16 травня 2021

Михайло Рівіс: Ми залучили до співфінансування об’єктів у рамках співпраці з краєм Височина місцеві бюджети і це дало хороші результати

Середа, 31 серпня 2016, 14:11

У середу, 31 серпня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся з делегацією чеського краю Височина, очолювана  Зденеком Кадлецом – головою крайового уряду та головою благодійного фонду «ViZa».  Мета зустрічі – обговорення стану реалізації спільних інвестиційних проектів 2016 року та вивчення пропозицій до програми співпраці на 2017 рік. Детальніше »

Механізм надання одноразової матеріальної допомоги на лікування краян спрощується

Середа, 31 серпня 2016, 09:13

Закарпатським обласним обранцям пропонується внести зміни та доповнення до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки. Детальніше »

За участю голови облради та нардепа в УжНУ обговорили впровадження децентралізаційної реформи на Закарпатті

Вівторок, 30 серпня 2016, 14:30

У вівторок, 30 серпня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у другому засіданні Регіональної платформи розвитку і реформи місцевого самоврядування, яке відбулося у залі вченої ради УжНУ. Участь у заході також взяв народний депутат України Робер Горват, представники Мінрегіону, ОДА, регіонального Офісу реформ та голови міст, селищ та сіл краю, які ініціюють створення об’єднання територіальних громад. Детальніше »

Як розвивалась система цивільного захисту краю за п’ятирічку?

Вівторок, 30 серпня 2016, 12:01

Про це депутати обласної ради мають змогу дізнатися із звіту про реалізацію програми створення та накопичення регіонального резерву матеріально-технічних засобів та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2011–2015 рр. Даний документ вносить управління цивільного захисту ОДА на розгляд депутатів під час чергового пленарного засідання четвертої сесії облради. Детальніше »

Обласна влада все робить для того, щоб зберегти єдиний гірський в Україні аеропорт «Ужгород»

Понеділок, 29 серпня 2016, 13:54

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2013- 2016роки. Детальніше »

Реалізувавши бюджетну програму, вдалося комп’ютеризувати структурні підрозділи Закарпатської ОДА

Понеділок, 29 серпня 2016, 10:50

Обласні обранці на першому пленарному засіданні четвертої сесії облради затвердили звіт департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації про виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2012–2015 роки. Детальніше »

Закарпатські парламентарі розглянуть, як виконується Регіональна програма з ремонту та утримання автодоріг краю

Понеділок, 29 серпня 2016, 10:49

На розгляд крайових депутатів, які зберуться 22 вересня п.р. на друге пленарне засідання четвертої сесії облради, підготовлено проект рішення про хід виконання Регіональної програми  з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015–2018 роки. Даний проект оприлюднено на сайті облради. Детальніше »

Дев’ять народних депутатів ВРУ розроблятимуть зміни до За України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття»

П’ятниця, 26 серпня 2016, 11:04

Про це їх попросили депутати Закарпатської обласної ради, які також звернулися до керівників країни із пропозицією відновити спеціальну економічну зону «Закарпаття» для створення сприятливого інвестиційного клімату. Детальніше »

Йосип Борто: Шевченко для українців – як Петефі для угорців: символ гідності, правди, мужності, любові до людей, Батьківщини

Четвер, 25 серпня 2016, 09:51

З нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України у закарпатському  районному центрі – місті Берегово урочисто відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку. Детальніше »

Шановні краяни!

Вівторок, 23 серпня 2016, 10:33

Від усього серця вітаю вас із найбільшими національними святами – Днем Державного Прапора та 25- річчям Незалежності України!

Вперше за роки незалежності нам випало захищати територіальну цілісність і свободу від північної сусідки, яка прийшла до нас з війною.

Це важливий іспит і ми його витримаємо з честю.

Міцного вам здоров’я, успіхів у праці, творчості, родинного благополуччя, особистого щастя, миру, спокою та процвітання.

Нехай збуваються всі ваші  мрії і прагнення на благо нашої країни, добра рідного Закарпаття!

З повагою,

                                              голова обласної ради Михайло Рівіс 

Вітання пані Непоп Л.В.

Вівторок, 23 серпня 2016, 07:55

Вітання Голови Закарпатської обласної ради Рівіса Михайла Михайловича Надзвичайному і Повноважному послу України в Угорщині пані Непол Любові Василівній 

 

До Закарпаття завітав гетьман Устецького краю Олдржіх Бубенічек, аби офіційно продовжити співпрацю

Понеділок, 22 серпня 2016, 18:36

Напередодні відзначення 25-річниця Незалежності України Закарпаття вперше відвідав гетьман Устецького краю Олдржіх Бубенічек. Зустріч із поважним гостем та делегацією, яка його супроводжувала, відбулася у депутатському залі Закарпатської облради. Детальніше »

За результатами поїздки голови облради до Німеччини Ужгородська лікарня отримала медичне обладнання

Понеділок, 22 серпня 2016, 15:14

Днями в Ужгородську міську клінічну лікарню надійшла гуманітарна допомога медичного спрямування від німецької громадської організації «Hilfe in Not» з м.Пьодельдорф. Це стало можливим результатам нещодавньої поїздки делегації від Закарпаття до округу Верхня Франконія і проведеної зустрічі голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, крайового депутата Івана Кураха з професором Г.Вольферсдорфом та лікарем Ратцель-Карцдорфлером в окружній лікарні міста Байройта. Детальніше »

На Закарпатті вшановано лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015»

Понеділок, 22 серпня 2016, 14:04

У малому залі обласної ради  відбулися урочистості з нагоди  відзначення лауреатів першого туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2015». Детальніше »

Михайло Рівіс: Ми на власні очі пересвідчилися, як у чеських лікарнях успішно впроваджено сучасні методи лікування

Неділя, 21 серпня 2016, 22:32

Комфортні європейські умови для лікування пацієнтів та роботи медперсоналу особисто продемонстрував гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек та головний лікар окружного медзакладу у м.Пельгржімов Ян Млчак делегації Закарпатської облради, яка днями з робочим візитом відвідала Чехію. Детальніше »


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору