15 Апрель 2021

У змінах до обласного бюджетувиплата грошової компенсації за жилі приміщення для сімей загиблих осіб

Пятница, 31 Март 2017, 13:25

На розгляд сьомої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 „Про обласний бюджет на 2017 » (с изменениями от 16.02.2017, 23.03.2017 года). Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові парламентарі закликають продовжити термін дії мораторію на заборону відчуження сільськогосподарських земель

Четверг, 30 Март 2017, 15:15

Скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в умовах тотального зубожіння населення та нестабільної соціально-економічної ситуації в країні може призвести до цілковитого занепаду сільських місцевостей та краху багатьох фермерських господарств. Прочитайте остальную часть этого входа »

25 мільйонів гривень потрібно для завершення 10-річного будівництва буштинського мосту, на Tâčìvŝinì

Четверг, 30 Март 2017, 10:41

Його готовність складає майже 90 процент. Введення в дію мосту забезпечить стабільне автомобільне сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів Рахівського та значної частини Тячівського районів з обласним центром Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці просять зняти ліміти споживання електроенергії у нічний час

Среда, 29 Март 2017, 13:58

Зважаючи на численні звернення споживачів електроенергії області, депутати Закарпатської облради на другому пленарному засіданні шостої сесії прийняли звернення щодо зняття ліміту на споживання електроенергії у нічний час. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття зі стратегічним аеропортом залишили без регулярного авіаційного сполучення зі столицею

Среда, 29 Март 2017, 09:47

Депутати Закарпатської обласної ради б’ють на сполох.

Для забезпечення сталого функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» обласна рада ухвалила рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо необхідності вжиття дієвих заходів із вирішення проблемних питань діяльності Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород», адресоване Кабінету Міністрів України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатський корпус Закарпатської облради просить чітко встановити планові надходження платежів для Закарпатської митниці

Вторник, 28 Март 2017, 14:15

Адже від їх перевиконання в рамках експерименту кошти будуть скеровані на поточний ремонт автодоріг краю, які вкрай жахливому стані. Прочитайте остальную часть этого входа »

Незабаром Закарпаття офіційно співпрацюватиме з найпотужнішим у Чехії Устецьким краєм

Вторник, 28 Март 2017, 11:21

Це дасть можливість уже нинішнього і протягом наступних років додатково залучити кошти для соціального розвитку територіальних громад області у вигляді технічної допомоги з регіональних європейських фондів на виконання проектів у навчальних та соціально-культурних закладах. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці цікавляться наявністю спецдозволів для розробки Мужіївського золоторудника

Понедельник, 27 Март 2017, 13:30

Під час другого пленарного засідання шостої сесії облради фракція «КМКС» подала два колективні депутатські запити. Один из них — про звернення до Державної служби геології на надр України стосовно здійснення перевірки щодо наявності спецдозволів на користування надрами з метою розробки Мужіївського золоторудника. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці проти «зрівнялівки» зарплати некваліфікованого та висококваліфікованого медпрацівника

Понедельник, 27 Март 2017, 13:28

И затем, вони клопочуть про підвищення розміру посадового окладу медпрацівника першого тарифного розряду та сподіваються на позитивне вирішення центральною владою порушеного питання. На їх переконання, як буде встановлена гідна оплата праці, то зніметься соціальна напруга в трудових колективах закладів охорони здоров’я області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Хустяни – зі своїм сателітним відділенням «штучної» нирки

Понедельник, 27 Март 2017, 10:53

Для повноцінного функціонування сателітного «гемодіалізного» відділення в м.Хуст направлено понад 1,2 млн грн медичної субвенції. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці знову порушують питання про ремонт доріг та соціальних закладів

Пятница, 24 Март 2017, 12:26

У ході другого пленарного засідання шостої сесії облради головуючий Михайло Рівіс оприлюднив депутатські запити. Серед них – запит Дениса Мана щодо ефективного ведення дорожнього господарства на території Перечинским район. У ньому депутат наголошує, що обласна влада за останні два роки чимало зробила для відновлення доріг на території області, велика кількість коштів обласного бюджету йде на їх ремонт. Однако, не лише коштами можна врятувати стан дорожньої галузі туристичного регіону, а й шляхом прийняття ефективних рішень. Прочитайте остальную часть этого входа »

Шоста сесія облради була насичена багатьма важливими для краю рішеннями

Четверг, 23 Март 2017, 15:41

Сегодня, 23 березня відбулося друге пленарне засідання шостої сесії облради, яке провів Михайло Рівіс.

Участь у його роботі взяв Тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Бояркін Микола Олексійович, що додало засіданню зацікавленості і ваги. Адже у депутатів назбиралося чимало запитань по суті. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті ревізують усі дозволи на користування надрами, надані за останні роки

Четверг, 23 Март 2017, 15:29

Дозволи на користування надрами, по яких не проводиться жодної підприємницької чи інвестиційної діяльності, будуть скасовані через суд

Ситуация, коли державні структури, предприниматели, інвестори чи інші приватні особи отримують через обласну раду дозволи на користування надрами і не проводять жодної діяльності, буде кардинально змінена. Таке рішення прийнято під час зустрічі т.в.о. голови Державної служби геології та надр України Миколи Бояркіна з керівниками Закарпаття – головою ОДА Геннадієм Москалем та головою облради Михайлом Рівісом. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра — друге пленарне засідання 6-ї сесії облради

Среда, 22 Март 2017, 15:16

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (От 06.03.2017 № 9/01-49) в четверг, 23 Март, об 11-й годині у залі засідань облради відбудеться друге пленарне засідання шостої сесія облради VІІ скликання.
Сформовано проект переліку питань, пропонованих для розгляду на 2-му засіданні. В частности,:

Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія обласної ради розглянула 55 вопросы, актуальних для нашого краю

Вторник, 21 Март 2017, 16:28

Вони вносяться 23 березня п.р. на розгляд обласних обранців у ході другого пленарного засідання шостої сесії. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх