29 Ноябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Шановні освітяни!

Пятница, 30 Сентябрь 2016, 13:57

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем учителя. Важливість вашої роботи важко переоцінити – ви ведете наших дітей стежками знань, виховуєте їх гідними громадянами України, прищеплюєте загальнолюдські цінності.

Тож нехай успіхи підопічних, їхні любов та повага зігрівають ваші серця, хай доля дарує вам міцне здоров’я та довголіття. Щиро бажаємо тепла, радості й затишку в ваших родинах, здійснення найзаповітніших мрій і натхнення у нелегкій, но право труда.
Хай освітянська нива буде щедрою на сходи, а всі починання супроводжують успіх і удача!

 

 

С уважением
голова Закарпатської облдержадміністрації
Геннадій Москаль
голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс

На Закарпатті буде ще сім сучасних класних спортивних майданчиків

Пятница, 30 Сентябрь 2016, 11:17

І про це подбали депутати обласної ради Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатье, Полтавщина та Івано-Франківщина підписали Меморандум про співпрацю

Четверг, 29 Сентябрь 2016, 17:21

В четверг, 29 Сентябрь, у м.Полтава голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, очільник Полтавської обласної ради Олександр Біленький та керівник Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич підписали тристоронній Меморандум про співпрацю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс – на сесії Полтавської облради: Співпраця між регіонами лише скріпить Україну, і ми разом маємо увійти в Євросоюз

Четверг, 29 Сентябрь 2016, 14:26

Сьогодні голови Закарпатської та Івано-Франківської обласних рад беруть участь у сесії Полтавської обласної ради. Планується підписання Меморандуму про регіональне співробітництво між Полтавською, Закарпатською та Івано-Франківською областями. Співпрацю між регіонами хочуть налагодити у соціально-економічній та гуманітарній сферах. Йдеться також про обмін досвідом та ознайомлення з найкращими практиками місцевого самоврядування в Україні. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс відбув до Полтави для участі у сесії облради та підписання Меморандуму про співпрацю

Четверг, 29 Сентябрь 2016, 10:47

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс відбув з робочим візитом в Полтавську область на запрошення голови тамтешньої обради Олександра Біленького. Прочитайте остальную часть этого входа »

13 Октябрь — п’ята сесія Закарпатської облради VІІ скликання

Четверг, 29 Сентябрь 2016, 09:54

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (От 27.09.2016 № 77/01-49) в четверг, 13 Октябрь, об 11-й годині у залі засідань Закарпатської облради відбудеться п’ята сесія облради VІІ скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові депутати переймаються ремонтом доріг, будівництвом берегоукріплень, дитячої оздоровниці та формуванням у молоді національної самосвідомості

Четверг, 29 Сентябрь 2016, 09:03

На другому пленарному засіданні четвертої сесії облради було проголосовано за низку депутатських звернень та запитів, включая. й колективних. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці активно використовують свій інструментарій роботи

Среда, 28 Сентябрь 2016, 11:25

Серед таких – депутатські звернення та запити, як вимога до посадових осіб краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – партнерська взаємодія на користь краю

Среда, 28 Сентябрь 2016, 11:23

Серед депутатських запитів, які подали обласні обранці у ході другого пленарного засідання четвертої сесії, більшість стосувалася нагальних проблем різних сфер життя краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

В облраді жваво обговорювали добровільне об’єднання громад

Вторник, 27 Сентябрь 2016, 15:08

Подчеркивая, що створення подрібнених, недієздатних, невпливових сільських рад може тільки загальмувати процес децентралізації, а звідси – розвиток громад. Прочитайте остальную часть этого входа »

Проблеми закарпатців – у запитах їх обласних обранців

Вторник, 27 Сентябрь 2016, 10:27

У ході другого пленарного засідання четвертої сесії облради її голова Михайло Рівіс традиційно оприлюднив низку депутатських запитів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Інфекційне та пологове відділення Хустської райлікарні волають по допомогу

Вторник, 27 Сентябрь 2016, 08:21

800 тисяч гривень незабаром отримає Хустська райлікарня для проведення капітального ремонту в інфекційному відділенні шатрової покрівлі, заміни сантехніки, вікон та електрообладнання. Таку суму виділили обласні обранці на нещодавньому пленарному засіданні четвертої сесії облради, дослухавшись до порад голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, який переконав колег в необхідності ще цьогоріч хоча б частково відремонтувати «інфекційку». Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники краю – іноземним послам: Закарпаттю судилося стати майданчиком для демонстрації європейських цінностей і можливостей

Суббота, 24 Сентябрь 2016, 13:12

В субботу, 24 Сентябрь, на Закарпаття прибуло 39 представників іноземного дипломатичного корпусу, аккредитованных в Украине. Біля ОДА їх зустріли хлібом-сіллю перші керівники області та міста Ужгорода, а творчі колективи продемонстрували у фойє народні танці та пісні. Після чого разом із поважними гостями оглянули бізнес-майданчики виставки-ярмарки «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016» та взяли участь в інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Прочитайте остальную часть этого входа »

Цьогорічний «Берегфест» триває під гаслом «Чекаємо вдома»

Суббота, 24 Сентябрь 2016, 12:03

Один із найстаріших фестивалів Закарпаття – «Берегфест» – стартував у суботу в Берегові. Цьогорічний захід, яке місто проводить спільно з районом, відбувається під гаслом «Чекаємо вдома!» з метою об’єднати тих берегівчан, які вимушено залишили свою Батьківщину та знаходяться в різних куточках світу. Прочитайте остальную часть этого входа »

З нагоди 1123-ої річниці Ужгорода стартував яскравий ярмарок у відреставрованому «Совиному гнізді»

Пятница, 23 Сентябрь 2016, 13:22

23 вересня в Ужгороді відбулося офіційне відкриття відреставрованого культурно-історичного центру «Совине гніздо» та урочисті заходи з нагоди проведення дводенної XV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016». Привітали учасників святкового дійства та перерізали символічну червону стрічку голова керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх