27 Февраль 2021

«Власний дім» вперше планує підтримати розвиток туризму та особистого селянського господарства

Понедельник, 30 Май 2016, 12:01

На розгляд депутатів Закарпатської обласної ради пропонується проект рішення про внесення змін до Обласної цільової програми «Власний дім» на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Делегація Пардубицького краю відвідала ряд спільних інвестиційних об’єктів Ужгородщини, Перечинщини та Великоберезнянщини

Среда, 25 Май 2016, 17:43

У рамках кількаденного візиту на Закарпатті офіційної делегації Пардубицького краю Чеської Республіки на чолі з гетьманом Мартіном Нетолицьким, разом з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом та директором благодійного фонду «ВіЗа» Володимиром Чубірком здійснено огляд спільних інвестиційних проектів у соціальній та економічній сферах, які знаходяться в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах. Прочитайте остальную часть этого входа »

Угорська делегація області Бач-Кішкун готова поділитись своїм досвідом розвитку регіону

Понедельник, 23 Май 2016, 22:20

У рамках перебування на Закарпатті угорської делегації області Бач-Кішкун у Закарпатській області на чолі з головою зборів Ласло Рідег, відбулося ряд зустрічей, перемовин та ознайомчих поїздок, на яких їх супроводжував перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття і Бач-Кішкун ефективно розвиватимуть ряд галузей

Воскресенье, 22 Май 2016, 13:45

Закарпаття офіційно відвідала делегація угорської області Бач-Кішкун на чолі із головою Загальних зборів Ласло Рідег. Перші керівники краю – голова ОДА Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс радо приймали поважних гостей. Прочитайте остальную часть этого входа »

На День Добросусідства Москаль передав Словаччині довгоочікуваний гелікоптер, а Рівіс підписав Меморандум про співпрацю

Суббота, 21 Май 2016, 22:25

В субботу, 21 мая, у міжнародному пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», Украинско-словацкой границы, традиційно відбувся День добросусідства. Прочитайте остальную часть этого входа »

Чехи привезли на Закарпаття комплекти бойового одягу. И не только…

Четверг, 19 Май 2016, 09:09

У рамках співпраці на Закарпатті перебували з робочим візитом делегації представників пожежної служби краю Височіна та Пардубіцького краю Чеської Республіки

Край Височина представляли: Ян Сламечка – депутат краю, голова комісії з безпеки, староста Крайового товариства пожежників Височини, Товариства пожежників Чехії, Моравії і Слезька, Петр Бенеш – керівник Пожежної частини краю, Роберт Валал – власник фірми ТОВ«Пожежна безпека», Катерина Свободованачальник канцелярії гетьмана краю; координаторка співпраці Височини і Закарпатської області; Йозеф Недвед — Член постоянной конференции, член благодійного фонду «ViZa» та Василь Самандрула – також член благодійного фонду «ViZa». Прочитайте остальную часть этого входа »

За щире творче слово — щира повага і віддяка

Вторник, 17 Май 2016, 16:55

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нових книг відомого закарпатського поета, публіциста, журналіста і видавця, лауреата літературних премій імені Павла Тичини, імені Бориса Нечерди, імені Федора Потушняка Василя Кухти під назвами «Іти й не озиратися» та « Страсті за голубою трояндою», що вийшли у світ у ювілейний для нього рік – 60 Юбилейный день рождения, яке Василь Васильович відзначив у квітні ц.р. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Солноку голова Закарпатської облради підписав масштабну угоду про міжнародне співробітництво з 10-ма регіонами Угорщини, Румунії та Сербії

Пятница, 13 Май 2016, 15:31

В четверг, 12 мая, в угорському місті Солнок керівники 10 обласних рад трьох країн: Закарпатская (Украина), Марамуреш та Сату-Маре (Румыния), Воєводина (Сербия) и 7 областей Угорщини: Саболч-Сатмар-Берег, Яс-Надькун-Сольнок, Гевеш, Чонград, Бач-Кішкун, Боршод-Абауй-Земплен та Гайду-Бігар підписали угоди про міжнародне співробітництво територіальних органів місцевого самоврядування в басейні річки Тиса.

Українську сторону представляли голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної допомоги та протоколу Василь Маковський. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відзначили Всесвітній день охорони праці

Пятница, 13 Май 2016, 15:24

И нагородили кращі предприятия край, що внесли вагомий вклад у створення безпечних и нешкідливих умов праці

Цьгоріч День охорони праці проходив під девізом “Стрес на робочому місці: колективний виклик”. Було створено Оргкомітет з підготовки проведення Дня охорони праці, напрацьовано відповідний План заходів. Одним із його пунктів передбачено нагородження кращих підприємств і працівників у сфері охорони праці на регіональному рівні, що й відбулося сьогодні в малому залі ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: «Я не ділю партії на хороші й погані. У всіх є різні люди»

Четверг, 12 Май 2016, 14:35

Інтерв’ю з першим заступником голови облради Йосипом Борто планувалося як неофіційне – зрештою, поїздки й зустрічі керівників такого рангу все одно висвітлює прес-служба. Зовсім без питань про роботу, Конечно, не обійшлося – вона є невід’ємною частиною життя Йосипа Йосиповича. Зате паралельно він постав у абсолютно несподіваному світлі: математика з душею лірика, для якого важлива радість творчості; матеріаліста, который, як сам зізнається, прийшов до віри в Бога не через церкву й священиків, а через пізнання законів природи. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто взяв участь у селекторній нараді під головуванням Володимира Гройсмана

Четверг, 12 Май 2016, 12:14

І порушив важливе для краю питання

Під головуванням новопризначеного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада з участю голів обласних, Київської міської держадміністрацій, голів облрад та міських голів міст обласних центрів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто зустрівся з студентами УжНУ

Среда, 11 Май 2016, 13:22

Сегодня, 11 травня в обласній раді відбулася тематична зустріч із студентами економічного факультету та факультету суспільних наук УжНУ «Основні напрямки роботи та завдання обласної ради», які хочуть спробувати себе в представницькому органі державної влади. Їх супроводжували начальник відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органы местного самоуправления, Государственные предприятия, установ і організацій Марина Росоха та методист Ганна Русин. Прочитайте остальную часть этого входа »

Делегація Закарпатської облради вивчала, як Чехія успішно розвиває відновлювальні джерела енергії

Вторник, 10 Май 2016, 11:27

Як нині Чехія зменшує залежність енергетики і теплового сектора від викопного палива, що сприяє скороченню викидів парникових газів, та використовує альтернативні джерела енергії, — наочно продемонстрували делегації Закарпатської облради на прикладі новітньої теплоелектростанції поблизу м.Білина Устецького краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття та Устецький край зацікавлені у співпраці промисловості, Туризм, курортів, охорони здоров’я та освіти

Вторник, 10 Май 2016, 08:22

У рамках перебування делегації Закарпатської області в Чеській Республіці відбулася робоча зустріч з представниками крайового уряду Устецького регіону та керівниками потужних компаній.

Закарпатську сторону представляли: голова облради Михайло Рівіс, керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець, начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної допомоги та протоколу Василь Маковський. А захід організували чеські підприємці – вихідці із Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Чехії голова Закарпатської облради обговорив з гетьманом Устецького краю можливості співпраці та парнерства двох регіонів

Вторник, 10 Май 2016, 08:18

На запрошення гетьмана Устецького краю Олдржіха Бубенічека офіційна делегація на чолі з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом з робочим візитом відвідала чеський крайовий уряд, що в місті Усті-над-Лабем для обговорення можливостей співпраці та партнерства двох регіонів. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх