20 Сентябрь 2020

Закарпатська облрада з Пардубицьким краєм успішно реалізовують спільні проекти

Пятница, 29 Июль 2016, 15:01

В пятницу, 29 Июль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся з делегацією бізнесових структур Пардубицького краю Чеської Республіки. Участь у перемовинах також взяли перший заступник голови облради Йосип Борто, адміністративний директор Фонду «ВіЗа» Володимир Чубірко та керівники підрозділів виконавчого апарату облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Колеги з Пардубицького краю презентували в облраді проект енергетично-технічного інноваційного кластеру

Четверг, 28 Июль 2016, 15:07

В четверг, 28 Июль, до Закарпаття завітала чеська делегація бізнесових структур Пардубицького краю. В обласній раді чеські гості презентували керівникам місцевого самоврядування проект енергетично-технічного інноваційного кластеру (ЕТІК). Прочитайте остальную часть этого входа »

За участі народних депутатів ВРУ від Закарпаття відбулося перше пленарне засідання четвертої сесії облради

Четверг, 28 Июль 2016, 14:02

Відтак крайові парламентарі розглянули ряд актуальних проблем і прийняли рішення щодо їх вирішення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Облрада подбає про соціальні об’єкти Перечинщини

Четверг, 28 Июль 2016, 13:20

Напередодні четвертої сесії заступник голови облради Петро Грицик здійснив робочу поїздку на Перечинщину, аби проінспектувати визначені об’єкти соціального значення й інші, які потребують виділення коштів з обласної скарбниці та співфінансування з іншими джерелами. Прочитайте остальную часть этого входа »

28 липня – перше пленарне засідання четвертої сесії облради

Среда, 27 Июль 2016, 10:56

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (От 30.06.2016 № 60/01-49) в четверг, 28 Июль, об 11-й годині у залі засідань Закарпатської облради відбудеться перше пленарне засідання четвертої сесії облради VІІ скликання.

На розгляд четвертої сесії обласної ради VІІ скликання вносяться питання, оприлюдненні за цим посиланням: https://zakarpat-rada.gov.ua/category/rozporyadzhennya/

Представители СМИ приглашаются.

Прес-служба Закарпатської облради

Депутати облради просять Кабмін не зволікати з виділенням 20 мільйонів на завершення будівництва буштинського моста