18 травня 2021

Шановні освітяни!

П’ятниця, 30 вересня 2016, 13:57

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем учителя. Важливість вашої роботи важко переоцінити – ви ведете наших дітей стежками знань, виховуєте їх гідними громадянами України, прищеплюєте загальнолюдські цінності.

Тож нехай успіхи підопічних, їхні любов та повага зігрівають ваші серця, хай доля дарує вам міцне здоров’я та довголіття. Щиро бажаємо тепла, радості й затишку в ваших родинах, здійснення найзаповітніших мрій і натхнення у нелегкій, але такій потрібній праці.
Хай освітянська нива буде щедрою на сходи, а всі починання супроводжують успіх і удача!

 

 

З повагою
голова Закарпатської облдержадміністрації
Геннадій Москаль
голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс

На Закарпатті буде ще сім сучасних класних спортивних майданчиків

П’ятниця, 30 вересня 2016, 11:17

І про це подбали депутати обласної ради… Детальніше »

Закарпаття, Полтавщина та Івано-Франківщина підписали Меморандум про співпрацю

Четвер, 29 вересня 2016, 17:21

У четвер, 29 вересня, у м.Полтава голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, очільник Полтавської обласної ради Олександр Біленький та керівник Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич підписали тристоронній Меморандум про співпрацю. Детальніше »

Михайло Рівіс – на сесії Полтавської облради: Співпраця між регіонами лише скріпить Україну, і ми разом маємо увійти в Євросоюз

Четвер, 29 вересня 2016, 14:26

Сьогодні голови Закарпатської та Івано-Франківської обласних рад беруть участь у сесії Полтавської обласної ради. Планується підписання Меморандуму про регіональне співробітництво між Полтавською, Закарпатською та Івано-Франківською областями. Співпрацю між регіонами хочуть налагодити  у соціально-економічній та гуманітарній сферах. Йдеться також про обмін досвідом  та ознайомлення з найкращими практиками місцевого самоврядування в Україні.   Детальніше »

Михайло Рівіс відбув до Полтави для участі у сесії облради та підписання Меморандуму про співпрацю

Четвер, 29 вересня 2016, 10:47

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс відбув з робочим візитом  в Полтавську область на запрошення голови тамтешньої обради  Олександра Біленького. Детальніше »

13 жовтня – п’ята сесія Закарпатської облради VІІ скликання

Четвер, 29 вересня 2016, 09:54

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської  обласної ради Михайла Рівіса (від 27.09.2016 № 77/01-49) у четвер, 13 жовтня, об 11-й годині у залі засідань Закарпатської облради відбудеться п’ята сесія облради VІІ  скликання. Детальніше »

Крайові депутати переймаються ремонтом доріг, будівництвом берегоукріплень, дитячої оздоровниці та формуванням у молоді національної самосвідомості

Четвер, 29 вересня 2016, 09:03

На другому пленарному засіданні четвертої сесії облради було проголосовано за низку депутатських звернень та запитів, у т.ч. й колективних. Детальніше »

Обласні обранці активно використовують свій інструментарій роботи

Середа, 28 вересня 2016, 11:25

Серед таких – депутатські звернення та запити, як вимога до посадових осіб краю. Детальніше »

У депутатських запитах – партнерська взаємодія на користь краю

Середа, 28 вересня 2016, 11:23

Серед депутатських запитів, які подали обласні обранці у ході другого пленарного засідання четвертої сесії, більшість стосувалася нагальних проблем різних сфер життя краю. Детальніше »

В облраді жваво обговорювали добровільне об’єднання громад

Вівторок, 27 вересня 2016, 15:08

Наголошувалось, що  створення подрібнених, недієздатних, невпливових сільських рад може тільки загальмувати процес децентралізації, а звідси – розвиток  громад. Детальніше »

Проблеми закарпатців – у запитах їх обласних обранців

Вівторок, 27 вересня 2016, 10:27

У ході другого пленарного засідання четвертої сесії облради  її голова Михайло Рівіс традиційно оприлюднив низку депутатських запитів. Детальніше »

Інфекційне та пологове відділення Хустської райлікарні волають по допомогу

Вівторок, 27 вересня 2016, 08:21

800 тисяч гривень незабаром отримає Хустська райлікарня для проведення капітального ремонту в інфекційному відділенні шатрової покрівлі, заміни сантехніки, вікон та електрообладнання. Таку суму виділили обласні обранці на нещодавньому пленарному засіданні четвертої сесії облради, дослухавшись до порад голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, який переконав колег в необхідності ще цьогоріч хоча б частково відремонтувати «інфекційку».  Детальніше »

Керівники краю – іноземним послам: Закарпаттю судилося стати майданчиком для демонстрації європейських цінностей і можливостей

Субота, 24 вересня 2016, 13:12

У суботу, 24 вересня, на Закарпаття прибуло 39 представників іноземного дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні. Біля ОДА їх зустріли хлібом-сіллю перші керівники області та міста Ужгорода, а творчі колективи продемонстрували у фойє народні танці та пісні. Після чого разом із поважними гостями оглянули бізнес-майданчики виставки-ярмарки «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016» та взяли участь в інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Детальніше »

Цьогорічний «Берегфест» триває під гаслом «Чекаємо вдома»

Субота, 24 вересня 2016, 12:03

Один із найстаріших фестивалів Закарпаття – «Берегфест» – стартував у суботу в Берегові. Цьогорічний захід, яке місто проводить спільно з районом, відбувається під гаслом «Чекаємо вдома!» з метою об’єднати тих берегівчан, які вимушено залишили свою Батьківщину та знаходяться в різних куточках світу. Детальніше »

З нагоди 1123-ої річниці Ужгорода стартував яскравий ярмарок у відреставрованому «Совиному гнізді»

П’ятниця, 23 вересня 2016, 13:22

23 вересня в Ужгороді відбулося офіційне відкриття відреставрованого  культурно-історичного центру «Совине гніздо» та урочисті заходи з нагоди проведення дводенної XV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016».  Привітали учасників святкового дійства та перерізали символічну червону стрічку голова керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Детальніше »


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору