16 Апрель 2021

Відповідь НКРЕКП: Встановлення безлімітних обсягів споживання електроенергії за найнижчим тарифом у нічний час доби суперечитиме вдосконаленню державної тарифної політики в електроенергетиці

Среда, 31 Май 2017, 13:47

На адресу Закарпатської обласної ради надійшла відповідь від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка розглянула рішення обласної ради від 23.03.2017 № 741 «Про звернення Закарпатської обласної ради щодо зняття ліміту на споживання електроенергії у нічний час». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутаты попал будильник: необхідно реконструювати зруйнований паводком міст у Сваляві та відновити дамби Латориці

Вторник, 30 Май 2017, 15:00

Про виділення коштів вільних залишків по підсумкам надходжень по результатам за перше півріччя 2017року йдеться у депутатському зверненні від фракції партії «Відродження», адресоване голові ОДА Геннадію Москаля, который озвучив голова облради Михайло Рівіс під час другого пленарного засідання сьомої сесії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові парламентарі скерували депутатський запит про «законність» передачі землі до прокуратури

Вторник, 30 Май 2017, 10:50

Депутатський запит від фракції «КМКС», адресоване прокурору Закарпатської області Гаврилюку В.О., озвучено головою облради Михайлом Рівісом під час другого пленарного засідання сьомої сесії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дороги Берегівщини, які виконують функції міжнародних транспортних зав’язків між Україною, Угорщиною та Румунією, потребують капремонту за фінансової підтримки обласного бюджету

Вторник, 30 Май 2017, 10:17

У ході другого пленарного засідання сьомої сесії голова Закарпатської облради озвучив ряд депутатських звернень. Среди них, — про виділення коштів із обласного бюджету на реалізацію проекту «Капітальний ремонт Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді підписано Рамкову угоду про співпрацю між Угорським центром розвитку та ЄОТС ТИСА

Суббота, 27 Май 2017, 14:14

В субботу, 27 мая, в сесійній залі Закарпатської обласної ради за участі поважних гостей з Брюсселю, Венгрия, перших осіб Закарпаття – Геннадія Москаля та Михайла Рівіса, народних депутатів України: Валерия Lunčenka, Василя Брензовича та Роберта Гровата, голів облрад чотирьох областей України – Полтавщини, Черновцы, Львівщини та Івано-Франківщини, Члены Совета, керівників районів краю, представників дипломатичних відомств відбувся масштабний презентаційний форум Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Порошківську школу після реконструкції не впізнати

Пятница, 26 Май 2017, 13:50

Сегодня, 26 травня в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст, на Perečinŝinì, відбулося яскраве свято з нагоди завершення реконструкції навчального закладу та останнього дзвоника. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра в облраді потужний форум Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА

Пятница, 26 Май 2017, 13:47

Завтра, 27 мая, в Закарпатській облраді відбудеться презентаційний форум Європейського об’єднання територіального співробітництва (ЄОТС) ТИСА.

Для участі у форумі до Ужгорода приїде заступник голови Комісії з питань територіального зближення та бюджету Комітету регіонів ЄС Петр Освалд та депутат Європарламенту Андрея Бочкор.

Участь у заході також візьмуть заступник Державного секретаря з питань європейської інтеграції Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Балаж Молнар, Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак, урядовий комісар з питань координації співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями Іштван Грежа, представники профільних міністерств Уряду Угорщини, делегація загальних зборів Саболч-Сатмар-Березької області, а також керівництво облрад чотирьох регіонів УкраїниПолтавшини, Черновцы, Івано-Франківщини та Львівщини.

Під час заходу відбудеться підписання Рамкової угоди про співпрацю між Угорським центром розвитку та ЄОТС ТИСА.

Форум стартує о 10.00 у сесійній залі Закарпатської облради.

Запрошуємо представників ЗМІ.

Друге пленарне засідання сьомої сесії облради: прийнято ряд важливих питань та ухвалено звернення до вищих ешелонів влади

Четверг, 25 Май 2017, 13:05

Сегодня, 25 травня під головуванням Михайла Рівіса відбулося друге пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VII скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники Закарпаття взяли участь у виїзній нараді на Волині під головуванням Президента України

Среда, 24 Май 2017, 18:43

Сегодня, 24 мая, голова облради Михайло Рівіс та голова ОДА Геннадій Москаль взяли участь у виїзній нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, яка відбулася у Волинській області. В її роботі також взяли керівники інших областей, а також прикордонних та фіскальних служб. Йшлося про створення належних умов для реалізації громадянами України права на безвізове відвідування країн Європейського Союзу на міжнародних пунктах перетину кордону Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради розглянуть хід виконання програми з охорони навколишнього природного середовища краю

Среда, 24 Май 2017, 12:11

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 — 2018 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра обласні обранці зберуться на друге пленарне засідання сьомої сесії Закарпатської облради

Среда, 24 Май 2017, 12:10

Чергове пленарне засідання сесії Закарпатської обласної ради відбудеться у четвер, 25 мая. В порядку денному 34 вопросы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдяки реалізації заходів обласної програми покращено забезпечення онкохворих необхідними медикаментами

Вторник, 23 Май 2017, 10:51

Про це йдеться в проекті рішення «Про результати виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 года», який вноситься на розгляд депутатів облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Європейське об’єднання територіального співробітництва ТИСА проведе в Ужгороді презентаційний форум.Відбудеться підписання Рамкової угоди про співпрацю з Угорським центром розвитку.

Вторник, 23 Май 2017, 10:40

В субботу, 27 мая, в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться презентаційний форум Європейського об’єднання територіального співробітництва (ЄОТС) ТИСА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія облради затвердила порядок денний другого пленарного засідання сьомої сесії

Понедельник, 22 Май 2017, 14:29

Після детального опрацювання всіх питань на засіданнях профільних комісій останні позиції узгоджувались на сьогоднішній (22.05.) Президиум, яку провів голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. У її роботі взяло участь 12 членів президії з 18, а также — перший заступник голови облради Йосип Борто, керівники управлінь та департаментів ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс привітав Мирослава Дочинця з високою відзнакою

Понедельник, 22 Май 2017, 12:23

Днями Указом Президента України Петра Порошенка присвоєно звання лауреата премії Президента України «Українська книжка року» нашому знаному земляку Мирославу Дочинцю за книжкові авторські видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» и «Лад». Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх