиційних проектів у соціальній та економічній сферах, які знаходяться в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах. Прочитайте остальную часть этого входа »

Голова Закарпатської облради ініціює відкриття Генконсульства Чеської Республіки в Ужгороді

Среда, 25 Май 2016, 11:05

Во вторник, 24 мая, у Закарпатській облраді відбулася двостороння зустріч керівництва Закарпатського та Пардубицького країв. У ході перемовин гетьман Пардубицького краю Мартін Нетолицький розповів про стан справ в очолюваному ним чеському краю, де життя людей на порядок краще. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс: Ми готові всебічно співпрацювати з Пардубицьким краєм

Среда, 25 Май 2016, 09:22

З кількаденним робочим візитом на Закарпатті перебуває представницька делегація Пардубіцького краю Чеської Республіки на чолі з гетьманом Мартіном Нетолицьким. В її складі також депутат парламенту Чехії, голова контрольної комісії Представництва Пардубіцького краю Вацлав Сноупек, староста міста Чеська Тршебова Ярослав Зеднік, керівник крайського уряду Ярослав Фолпрехт, представники органів місцевого самоврядування ряду міст і сіл партнерського регіону. Прочитайте остальную часть этого входа »

Угорська делегація області Бач-Кішкун готова поділитись своїм досвідом розвитку регіону

Понедельник, 23 Май 2016, 22:20

У рамках перебування на Закарпатті угорської делегації області Бач-Кішкун у Закарпатській області на чолі з головою зборів Ласло Рідег, відбулося ряд зустрічей, перемовин та ознайомчих поїздок, на яких їх супроводжував перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Комітет ВРУ з питань бюджету підтримав фінансування реконструкції та модернізації стадіону в глибинці Закарпаття

Воскресенье, 22 Май 2016, 13:48

Під час першого за всю історію незалежності України виїзного засідання нардепів до Закарпаття голова облради Михайло Рівіс разом із народними обранцями Валерієм Лунченком та Іваном Крульком наочно продемонстрували членам комітету Верховної Ради України з питань бюджету інвестиційний проект з реконструкції головного стадіону м.Хуст «Карпати». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття і Бач-Кішкун ефективно розвиватимуть ряд галузей

Воскресенье, 22 Май 2016, 13:45

Закарпаття офіційно відвідала делегація угорської області Бач-Кішкун на чолі із головою Загальних зборів Ласло Рідег. Перші керівники краю – голова ОДА Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс радо приймали поважних гостей. Прочитайте остальную часть этого входа »

На День Добросусідства Москаль передав Словаччині довгоочікуваний гелікоптер, а Рівіс підписав Меморандум про співпрацю

Суббота, 21 Май 2016, 22:25

В субботу, 21 мая, у міжнародному пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», Украинско-словацкой границы, традиційно відбувся День добросусідства. Прочитайте остальную часть этого входа »

Понад двадцять народних обранців ВРУ віддали шану загиблим січовикам на Красному полі

Суббота, 21 Май 2016, 13:15

В пятницу, 20 мая, 22 народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, які прибули з робочим візитом до Закарпаття, віддали шану полеглій на Красному полі молоді та поклали корзину квітів до Пам’ятного Хреста, установлен в честь погибших воинов Карпатской Сечи. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх