15 Апрель 2021

Дорогі мої краяни!

Пятница, 30 Декабрь 2016, 22:39

Голова облради привітав вірників західного християнського обряду з Різдвом Христовим

Воскресенье, 25 Декабрь 2016, 10:14

Шановні вірники західного християнського обряду!
Дорогие соотечественники,!
Від усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим та наступаючим Новим 2017 год!
Господь благословив Срібну Землю не тільки унікальною природою, а й людьми різних національних спільнот, мов та обрядів, які живуть дружною закарпатською родиною. І хоч у різний час вони відзначають Різдвяні свята, але доброзичливо і тепло вітають один одного.
Тож з нагоди величних різдвяних свят щиро віншую вам доброго здоров’я, нов их вагомих здобутків у праці, творчество, обучение, благополучие семьи, добра і злагоди у кожній оселі, кожній сім’ї.
Миру вашому дому, нової радості, щедрої удачі на довгі роки життя!
Радісного вам Різдва та щасливого Нового року!

С уважением,
Михайло Рівіс

Йосип Борто вирішував проблеми краян

Среда, 21 Декабрь 2016, 16:38

Сегодня, 21 грудня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія ухвалила проект порядку денного третього пленарного засідання п’ятої сесії облради

Вторник, 20 Декабрь 2016, 15:31

Сегодня, 20 Декабрь, під головуванням очільника облради Михайла Рівіса відбулося засідання президії. В її роботі також взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови облради Петро Грицик, голови постійних профільних комісій та уповноважені представники депутатських фракцій і політичних сил, Эта часть регионального Совета. Прочитайте остальную часть этого входа »

На профільній комісії облради погодили дислокацію спортмайданчиків

Вторник, 20 Декабрь 2016, 11:57

Во вторник, 20 Декабрь, у Закарпатській облраді відбулося засідання комісії з питань освіти з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, національних меншин та інформаційної политика, яку очолює Ільдіка Орос. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

З Височиною дружитимуть ще три міста Закарпаття

Понедельник, 19 Декабрь 2016, 17:01

Взаємні візити делегацій партнерських регіонів Закарпаття й Краю Височина уже стали звичними. Нещодавно у нашій області побувала делегація Краю Височина на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком. А минулого тижня закарпатські депутати на чолі з головою обласної ради Михайлом Рівісом, зробили до чеських друзів візит-відповідь. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдяки голові облради вперше за 25 років конфісковане авто служитиме маленьким закарпатцям

Понедельник, 19 Декабрь 2016, 15:22

Цьогорічний День Святого Миколая видався для санаторію «Малятко» дуже насиченим та щедрим на подарунки. Так, за участі голови Закарпатської облради Михайла Рівіса відбулося урочисте відкриття нової сучасної котел, а родзинкою свята стала передача конфіскованого автомобіля Volkswagen Caddy для потреб оздоровниці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бюджетна комісія облради перерозподілила субвенцію на придбання житла сім’ям загиблих воїнів АТО

Пятница, 16 Декабрь 2016, 15:01

В пятницу, 16 Декабрь, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, яке провів її голова Василь Кошеля. В роботі засідання також взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто та крайові обранці різних політичних фракцій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські парламентарі клопочуть не звужувати конституційні права нацменшин

Пятница, 16 Декабрь 2016, 12:11

В частности,, на навчання рідною мовою при модернізації законодавства в сфері освіти. Прочитайте остальную часть этого входа »

Об’єднання районних лікареньяк новий формат оптимізації медицини

Пятница, 16 Декабрь 2016, 11:59

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради поданий та підтриманий колективний запит на адресу голови ОДА Геннадія Москаля та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Марковича від крайових обранців — Оксана Балога, Петра Добромільського та Івана Савка щодо створення Іршавського госпітального округу, як об’єднання районних лікарень Іршавського та Свалявського районів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Питер Dobromìl′s′kij: Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, потому что это наше будущее!

Пятница, 16 Декабрь 2016, 11:50

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради депутати підтримали запит свого колеги Петра Добромільського щодо необхідності виділення коштів для будівництва у 2017 році септика для внутрішніх вбиралень у Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. Иршавский район. Прочитайте остальную часть этого входа »

«Центр не сміє забувати, що за Карпатами — ще один унікальний край великої України

Пятница, 16 Декабрь 2016, 10:29

Із досьє «Голосу України»

Михайла Рівіса (на знімку) характеризують як виваженого, працелюбного й скромного керівника, який набув хорошого управлінського досвіду на попередніх посадах. Йому сорок шість років. Має дві вищі освітиінженерну та юридичну. Сімнадцять років працював на різних посадах у митних органах. Потім чотири рокипершим заступником Хустського міського голови. З квітня 2014-го і до грудня 2015-го — заступник голови Закарпатської ОДА. Неодноразово бував у зоні АТО. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутаты Совета — «за» відновлення у структурі ГУ Нацполіції у Закарпатській області відділ боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин

Четверг, 15 Декабрь 2016, 20:25

Враховуючи суспільну значимість та звернення громадськості краю, обласна рада у ході другого пленарного засідання п’ятої сесії ухвалила рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо відновлення у структурі Головного управління Національної поліції у Закарпатській області відділу боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин» та направила його Генеральному прокурору України Ю. В. Луценку, Голові Служби безпеки України В. C. Грицаку, Міністру внутрішніх справ України А. B. Авакову. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатський корпус просить ДФС створити сервісний центр з обслуговування платників податків на території Закарпаття

Четверг, 15 Декабрь 2016, 10:31

Відповідне звернення на адресу Державної фіскальної служби України обласні обранці прийняли на другому пленарному засіданні п’ятої сесії обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці закликали Парламент та Уряд скасувати заборону на ввезення гуманітарних спецавтівок

Четверг, 15 Декабрь 2016, 10:10

Згідно чинного законодавства релігійні громади вимушені відмовлятись від заявленої гуманітарної допомоги, позаяк ввіз до України цієї категорії автотранспорту заборонений. Так, обласні обранці наголошують, что гуманітарна допомога у вигляді спеціального автотранспорту у такий складний для нашої держави час є актуальною, оскільки бюджетних коштів на закупівлю нової техніки у бюджеті не вистачає. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх