16 травня 2021

«Власний дім» вперше планує підтримати розвиток туризму та особистого селянського господарства

Понеділок, 30 травня 2016, 12:01

На розгляд депутатів Закарпатської обласної ради пропонується  проект рішення про внесення змін до Обласної цільової програми «Власний дім» на 2016-2020 роки. Детальніше »

Делегація Пардубицького краю відвідала ряд спільних інвестиційних об’єктів Ужгородщини, Перечинщини та Великоберезнянщини

Середа, 25 травня 2016, 17:43

У рамках кількаденного візиту на Закарпатті офіційної делегації Пардубицького краю Чеської Республіки на чолі з гетьманом Мартіном Нетолицьким, разом з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом та директором благодійного фонду «ВіЗа» Володимиром Чубірком здійснено огляд спільних інвестиційних проектів у соціальній та  економічній сферах, які знаходяться в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах. Детальніше »

Угорська делегація області Бач-Кішкун готова поділитись своїм досвідом розвитку регіону

Понеділок, 23 травня 2016, 22:20

У рамках перебування на Закарпатті угорської делегації області Бач-Кішкун у Закарпатській області на чолі з головою зборів Ласло Рідег, відбулося ряд зустрічей, перемовин та ознайомчих поїздок, на яких їх супроводжував перший заступник голови облради Йосип Борто.  Детальніше »

Закарпаття і Бач-Кішкун ефективно розвиватимуть ряд галузей

Неділя, 22 травня 2016, 13:45

Закарпаття офіційно відвідала делегація угорської області Бач-Кішкун на чолі із головою Загальних зборів Ласло Рідег. Перші керівники краю – голова ОДА Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс радо приймали поважних гостей. Детальніше »

На День Добросусідства Москаль передав Словаччині довгоочікуваний гелікоптер, а Рівіс підписав Меморандум про співпрацю

Субота, 21 травня 2016, 22:25

У суботу, 21 травня, у міжнародному пункті пропуску «Ужгород–Вишнє Немецьке», що на українсько-словацькому кордоні, традиційно відбувся День добросусідства. Детальніше »

Чехи привезли на Закарпаття комплекти бойового одягу. І не тільки…

Четвер, 19 травня 2016, 09:09

У рамках співпраці на Закарпатті перебували з робочим візитом делегації  представників пожежної служби  краю Височіна та Пардубіцького краю Чеської Республіки

Край Височина представляли: Ян Сламечка – депутат краю, голова комісії з безпеки, староста Крайового товариства  пожежників Височини, Товариства пожежників Чехії, Моравії і Слезька, Петр Бенеш – керівник Пожежної частини краю, Роберт Валал – власник  фірми  ТОВ«Пожежна безпека», Катерина Свободова – начальник канцелярії гетьмана краю; координаторка  співпраці  Височини і Закарпатської області; Йозеф Недвед – член Постійної конференції, член благодійного фонду «ViZa» та Василь Самандрула – також член благодійного фонду «ViZa». Детальніше »

За щире творче слово – щира повага і віддяка

Вівторок, 17 травня 2016, 16:55

В  Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нових книг  відомого закарпатського поета, публіциста, журналіста і видавця, лауреата літературних премій імені Павла Тичини, імені Бориса Нечерди, імені Федора Потушняка Василя Кухти під назвами «Іти й не озиратися» та « Страсті за голубою трояндою», що вийшли у світ у ювілейний для нього рік – 60 річчя з дня народження, яке  Василь Васильович відзначив у квітні ц.р. Детальніше »

У Солноку голова Закарпатської облради підписав масштабну угоду про міжнародне співробітництво з 10-ма регіонами Угорщини, Румунії та Сербії

П’ятниця, 13 травня 2016, 15:31

У четвер, 12 травня, в угорському місті Солнок керівники 10 обласних рад трьох країн: Закарпатська (Україна), Марамуреш та Сату-Маре (Румунія), Воєводина (Сербія) та 7 областей Угорщини: Саболч-Сатмар-Берег, Яс-Надькун-Сольнок, Гевеш, Чонград, Бач-Кішкун, Боршод-Абауй-Земплен та Гайду-Бігар підписали угоди про міжнародне співробітництво територіальних органів місцевого самоврядування в басейні річки Тиса.

Українську сторону представляли голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної допомоги та протоколу Василь Маковський. Детальніше »

На Закарпатті відзначили Всесвітній день охорони праці

П’ятниця, 13 травня 2016, 15:24

Та нагородили кращі підприємства краю, що внесли вагомий вклад у створення безпечних і нешкідливих умов праці

Цьгоріч День охорони праці проходив  під девізом “Стрес на робочому місці: колективний виклик”. Було  створено Оргкомітет з підготовки проведення Дня охорони праці, напрацьовано  відповідний План заходів. Одним із його пунктів передбачено нагородження кращих підприємств і працівників у сфері охорони праці на регіональному рівні, що й відбулося сьогодні в малому залі ОДА. Детальніше »

Йосип Борто: «Я не ділю партії на хороші й погані. У всіх є різні люди»

Четвер, 12 травня 2016, 14:35

Інтерв’ю з першим заступником голови облради Йосипом Борто планувалося як неофіційне – зрештою, поїздки й зустрічі керівників такого рангу все одно висвітлює прес-служба. Зовсім без питань про роботу, звісно, не обійшлося – вона є невід’ємною частиною життя Йосипа Йосиповича. Зате паралельно він постав у абсолютно несподіваному світлі: математика з душею лірика, для якого важлива радість творчості; матеріаліста, який, як сам зізнається, прийшов до віри в Бога не через церкву й священиків, а через пізнання законів природи. Детальніше »

Йосип Борто взяв участь у селекторній нараді під головуванням Володимира Гройсмана

Четвер, 12 травня 2016, 12:14

І порушив  важливе для краю питання

Під головуванням новопризначеного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася  селекторна нарада з участю голів обласних, Київської міської держадміністрацій, голів облрад та міських голів міст обласних центрів. Детальніше »

Йосип Борто зустрівся з студентами УжНУ

Середа, 11 травня 2016, 13:22

Сьогодні, 11 травня  в обласній раді відбулася тематична зустріч із студентами економічного факультету та факультету суспільних наук УжНУ «Основні напрямки роботи та завдання обласної ради», які хочуть спробувати себе в представницькому органі державної влади. Їх  супроводжували начальник відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Марина Росоха та методист  Ганна Русин. Детальніше »

Делегація Закарпатської облради вивчала, як Чехія успішно розвиває відновлювальні джерела енергії

Вівторок, 10 травня 2016, 11:27

Як нині Чехія зменшує залежність енергетики і теплового сектора від викопного палива, що сприяє скороченню викидів парникових газів, та використовує альтернативні джерела енергії, – наочно продемонстрували делегації Закарпатської облради на прикладі новітньої теплоелектростанції поблизу м.Білина Устецького краю. Детальніше »

Закарпаття та Устецький край зацікавлені у співпраці промисловості, туризму, курортів, охорони здоров’я та освіти

Вівторок, 10 травня 2016, 08:22

У рамках перебування делегації Закарпатської області в Чеській Республіці відбулася робоча зустріч з представниками крайового уряду Устецького регіону та керівниками потужних компаній.

Закарпатську сторону представляли: голова облради Михайло Рівіс, керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець, начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної допомоги та протоколу Василь Маковський. А захід організували чеські підприємці – вихідці із Закарпаття. Детальніше »

У Чехії голова Закарпатської облради обговорив з гетьманом Устецького краю можливості співпраці та парнерства двох регіонів

Вівторок, 10 травня 2016, 08:18

На запрошення гетьмана Устецького краю Олдржіха Бубенічека офіційна делегація на чолі з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом з робочим візитом відвідала чеський крайовий уряд, що в місті Усті-над-Лабем для обговорення можливостей співпраці та партнерства двох регіонів. Детальніше »


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору