04 Декабрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Закарпатські обранці занепокоєні невиконанням Указу Президента України щодо створення цивілізованих умов при перетині кордону

Понедельник, 31 Июль 2017, 11:04

Нинішня ситуація на закарпатських пунктах пропуску дискредитує запроваджений Європейським Союзом безвізовий режим, шкодить інвестиційний привабливості, гальмує розвиток туристичного потенціалу країни і є свідченням ігнорування проблеми з боку відповідних органів державної влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські депутати просять центральну владу сформувати нарешті цивілізований ринок вживаних автівок

Понедельник, 31 Июль 2017, 09:42

Це в свою чергу зніме труднощі при перетині кордону українцями на таких автомобілях кожні 5 дни. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські запити, підтримані на третьому пленарному засіданні сьомої сесії облради

Пятница, 28 Июль 2017, 10:44

У ході третього пленарного засідання сьомої сесії облради, которая состоялась 27 липня п.р., депутатський корпус заслухав та підтримав ряд запитів своїх колег, озвучені головою облради Михайлом Рівісом щодо виділення коштів зі скарбниці краю для ремонту доріг, будівництва дитсадочку тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »

Всі понад 40 актуальные вопросы, винесені на останнє пленарне засідання сьомої сесії, розглянуті та затверджені депутатським корпусом

Четверг, 27 Июль 2017, 13:39

В четверг, 27 Июль, в Ужгороді відбулося третє пленарне засідання 7-ої сесії облради під головуванням її очільника Михайла Рівіса. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття з ознайомчим візитом відвідав посол ОБСЄ Мартін Сайдік

Среда, 26 Июль 2017, 14:18

В среду, 26 Июль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся зі спеціальним представником Діючого голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на сході Українипослом Мартіном Сайдіком. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – третє пленарне засідання 7-ої сесії облради

Среда, 26 Июль 2017, 14:16

В четверг, 27 Июль, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса від 06.06.2017 № 28/01-49 відбудеться третє пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VІІ скликання.

Початок об 11-й годині в м. Ужгород у залі засідань Закарпатської облради.

Представители СМИ приглашаются.

Прес-служба Закарпатської облради

Президія облради визначила порядок денний чергового пленарного засідання сьомої сесії

Вторник, 25 Июль 2017, 16:25