29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Шановні освітяни!

Пятница, 30 Сентябрь 2016, 13:57

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем учителя. Важливість вашої роботи важко переоцінити – ви ведете наших дітей стежками знань, виховуєте їх гідними громадянами України, прищеплюєте загальнолюдські цінності.

Тож нехай успіхи підопічних, їхні любов та повага зігрівають ваші серця, хай доля дарує вам міцне здоров’я та довголіття. Щиро бажаємо тепла, радості й затишку в ваших родинах, здійснення найзаповітніших мрій і натхнення у нелегкій, но право труда.
Хай освітянська нива буде щедрою на сходи, а всі починання супроводжують успіх і удача!

голова Закарпатської облдержадміністрації
Геннадій Москаль
голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс