23 Сентябрь 2020

Як виконується Регіональна програма з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015 – 2018 годы

Вторник, 28 Февраль 2017, 11:45

Таке питання пропонується крайовим парламентарям розглянути у ході шостої сесії облради. Як зазначається в документі, во время 2016 року реалізація програми здійснювалася в межах коштів, виділених з обласного бюджету та ліміту фінансування, доведеного Укравтодором службі автодоріг у Закарпатській області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Внесення змін до регіональної програми поліпшить рівень захисту краю та його жителів

Понедельник, 27 Февраль 2017, 14:19

У цьому переконані розробники проекту рішення „Про внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016-2020 », який пропонується на розгляд депутатів облради у ході шостої сесії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські запити — важливий інструмент захисту прав громад

Пятница, 24 Февраль 2017, 10:38

У ході першого пленарного засідання шостої сесії Закарпатської облради крайовий депутат Петро Добромільський ініціював внести до порядку денного наступного пленарного засідання питання щодо виділення коштів для переходу на державну форму навчання тих дітей, чиї батьки стали учасниками АТО. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради порушують наболілі для закарпатців питання

Четверг, 23 Февраль 2017, 16:01

У ході нещодавнього першого пленарного засідання шостої сесії облради фракція КМКС у колективному депутатському запиті привернула увагу Служби автодоріг в Закарпатській області на аварійний стан низки мостів, розташованих в Ужгородському районі та необхідність вжиття заходів щодо їх ремонту. Прочитайте остальную часть этого входа »

Пропонується встановити ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів

Четверг, 23 Февраль 2017, 12:25

При цьому збір громадянами у лісах області дикорослих трав’яних рослин, квітів, плодів, ягід, горіхів та грибів (за исключением случаев, занесених до Червоної Книги України) для власного споживання відноситься до загального використання лісових ресурсів і проводитиметься безкоштовно. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття та Височина обговорили інвестиційні проекти у рамках співпраці на 2017 год

Среда, 22 Февраль 2017, 14:15

В среду, 22 Февраль, голова обласної ради Михайло Рівіс разом з очільником ОДА Геннадієм Москалем приймали делегацію партнерського Краю Височина Чеської Республіки, яка перебуває на Закарпатті з кількаденним робочим візитом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Вимога ЄС скасувати мораторій на вивіз лісу викликала обурення серед закарпатців

Вторник, 21 Февраль 2017, 12:11

Представники деревообробних підприємств, природозахисники, громадськість Закарпаття у випадку скасування мораторію на експорт необробленої деревини готові вдатися до рішучих дій щодо унеможливлення вивозу необробленої сировини за межі області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради – «за», аби учасники АТО та їхні діти навчалися у навчальних закладах безоплатно

Вторник, 21 Февраль 2017, 11:56

Депутати крайового парламенту наполягатимуть, аби уряд запровадив механізм оплати за навчання за рахунок коштів держбюджету для студентів вишів, які навчаються на контрактній формі і є учасниками АТО або дітьми учасників АТО. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Понедельник, 20 Февраль 2017, 20:20

Подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували в Ужгороді. Пам’ятні заходи на площі Народній перед будівлею облдержадміністрації відбулися за участі керівників краю, города, представників дипломатичного корпусу, общественность. На початку зразковий хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв виконав із балкону ОДА жалобну пісню Майдану «Пливе кача по Тисині». Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс вшанував пам’ять полеглих воїнів під час боїв за Дебальцево

Понедельник, 20 Февраль 2017, 15:30

В понедельник, 20 Февраль, з квітами, запаленою лампадкою в руках, болем у серці та хвилиною мовчання голова облради Михайло Рівіс вшанував пам’ять полеглих воїнів під час боїв за Дебальцево, серед яких і відомий майор-розвідник Віталій Постолакі, на честь котрого перейменовано площу в обласному центрі Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – ремонт доріг, школы, дитсадочків та амбулаторій

Понедельник, 20 Февраль 2017, 12:31

На першому пленарному засіданні шостої сесії облради розглянуто низку депутатських запитів з життєзабезпечення краю та добробут його жителів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Про що клопочуть крайові обранці?

Пятница, 17 Февраль 2017, 18:30

На першому пленарному засіданні шостої сесії облради, которая состоялась 16 Февраль, парламентарі Закарпаття подали близько 20 запросы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Зволікання із завершенням будівництва моста на Тячівщині може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів

Пятница, 17 Февраль 2017, 12:11