02 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Голова Закарпатської облради нагородив переможницю Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

Воскресенье, 30 Апрель 2017, 01:15

В субботу, 29 Апрель, в фойє Закарпатської ОДА та облради відбулося нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». В урочистому відзначенні талановитої молоді взяли керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, народний депутат України Валерій Лунченко, відомі вітчизняні художники, историки искусства, а також засновники культурно-мистецької фундації Brovdi Art Роберт та Наталія Бровді. Прочитайте остальную часть этого входа »

Свалявщина зібрала керівників Закарпаття та Львівщини, аби обговорити грантові проекти для органів місцевого самоврядування

Пятница, 28 Апрель 2017, 19:59

В пятницу, 28 Апрель, у Сваляввській райраді відбулася робоча зустріч Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна». В її роботі взяли участь керівники Закарпатської та Львівської обласних радМихайло Рівіс і Олександр Ганущин, заступник голови облради Петро Грицик, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, Депутаты Совета — Василь Скрип та Інгрід Туріс, керівники районів краю, представники мас-медіа та громадськість. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати підкладають своє плече краянам з усіх насущних проблем життєзабезпечення краю

Пятница, 28 Апрель 2017, 10:34

На першому пленарному засіданні сьомої сесії Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів на проект «Реконструкція котельні ДНЗ в с.Верхнє Водяне Рахівського району». Прочитайте остальную часть этого входа »

Перше пленарне засідання сьомої сесії Закарпатської облради відбулося оперативно та по-діловому

Четверг, 27 Апрель 2017, 17:00

В четверг, 27 Апрель, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс провів перше пленарне засідання сьомої сесії облради. Традиційно обранці розпочали з хвилини мовчання за загиблими учасниками АТО та гімну України. Далі головуючий поінформував депутатів про нові кадрові призначення. А це – про обранням головою Апеляційного суду Закарпатської області Фазикош Ганну Василівну та про призначення на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Мартина Івана Андрійовича. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Кожен депутат повинен поважати героїзм та сприяти отриманню державних пільг учасникам АТО

Среда, 26 Апрель 2017, 20:00

В среду, 26 Апрель, до голови Закарпатської облради Михайла Рівіса звернулися Микола Марчишаккерівник ГО «Спілки учасників бойових дій «Об’єднані війною» та Тарас Деякочільник військово-патріотичної організації «Карпатська Січ» щодо прийняття та затвердження депутатським корпусом обласної ради Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників АТО, который, Кстати, вже успішно діє в більшості регіонах України, крім Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра депутати облради VІІ скликання зберуться на сьому сесію

Среда, 26 Апрель 2017, 15:11

Завтра, 27 Апрель, відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса відбудеться сьома сесія облради.

Начало — об 11-й годині.

Представители СМИ приглашаются.

На Закарпатті вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Среда, 26 Апрель 2017, 13:08

Сегодня, 26 Апрель, на площі Дружби народів в Ужгороді представники обласної та міської влади, депутаты на различных уровнях, руководители общественных организаций «Союз Чорнобиль України», молодь та митці прийшли вшанувати ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, яка сколихнула світ 31 рік тому та покласти квіти до пам’ятника ліквідаторам нашого краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Делегація Закарпаття представила спільний українсько-словацький проект, націлений на інноваційний підхід до регіонального та місцевого планування

Среда, 26 Апрель 2017, 11:44

Во вторник, 25 Апрель, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик взяв участь у відкритті міжнародної конференції, що відбулася у м.Кошице (Словакия). В її роботі також взяли: директор Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Михайло Данканич, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, керівництво структурних підрозділів ОДА та виконавчого апарату облради, Ужгородської міськради, представники мас-медіа телеканалу «Тиса-1». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатці вивчали словацько-норвезький підхід та інструменти у вирішенні проблематики зміни клімату в якості глобальної загрози

Среда, 26 Апрель 2017, 10:33

На семінарі продемонстровано, як можна на місцевому рівні вирішувати проблеми зміни клімату, правильно плануючи і забудовуючи території з врахування переміщення повітряних мас, розширюючи площі зелених зон, в тому числі і в містах, за рахунок новітніх технологій, бережне поводження з водою тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »

На виїзному депутатському дні обговорено стан протидії захворюванню на туберкульоз у нашому краї

Вторник, 25 Апрель 2017, 16:14

Сегодня, 25 квітня на базі ОКТМО «Фтизіатрія» в м.Ужгороді відбувся виїзний День депутата обласної ради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля покращення санітарного стану та благоустрою населених пунктів краю

Вторник, 25 Апрель 2017, 09:52

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про Програму із благоустрою населених пунктів Закарпатській області на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія облради узгодила перелік питань, пропонованих для розгляду на сьомій сесії

Понедельник, 24 Апрель 2017, 15:17

Сегодня, 24 квітня відбулося засідання президії обласної ради, яке провів голова ради Михайло Рівіс. Прочитайте остальную часть этого входа »

Волонтер Корпусу миру США Роланд Лавалі перебуває з робочим візитом на Закарпатті

Понедельник, 24 Апрель 2017, 15:14

Как вы знаете, добровольці Корпусу миру США працюють в Україні понад 20 годы. Среди них, — Роланд Лавалі, який прибув на Закарпаття з 4-денним робочим візитом. Він працюватиме усі ці дні в Закарпатському регіональному центрі реабілітації «Вибір», де керівником Василина Марко. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Тячівщині гучно відсвяткували День добросусідства між Україною та Румунією

Воскресенье, 23 Апрель 2017, 10:09

В субботу, 22 Апрель, на Тячівщині у мальовничому селі Нижня Апша відбувся українсько-румунський День добросусідства. На початку керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс з хлібом-сіллю зустріли офіційну делегацію на чолі румунських повітів Марамуреш та Сату Маре у пункті пропуску «Солотвино-Сігет Мармацієй». Прочитайте остальную часть этого входа »

На підприємствах усіх форм власності Закарпаття торік створено майже 9 тысячи новых рабочих мест

Пятница, 21 Апрель 2017, 08:50

Про це йдеться у проекті рішення про виконання у 2016 році Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 года, який вноситься на розгляд депутатів облради. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх