01 Март 2021

Математичний факультет УжНУ відзначив 50-ти річний ювілей

Пятница, 28 Октябрь 2016, 18:19

Урочисті збори з цієї нагоди відбулися сьогодні, 28 жовтня в актовому залі ректорату. У фойє – дівчата-студентки зустрічали гостей та запрошували до залу, де присутні мали змогу переглянути слайди з фотографіями всіх випускників факультету та науковців-учасників різних міжнародних і вітчизняних наукових форумів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бюджетна комісія облради погодила розподіл стабілізаційної дотації з Держбюджету у сумі 74 миллионов долларов США

Пятница, 28 Октябрь 2016, 14:54

В пятницу, 28 Октябрь, у депутатській залі відбулося засідання бюджетної комісії Закарпатської облради, яке провів її голова Василь Кошеля. Йшлося про розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету на 2016 ріку сумі понад 74 мільйонів гривень між обласним бюджетом та бюджетами районів, яку обласні обранці одноголосно погодили. Прочитайте остальную часть этого входа »

72 роки тому Закарпаття та Україну вільнили від фашистських загарбників. З цієї нагоди в області відбулися урочистості

Пятница, 28 Октябрь 2016, 13:32

Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників у п’ятницю, 28 Октябрь, розпочалися на українсько-словацькому кордоні. Керівники краю – Геннадій Москаль та Йосип Борто, представители правоохранительных органов, дипломатические миссии, а також військові та ветерани поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: То, что, що добре для людей на місцяхдобре і для держави в цілому

Пятница, 28 Октябрь 2016, 09:13

26 Октябрь. у в селі Велика Паладь, на Vinogradìvŝinì, відбувся мирний мітинг громади з вимогою відкрити контрольно-пропускний пункт «Велика Паладь – Нодьгодош». Прочитайте остальную часть этого входа »

Елітний факультет УжНУ урочисто відзначив своє 50-річчя

Четверг, 27 Октябрь 2016, 14:33

В четверг, 27 Октябрь, свій півстолітній ювілей відзначив факультет іноземної філології Ужгородського національного університету. Привітати колектив викладачів та студентів прийшли керуюючий справами апарату Закарпатської облради Юрій Гузинець, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, директор департаменту освіти і науки ОДА Ганна Сопкова, професори та кандидати наук з провідних вишів України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс надіслав вітання гетьману Пардубицького краю Чеської Республіки Мартіну Нетолицькому

Четверг, 27 Октябрь 2016, 09:14

З нагоди державного святаДня заснування незалежної держави Чехословаччини, яке відзначається цими днями, та з обранням на найвищу посаду керівника краю Прочитайте остальную часть этого входа »

Друге пленарне засідання 5-ї сесії облради відбудеться у День місцевого самоврядування

Среда, 26 Октябрь 2016, 16:00

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (От 25.10.2016 № 84/01-49) в среду, 7 Декабрь, об 11-й годині у залі засідань Закарпатської облради відбудеться друге пленарне засідання п’ятої сесія облради VІІ скликання.

 

 

 

 

Прес-служба Закарпатської облради

Закарпатці мають унікальну можливість долучитися до європейських програм

Вторник, 25 Октябрь 2016, 11:43

Во вторник, 25 Октябрь, в Закарпатській обласній раді відбулася Міжнародна конференція, на якій обговорено можливості участі територіальних громад краю у міжнародних і транскордонних програмах співпраці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про що сьогодні говоритимуть в Закарпатській облраді на міжнародній конференції

Вторник, 25 Октябрь 2016, 08:51

Програма міжнародної конференції, присвяченої транскордонній співпраці

Сегодня, 25 Октябрь, у сесійній залі Закарпатської облради за участі керівництва Закарпаття та Чернівеччини, представників іноземних організацій відбудеться міжнародна конференція. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра у Закарпатській облраді вперше презентують нову форму транскордонної співпраці

Понедельник, 24 Октябрь 2016, 11:21

Завтра, 25 жовтня у сесійній залі облради за участі керівництва Закарпаття та Чернівеччини, представників іноземних організацій відбудеться Міжнародна конференція на тему: «Можливості участі територіальних громад Закарпаття у міжнародних і транскордонних програмах співпраці». Співорганізаторами виступаютьЗакарпатська обласна рада та Міжрегіональна асоціація «Карпатський Єврорегіон». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Інтеграція в Європейський союз – це не підписання тисяч документів, а створення тисяч зв’язків – культурних, экономические

Пятница, 21 Октябрь 2016, 16:41

Румунське дипломатичне представництво на Закарпатті незабаром запрацює

Консульство Румунії у с. Солотвино на Тячівщині запрацює з листопада. Про це повідомив голова консульства Габріел Нікола під час зустрічі з керівниками краюГеннадієм Москалем та Йосипом Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс разом зі своїми колегами з Прикарпатської та Полтавської облрад висадили Алею солідарності

Пятница, 21 Октябрь 2016, 13:14

В пятницу, 21 Октябрь, на запрошення голови Івано-Франківської облради Олександра Сича очільник Закарпатської облради Михайло Рівіс бере участь у роботі виїзного пленарного засідання 10-ї сесії Івано-Франківської облради, яка відбувається у селищі Вигода Долинського району. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські депутати зіціціювали ще одне важливе звернення до вищих органів влади

Пятница, 21 Октябрь 2016, 13:12

Обласні обранці у ході першого пленарного засідання 5-ї сесії Закарпатської облради схвалили рішення та підтримали колективний запит своїх колег від депутатської фракції «КМКС» Партія Угорців України про необхідність ініціювання розгляду Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України окремих питань стосовно розмитнення транспортних засобів спеціального призначення (пожежні автомобілі, Скорая помощь), отриманих у вигляді гуманітарної допомоги, які надходять в Україну із-за кордону завдяки благодійним та релігійним організаціям. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці проситимуть парламентарів ВРУ врегулювати статус добровольців в АТО, обсяги соціальних пільг та гарантій

Пятница, 21 Октябрь 2016, 10:20

Депутати Закарпатської облради вирішили звернутися до Верховної Ради України щодо врегулювання підстав та процедури встановлення статусу, обсягів соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань антитерористичної операції на сході України, які в подальшому не увійшли до складу створених, відповідно до законів України, військових формувань та правоохоронних органів. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді урочисто відзначили 60-у річницю Угорської революції та боротьбу за свободу

Пятница, 21 Октябрь 2016, 09:20

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, голова ОДА Геннадій Москаль, уповноважена прем’єр-міністра Угорщини Каталін Сілі, виконуючий обов’язки міського голови Ужгорода, перший заступник міського голови Іштван КСР, Заместитель Председателя Ассоциации венгерской культуры в Закарпатье, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, голова Демократичної спілки Угорців в Україні Ласло Зубанич, представники дипломатичних відомств та громадськість краю взяли участь в урочистостях з нагоди 60-ї річниці Угорської революції та боротьби за свободу 1956 года.

Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх