15 Апрель 2021

Гетьман Устецького краю: На Закарпаття хочеться приїжджати ще і ще…

Пятница, 30 Июнь 2017, 11:59

Как вы знаете, в Закарпатті з кількаденним робочим візитом перебуває гетьман Устецького краю (Чешская Республика) Олдржіх Бубенічек, який вчора офіційно підписав з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом двосторонню угоду про довготривалу співпрацю. Вона направлена на налагодження економічного та соціально-культурного співробітництва органів місцевого самоврядування обох регіонів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття та Устецький край (Чешская Республика) офіційно уклади договір про взаємну співпрацю

Четверг, 29 Июнь 2017, 11:58

В четверг, 29 Июнь, в Ужгороді відбулася урочиста церемонія підписання Угоди про співробітництво між Закарпатською обласною радою та Устецьким краєм Чеської Республіки. Скріпили її своїми підписами голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та гетьман Устецького краю Олдржих Бубенічек. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатье — у першій п’ятірці рейтингу інвестиційної ефективності регіонів України

Вторник, 27 Июнь 2017, 20:45

За результатами оновленого рейтингу інвестиційної ефективності Закарпатье склала 179 балів А це відповідає рівню «вище середнього». Перші місця у рейтингу посіли Полтавська, Днепропетровск, Одесса, Львівська та Закарпатська області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники,!

Вторник, 27 Июнь 2017, 14:54

Щиро вітаю вас з одним із визначних свят нашої держави — Днем Конституції України! З цим документом ми здобули демократичний вектор розвитку, который так ревно наближали наші попередні покоління в ім’я щасливого майбутнього на рідній землі.

Сьогодні ціною життя і здоров’я мужні сини України знову захищають своє право жити і творити на рідній землі нову цивілізовану європейську державу та гідне життя в ній.

Тож натхненні до звитяг, плодотворный труд, творчество, навчання та зміцненні в надії ми й надалі робитимемо все для того, щоб Україна міцніла, Наша Земля — Закарпаття процвітав та гідно представляв її перед сусідніми країнами Євросоюзу як один із унікальних, красивих і прогресивних її регіонів.

Ми обов’язково станемо заможними і щасливими, захистимо свою свободу і незалежність та принесемо в наші села, міста і родини добробут, мир, спокойствие, любов і благодать.

І нехай у цьому нам Бог помагає!

З святом вас!

 

Искренне ваш,

Михайло Рівіс

Михайло Рівіс жваво поспілкувався з півсотнею студентів з Пардубіцького краю Чехії

Вторник, 27 Июнь 2017, 13:09

Та разом з головою ОДА Геннадієм Москалем, міським головою Ужгорода та гетьманом Пардубіцького краю (Чешская Республика) Мартіном Нетоліцкі з нагоди Дня Конституції України поклали квіти до пам’ятника Кобзаря. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці проситимуть «Укрзалізницю» скерувати потяг з Ужгорода до столиці через м. Перечин та смт Великий Березний

Понедельник, 26 Июнь 2017, 10:27

На третє пленарне зсідання сьомої сесії облради, которая будет проходить 27 липня п.р., вноситься проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо організації залізничного сполучення смт Великий Березний та м.Перечин зі столицею України», адресоване Публічному акціонерному товариству «Українська залізниця». Прочитайте остальную часть этого входа »

Під час масштабного Форуму місцевого розвитку очільниця Свалявської райради Мирослава Ливч одержала відзнаку «Лідер розвитку Карпат»

Воскресенье, 25 Июнь 2017, 16:30

Спеціальну відзнаку за особистий вклад у розвиток Карпатського регіону під час Форуму місцевого розвитку, який проходив цими вихідними у м.Трускавець, одержала голова Свалявської райради, заступник голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Мирослава Ливч. Прочитайте остальную часть этого входа »

Андрій Парубій під час Форуму: Верховна Рада України напрацьовує законопроекти, які сприятимуть розвитку Карпатського регіону

Воскресенье, 25 Июнь 2017, 16:26

В субботу, 24 Июнь, у м.Трускавці учасники Форуму місцевого розвитку, серед яких і голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, провели пленарну дискусію «Децентралізація: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад». Прочитайте остальную часть этого входа »

Співпраця між Карпатськими державами має поглиблюватися

Воскресенье, 25 Июнь 2017, 16:20

А кошти, які направлені на кордони, мають використовуватись на реалізацію спільних ідей та проектів. Про це йшлося під час панельної дискусії «Міжрегіональна та транскордонна співпраця для розвитку Карпат» у рамках Форуму місцевого розвитку, в якому взяв участь голова Закарпатської облради Михайло Рівіс у Трускавці. Також наш край на цьому форумі представляли голови районних рад: Великоберезнянщини, Міжгірщини, Виноградівщини та Свалявщини. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатье, Львівщина та Чернівеччина підписали декларацію про утворення неформальної платформи співпраці самоврядних регіональних органів Карпат

Воскресенье, 25 Июнь 2017, 16:15

У рамках Форуму місцевого розвитку, який проходив цими вихідними у Трускавці, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс взяв участь у робочій зустрічі керівників самоврядних органів Карпатських регіонів – Львівської облради Олександра Ганущина та Чернівецької облради Івана Мунтяна. Серед учасників заходу також були виконавчий директор «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин та голова Свалявської райради, заступник голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Мирослава Ливч. Прочитайте остальную часть этого входа »

На відрізку дороги до КПП «Дяково» діятиме Тимчасова схема організації дорожнього руху

Пятница, 23 Июнь 2017, 12:06

На контрольно-пропускному пункті українсько-румунського кордону «Дяково- Халмеу», на Vinogradìvŝinì, знову черги з кількох десяток, а на вихідні і в першій половині тижня – вище сотні фур чи то вантажних транспортних засобів, які прямують з України в Румунію. Серед них машини Білорусії, Молдова, Турції, Сербия, Словакия, и т.д.. Черга вантажівок на КПП розтягується вздовж доріг у селах Ботар і Неветленфо́лу. Їхні жителі скаржаться: фури створюють низку незручностейвід неможливості заїхати у власні двори до галасу, забрудненості повітря, багато сміття, порожніх пляжок з -під пива та інших напоїв. Та й водії, за словами людей, часто-густо поводяться неадекватно. Від високої температури під важкими фурами вщент руйнується дороги, тріскають оселі тощо. Слово, розмірене сільське життя зрушене.
Прочитайте остальную часть этого входа »

Очільник Закарпатської облради візьме участь у потужному Форумі місцевого розвитку

Четверг, 22 Июнь 2017, 10:02

23-25 червня у м.Трускавець Львівської області відбудеться 2-й Форум місцевого розвитку, участь в якому візьме голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. Тема заходу: «Розвиток Карпатського регіону, децентралізаційні процеси, транскордонна співпраця та енергоефективність». Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань

Среда, 21 Июнь 2017, 13:12

Сегодня, 21 червня перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. Записалось до нього понад 10 осіб з Виноградівського, Иршава, Ужгородського районів та міста Ужгорода. В основному люди просили матеріальну допомогу на оздоровлення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Михайло Рівіс в інтерв’ю розповів про інвестиційні проекти на Закарпатті (ВИДЕО)

Среда, 21 Июнь 2017, 08:00

Впровадження безвізу, нові робочі місця та інвестиційні проекти на Закарпатті — у програмі «З перших вуст» На фоні впровадження вирішальної віхи інтеграції України в ЄС Вероніка Фреган поспілкувалась з головою Закарпатської обласної ради. Михайло Рівіс розповів про нові робочі місця для краян, активні інвестиційні проекти, результати робочих поїздок за кордон, та шляхи наведення порядків на митниці. Прочитайте остальную часть этого входа »

Необхідні зміни в програмі щодо фінансового забезпечення резерву спецзасобів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій

Вторник, 20 Июнь 2017, 10:48

Обласним обранцям пропонується внести зміни до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх