29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Михайло Рівіс: Ми залучили до співфінансування об’єктів у рамках співпраці з краєм Височина місцеві бюджети і це дало хороші результати

Среда, 31 Август 2016, 14:11

В среду, 31 Сентябрь, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся з делегацією чеського краю Височина, очолювана Зденеком Кадлецом – головою крайового уряду та головою благодійного фонду «ViZa». Цель совещания — обговорення стану реалізації спільних інвестиційних проектів 2016 року та вивчення пропозицій до програми співпраці на 2017 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Механізм надання одноразової матеріальної допомоги на лікування краян спрощується

Среда, 31 Август 2016, 09:13

Закарпатським обласним обранцям пропонується внести зміни та доповнення до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 — 2018 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

За участю голови облради та нардепа в УжНУ обговорили впровадження децентралізаційної реформи на Закарпатті

Вторник, 30 Август 2016, 14:30

Во вторник, 30 Сентябрь, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у другому засіданні Регіональної платформи розвитку і реформи місцевого самоврядування, яке відбулося у залі вченої ради УжНУ. Участь у заході також взяв народний депутат України Робер Горват, представники Мінрегіону, ОПР, регіонального Офісу реформ та голови міст, селищ та сіл краю, які ініціюють створення об’єднання територіальних громад. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як розвивалась система цивільного захисту краю за п’ятирічку?

Вторник, 30 Август 2016, 12:01

Про це депутати обласної ради мають змогу дізнатися із звіту про реалізацію програми створення та накопичення регіонального резерву матеріально-технічних засобів та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2011–2015 рр. Даний документ вносить управління цивільного захисту ОДА на розгляд депутатів під час чергового пленарного засідання четвертої сесії облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласна влада все робить для того, щоб зберегти єдиний гірський в Україні аеропорт «Ужгород»

Понедельник, 29 Август 2016, 13:54

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2013- 2016годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Реалізувавши бюджетну програму, вдалося комп’ютеризувати структурні підрозділи Закарпатської ОДА

Понедельник, 29 Август 2016, 10:50

Обласні обранці на першому пленарному засіданні четвертої сесії облради затвердили звіт департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації про виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2012–2015 роки. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські парламентарі розглянуть, як виконується Регіональна програма з ремонту та утримання автодоріг краю

Понедельник, 29 Август 2016, 10:49

На розгляд крайових депутатів, які зберуться 22 вересня п.р. на друге пленарне засідання четвертої сесії облради, підготовлено проект рішення про хід виконання Регіональної програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015–2018 роки. Даний проект оприлюднено на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дев’ять народних депутатів ВРУ розроблятимуть зміни до За України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття»

Пятница, 26 Август 2016, 11:04

Про це їх попросили депутати Закарпатської обласної ради, які також звернулися до керівників країни із пропозицією відновити спеціальну економічну зону «Закарпаття» для створення сприятливого інвестиційного клімату. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Шевченко для українцівяк Петефі для угорців: символ гідності, правди, мужності, любові до людей, Родина

Четверг, 25 Август 2016, 09:51

З нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України у закарпатському районному центрі — місті Берегово урочисто відкрили пам’ятник Тарасу Шевченку. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники,!

Вторник, 23 Август 2016, 10:33

Від усього серця вітаю вас із найбільшими національними святами — Днем Державного Прапора и 25- річчям Незалежності України!

Вперше за роки незалежності нам випало захищати територіальну цілісність і свободу від північної сусідки, яка прийшла до нас з війною.

Це важливий іспит і ми його витримаємо з честю.

Крепкого здоровья вам, успіхів у праці, творчество, благополучие семьи, личное счастье, мир, спокою та процвітання.

Нехай збуваються всі ваші мрії і прагнення на благо нашої країни, добра рідного Закарпаття!

С уважением,

голова обласної ради Михайло Рівіс

Вітання пані Непоп Л.В.

Вторник, 23 Август 2016, 07:55