04 Декабрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Голова Закарпатської облради нагородив переможницю Всеукраїнського студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт»

Воскресенье, 30 Апрель 2017, 01:15

В субботу, 29 Апрель, в фойє Закарпатської ОДА та облради відбулося нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». В урочистому відзначенні талановитої молоді взяли керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, народний депутат України Валерій Лунченко, відомі вітчизняні художники, историки искусства, а також засновники культурно-мистецької фундації Brovdi Art Роберт та Наталія Бровді. Прочитайте остальную часть этого входа »

Свалявщина зібрала керівників Закарпаття та Львівщини, аби обговорити грантові проекти для органів місцевого самоврядування

Пятница, 28 Апрель 2017, 19:59

В пятницу, 28 Апрель, у Сваляввській райраді відбулася робоча зустріч Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна». В її роботі взяли участь керівники Закарпатської та Львівської обласних радМихайло Рівіс і Олександр Ганущин, заступник голови облради Петро Грицик, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, Депутаты Совета — Василь Скрип та Інгрід Туріс, керівники районів краю, представники мас-медіа та громадськість. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати підкладають своє плече краянам з усіх насущних проблем життєзабезпечення краю

Пятница, 28 Апрель 2017, 10:34

На першому пленарному засіданні сьомої сесії Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів на проект «Реконструкція котельні ДНЗ в с.Верхнє Водяне Рахівського району». Прочитайте остальную часть этого входа »

Перше пленарне засідання сьомої сесії Закарпатської облради відбулося оперативно та по-діловому

Четверг, 27 Апрель 2017, 17:00

В четверг, 27 Апрель, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс провів перше пленарне засідання сьомої сесії облради. Традиційно обранці розпочали з хвилини мовчання за загиблими учасниками АТО та гімну України. Далі головуючий поінформував депутатів про нові кадрові призначення. А це – про обранням головою Апеляційного суду Закарпатської області Фазикош Ганну Василівну та про призначення на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Мартина Івана Андрійовича. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Кожен депутат повинен поважати героїзм та сприяти отриманню державних пільг учасникам АТО

Среда, 26 Апрель 2017, 20:00

В среду, 26 Апрель, до голови Закарпатської облради Михайла Рівіса звернулися Микола Марчишаккерівник ГО «Спілки учасників бойових дій «Об’єднані війною» та Тарас Деякочільник військово-патріотичної організації «Карпатська Січ» щодо прийняття та затвердження депутатським корпусом обласної ради Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників АТО, который, Кстати, вже успішно діє в більшості регіонах України, крім Закарпаття. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра депутати облради VІІ скликання зберуться на сьому сесію

Среда, 26 Апрель 2017, 15:11

Завтра, 27 Апрель, відповідно до розпорядження голови облради Михайла Рівіса відбудеться сьома сесія облради.

Начало — об 11-й годині.

Представители СМИ приглашаются.

На Закарпатті вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Среда, 26 Апрель 2017, 13:08