02 Март 2021

• Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Обласна рада схвалила підписану Михайлом Рівісом важливу угоду про міжнародне співробітництво з 10-ма регіонами Угорщини, Румунії та Сербії

Среда, 29 Июнь 2016, 13:39

У ході роботи другого пленарного засідання третьої сесії обласна рада схвалила Угоду про співробітництво між Загальними зборами області Бач-Кішкун (Венгрия), Загальними зборами області Боршод-Абауй-Земплен (Венгрия), Загальними зборами області Чонгар (Венгрия), Загальними зборами області Гайду-Бігар (Венгрия), Загальними зборами області Гевеш (Венгрия), Загальними зборами області Яс-Надькун-Солнок (Венгрия), Загальними зборами Кошицького самоврядного краю (Словакия), Закарпатською обласною радою (Украина), Повітовою радою Марамуреш (Румыния), Загальними зборами області Саболч-Сатмар-Берег (Венгрия), Повітовою радою Сату-Маре (Румыния), Автономним краєм Воєводина (Сербия), підписану головою облради Михайлом Рівісом 12 мая 2016 в. Солнок (Венгрия). Прочитайте остальную часть этого входа »

Вітання із Днем Конституції України!

Вторник, 28 Июнь 2016, 14:39

Уважаемые неповторимый!
Щиро вітаємо вас із Днем Конституції України!

День Конституції – важливе національне свято для кожного українця, адже Основний Закон для держави – це своєрідний символ її самобутності й незалежності. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократия, независимость.
Мы желаем, щоб і надалі влада та громада спільно відстоювали інтереси народу та країни, примножували надбання заради процвітання України.
Нехай кожен день дарує радість життя, додає наснаги та впевненості у майбутньому.
Крепкого здоровья вам, сімейного тепла, любові та добробуту.

Голова Закарпатської ОДА Голова Закарпатської облради

Геннадій Москаль Михайло Рівіс

На Закарпатті перебувають представники Центральноєвропейської служби з допомоги у транскордонних ініціативах

Среда, 22 Июнь 2016, 13:29

В орбіту співпраці з Височиною буде включено і медицину

Пятница, 17 Июнь 2016, 14:04

Сегодня, 17 Июнь, делегація чеської Височини на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком у рамках візиту на Закарпаття відвідала Свалявську ЗОШ І-ІІІ ст. # 1, яка носить ім’я видатного чеського політика Томаша Масарика.

Тут поважні гості разом із головою облради Михайлом Рівісом оглянули стан реалізації одного із спільних цьогорічних проектів співпраці – заміна системи опалення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Результатами співпраці двох регіонів можна тільки гордитися

Четверг, 16 Июнь 2016, 16:42

Як уже повідомлялося, до Закарпаття прибула представницька делегація чеського Краю Височина на чолі з гетьманом краю Їржі Бєгоунеком.

Сегодня, 16 Июнь, відбулася зустріч та перемовини членів делегації з головою Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті перебуває делегація партнерського краю Височина Чеської Республіки

Четверг, 16 Июнь 2016, 13:45

Її очолив гетьман краю, член Палати депутатів Парламенту ЧР Їржі Бєгоунек.

Делегация — заступник гетьмана краю Височина, член Постійної конференції Владімир Новотни, голова крайового уряду Височини, голова благодійного фонду «ViZa», член Постійної конференції Зденек Кадлец, край м/с, старости окремих самоврядних громад та координатори співпраці.

У програмі бере участь також Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма.

Відповідно до програми перебуванняце низка зустрічей та перемовин з керівництвом області та окремих міст краю, огляд спільних проектів співпраці, дружній візит в УжНУ та школи, де вивчають чеську мову тощо. И , Конечно, Возложение цветов к памятнику T. G. Masariku.

Пресс-служба Совета

Михайло Рівіс обговорив з угорськими партнерами можливості реалізації Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА

Понедельник, 13 Июнь 2016, 16:43

В понедельник, 13 Июнь, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс провів робочу зустріч з трьома представниками канцелярії Урядового комісара Угорщини з питань координації співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями Іштвана Грежі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Уважаемые журналисты! Вітаємо вас із святом – Днем журналіста України!

Понедельник, 6 Июнь 2016, 16:18

Дякуємо вам за принциповістьта відданість професії, за вашу участь у розвитку громадянського суспільства та формування відповідальної влади.Нехай ваше слово буде неупередженим і чесним, служить істині, утвердженню добра в Україні та Закарпатті!
З святом вас, хорошее здоровье, творчої наснаги і завжди вдячних глядачів, слухачів та читачів.

Генадій Москаль Михайло Рівіс

голова обласної державної адміністрації голова обласної ради

Закарпатье — на обочині урядового пирога?

Среда, 1 Июнь 2016, 09:15

Во вторник, 31 мая, закарпатські обранці продовжили вивчати питання, які плануються до порядку денного другого пленарного засідання третьої сесії облради, на засіданнях постійних профільних комісій: з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, де головує Андрій Андріїв, и по вопросам трансграничного сотрудничества, развитие туризма и отдыха — під керівництвом Пейтера Чаба. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх