15 Апрель 2021

Керівництво облради відзначили трьох активних закарпатських волонтерів

Вторник, 31 Январь 2017, 12:31

За постійну волонтерську допомогу підрозділам військової частини у ході проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Двадцять нардепів від Закарпаття повинні об’єднати свої зусилля задля розвитку краю

Понедельник, 30 Январь 2017, 16:53

В останні місяці минулого року в Закарпатській обласній раді створена робоча група з вивчення питання про внесення змін до Закону України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття». Фахівці всесторонньо вивчають вопрос. Їхні висновки і рекомендації будуть винесені на одне з наступних пленарних засідань обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Розроблено порядок компенсації для суб’єктів малого та середнього підприємництва, які залучили кредити для реалізації інвестпроектів

Понедельник, 30 Январь 2017, 11:59

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів». Прочитайте остальную часть этого входа »

Дві провідні лікарні обласного рівня відповідатимуть за виконання Програми щодо репродуктивного здоров’я краян

Понедельник, 30 Январь 2017, 10:47

На розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Регіональної програми «Репродуктивне здоров’я населення Закарпатської області на період до 2020 года». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття високо цінує результат головування Словаччини в ЄС

Пятница, 27 Январь 2017, 15:30

Сегодня, 27 січня в контексті завершення головування Словацької Республіки в Раді Євросоюзу (с 1 Июля по 31 Декабрь 2016 года) Генеральне Консульство Словаччини в м. Ужгороді та Національний інститут стратегічних досліджень провели брифінг. Прочитайте остальную часть этого входа »

Самоврядці Закарпаття на Верховині вирішували пріоритетні завдання розвитку громад краю

Пятница, 27 Январь 2017, 10:01

Про стан та перспективи ведення лісового господарства на території Закарпаття, розвиток туристично-рекреаційної галузі в Міжгірському районі, особливості організації та функціонування системи місцевого самоврядування –стали предметом дискусій під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради Михайла Рівіса, которая состоялась 26 січня у смт Міжгір’я. Прочитайте остальную часть этого входа »

На кордоні Закарпаття з Угорщиною відкрито спільний контактний пункт «Захонь»

Среда, 25 Январь 2017, 17:44

В среду, 25 Ян, на українсько-угорському кордоні урочисто відкрито спільний контактний пункт «Захонь», як нова комунікаційна платформа співпраці прикордонників з європейськими колегами. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатці високо цінують підтримку Словаччиною євроінтеграційних прагнень України

Среда, 25 Январь 2017, 17:01

Во вторник, 24 Ян, з робочою поїздкою побував у словацькому місті Кошице заступник голови облради Петро Грицик, де зустрівся з експертами з реалізації проекту транскордонного співробітництва «Ув’язка та інноваційний підхід до планування розвитку транскордонного словацько-українського регіону». Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті діє 590 дошкільних навчальних закладів, де виховується понад 48 тисяч дітей

Среда, 25 Январь 2017, 09:42

На розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 года». В інформації зазначається, що відповідно до завдань і заходів Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 року разом із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування продовжувалася робота щодо розширення мережі та поліпшення якості дошкільної освіти. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті відкрили довгоочікуваний хоспіс, аналогів якому немає в Україні

Вторник, 24 Январь 2017, 22:12

Во вторник, 24 Ян, у Виноградові за участю керівництва області – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, народного депутата ВРУ Михайла Ланьо, обласних обранців, очільників району, духовенства та громадськості урочисто відкрили надсучасний хоспіс, аналогів якому немає в Україні. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівництво Закарпатської облради вшанували біля стін Угорського генконсульства пам’ять загиблих дітей у жахливій ДТП в Італії

Понедельник, 23 Январь 2017, 17:10

Висловити щире співчуття та підтримку угорським родинам загиблих школярів внаслідок страшної аварії, що сталася на півночі Італії, керівництво Закарпатської облради прийшло до стін Генерального консульства Угорщини в Ужгород.. Прочитайте остальную часть этого входа »

До уваги краян!

Понедельник, 23 Январь 2017, 12:30

Розпорядженням голови Закарпатської обласної ради Михайлом Рівісом затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради на 2017 год. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття приєднається до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»

Понедельник, 23 Январь 2017, 12:28

Це сприятиме розвитку громад, підвищенню ефективності транскордонної співпраці та залученню додаткових коштів для розвитку регіону. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники,!

Воскресенье, 22 Январь 2017, 15:43

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем Cоборності України! Бажаю вам міцного здоров’я, творчого подъем, вдохновение, розквіту нашим містам і селам, мирного, щасливого життя всім громадам і кожній родині.

Нехай велич соборності та єднання отчих земель об’єднає нас в ім’я розбудови добробуту краю, сильної, багатої, європейської України, успішного прийдешнього її молодого покоління!

Щиро Ваш, Михайло Рівіс.

На Закарпатті урочисто відзначили День Соборності України

Воскресенье, 22 Январь 2017, 15:32

В воскресенье, 22 Ян, в обласному центрі відзначено День Соборності України та утворення Закарпатської області у складі Української держави. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх