21 Сентябрь 2020

Дорогі мої краяни!

Пятница, 30 Декабрь 2016, 22:39

Голова облради привітав вірників західного християнського обряду з Різдвом Христовим

Воскресенье, 25 Декабрь 2016, 10:14

Шановні вірники західного християнського обряду!
Дорогие соотечественники,!
Від усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим та наступаючим Новим 2017 год!
Господь благословив Срібну Землю не тільки унікальною природою, а й людьми різних національних спільнот, мов та обрядів, які живуть дружною закарпатською родиною. І хоч у різний час вони відзначають Різдвяні свята, але доброзичливо і тепло вітають один одного.
Тож з нагоди величних різдвяних свят щиро віншую вам доброго здоров’я, нов их вагомих здобутків у праці, творчество, обучение, благополучие семьи, добра і злагоди у кожній оселі, кожній сім’ї.
Миру вашому дому, нової радості, щедрої удачі на довгі роки життя!
Радісного вам Різдва та щасливого Нового року!

С уважением,
Михайло Рівіс

Йосип Борто вирішував проблеми краян

Среда, 21 Декабрь 2016, 16:38

Сегодня, 21 грудня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія ухвалила проект порядку денного третього пленарного засідання п’ятої сесії облради

Вторник, 20 Декабрь 2016, 15:31

Сегодня, 20 Декабрь, під головуванням очільника облради Михайла Рівіса відбулося засідання президії. В її роботі також взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови облради Петро Грицик, голови постійних профільних комісій та уповноважені представники депутатських фракцій і політичних сил, Эта часть регионального Совета. Прочитайте остальную часть этого входа »

На профільній комісії облради погодили дислокацію спортмайданчиків

Вторник, 20 Декабрь 2016, 11:57

Во вторник, 20 Декабрь, у Закарпатській облраді відбулося засідання комісії з питань освіти з питань освіти, Наука, Культура, духовность, Молодежная политика, физического воспитания и спорта, національних меншин та інформаційної политика, яку очолює Ільдіка Орос. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

З Височиною дружитимуть ще три міста Закарпаття

Понедельник, 19 Декабрь 2016, 17:01

Взаємні візити делегацій партнерських регіонів Закарпаття й Краю Височина уже стали звичними. Нещодавно у нашій області побувала делегація Краю Височина на чолі з гетьманом Їржі Бєгоунеком. А минулого тижня закарпатські депутати на чолі з головою обласної ради Михайлом Рівісом, зробили до чеських друзів візит-відповідь. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдяки голові облради вперше за 25 років конфісковане авто служитиме маленьким закарпатцям

Понедельник, 19 Декабрь 2016, 15:22

Цьогорічний День Святого Миколая видався для санаторію «Малятко» дуже насиченим та щедрим на подарунки. Так, за участі голови Закарпатської облради Михайла Рівіса відбулося урочисте відкриття нової сучасної котел, а родзинкою свята стала передача конфіскованого автомобіля Volkswagen Caddy для потреб оздоровниці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бюджетна комісія облради перерозподілила субвенцію на придбання житла сім’ям загиблих воїнів АТО

Пятница, 16 Декабрь 2016, 15:01

В пятницу, 16 Декабрь, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, яке провів її голова Василь Кошеля. В роботі засідання також взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто та крайові обранці різних політичних фракцій. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські парламентарі клопочуть не звужувати конституційні права нацменшин

Пятница, 16 Декабрь 2016, 12:11

В частности,, на навчання рідною мовою при модернізації законодавства в сфері освіти. Прочитайте остальную часть этого входа »

Об’єднання районних лікареньяк новий формат оптимізації медицини

Пятница, 16 Декабрь 2016, 11:59

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради поданий та підтриманий колективний запит на адресу голови ОДА Геннадія Москаля та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Марковича від крайових обранців — Оксана Балога, Петра Добромільського та Івана Савка щодо створення Іршавського госпітального округу, як об’єднання районних лікарень Іршавського та Свалявського районів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Питер Dobromìl′s′kij: Наше завдання – дбати про безпеку і здоров’я дітей, потому что это наше будущее!

Пятница, 16 Декабрь 2016, 11:50

На другому пленарному засіданні п’ятої сесії облради депутати підтримали запит свого колеги Петра Добромільського щодо необхідності виділення коштів для будівництва у 2017 році септика для внутрішніх вбиралень у Білківській ЗОШ І-ІІІ ст. Иршавский район. Прочитайте остальную часть этого входа »

«Центр не сміє забувати, що за Карпатами — ще один унікальний край великої України

Пятница, 16 Декабрь 2016, 10:29