01 Октябрь 2020

Михайло Рівіс привітав консула Румунії в Солотвина Габріелу Нікола

Среда, 30 Ноябрь 2016, 12:28

Голова Закарпатської обласної ради надіслав консулу Румунії вітальний лист. Прочитайте остальную часть этого входа »

Сформовано проект обласної скарбниці на 2017 год

Среда, 30 Ноябрь 2016, 12:22

На 5-ту сесію облради на розгляд крайових обранців підготовлено проект рішення про обласний бюджет на 2017 год, який має бути прийнятий до 25 грудня п.р. відповідно до вимог Бюджетного кодексу України. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді діятиме етична комісія?

Среда, 30 Ноябрь 2016, 10:46

Діяльність комісії здійснюватиметься на дотриманні цінностей відповідальності, уважение, справедливості і доброчесності. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати розглянуть зміни до Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область

Вторник, 29 Ноябрь 2016, 13:29

Ініціатором розробки проекту внесення змін до Програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область на 2016–2020 роки, затвердженої рішенням Региональный Совет 22.12.2016 год нет. 97, є Закарпатська обласна державна адміністрація, а розробку проекту цього рішення здійснено управлінням зовнішньоекономічних зв’язків інвестицій та транскордонного співробітництва ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутаты Совета: Де є інтереси економіки, її ділова складова, там сепаратизм відсутній

Понедельник, 28 Ноябрь 2016, 17:03

На переконання крайових обранців, нині треба створювати умови, щоб бізнесу було вигідно та комфортно вкладати кошти у наш край. Прочитайте остальную часть этого входа »

Механізм надання матеріальної допомоги важкохворим краянам є складним

Воскресенье, 27 Ноябрь 2016, 18:45

Тому бюджетна комісія Закарпатської облради рекомендувала невідкладно та спільно з департаментом охорони здоров’я спростити цей механізм. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Ми хочемо одного: аби в нашому малоземельному краї землі належали закарпатцям і це – принципово!

Воскресенье, 27 Ноябрь 2016, 18:41

«А не жителям інших областей, які ніколи її не оброблятимуть, не берегтимуть, найвище – продадуть. Конечно, як виключенняучасники АТО, їм треба йти назустріч», — зазначив виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Йосип Борто під час профільної комісії, Добавление: — Це буде добрим сигналом для всіх громад краю, що депутати облради готові захищати їхні інтереси». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради погодили надання одноразової допомоги військовим та потерпілим від пожежі

Воскресенье, 27 Ноябрь 2016, 18:37