05 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Закарпатські обранці занепокоєні невиконанням Указу Президента України щодо створення цивілізованих умов при перетині кордону

Понедельник, 31 Июль 2017, 11:04

Нинішня ситуація на закарпатських пунктах пропуску дискредитує запроваджений Європейським Союзом безвізовий режим, шкодить інвестиційний привабливості, гальмує розвиток туристичного потенціалу країни і є свідченням ігнорування проблеми з боку відповідних органів державної влади. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські депутати просять центральну владу сформувати нарешті цивілізований ринок вживаних автівок

Понедельник, 31 Июль 2017, 09:42

Це в свою чергу зніме труднощі при перетині кордону українцями на таких автомобілях кожні 5 дни. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські запити, підтримані на третьому пленарному засіданні сьомої сесії облради

Пятница, 28 Июль 2017, 10:44

У ході третього пленарного засідання сьомої сесії облради, которая состоялась 27 липня п.р., депутатський корпус заслухав та підтримав ряд запитів своїх колег, озвучені головою облради Михайлом Рівісом щодо виділення коштів зі скарбниці краю для ремонту доріг, будівництва дитсадочку тощо. Прочитайте остальную часть этого входа »

Всі понад 40 актуальные вопросы, винесені на останнє пленарне засідання сьомої сесії, розглянуті та затверджені депутатським корпусом

Четверг, 27 Июль 2017, 13:39

В четверг, 27 Июль, в Ужгороді відбулося третє пленарне засідання 7-ої сесії облради під головуванням її очільника Михайла Рівіса. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття з ознайомчим візитом відвідав посол ОБСЄ Мартін Сайдік

Среда, 26 Июль 2017, 14:18

В среду, 26 Июль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зустрівся зі спеціальним представником Діючого голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на сході Українипослом Мартіном Сайдіком. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – третє пленарне засідання 7-ої сесії облради

Среда, 26 Июль 2017, 14:16

В четверг, 27 Июль, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса від 06.06.2017 № 28/01-49 відбудеться третє пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VІІ скликання.

Початок об 11-й годині в м. Ужгород у залі засідань Закарпатської облради.

Представители СМИ приглашаются.

 

 

Прес-служба Закарпатської облради

Президія облради визначила порядок денний чергового пленарного засідання сьомої сесії

Вторник, 25 Июль 2017, 16:25

Во вторник, 25 Июль, під головуванням Михайла Рівіса відбулося засідання президії обласної ради, на якому розглянуто та схвалено проект порядку денного третього пленарного засідання сьомої сесії, яке пройде у цей четвер. Участь у заході також взяли перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник очільника облради Петро Грицик, керівники структурних підрозділів ОДА та виконавчого апарату облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бюджетна комісія облради погодила необхідні зміни до скарбниці краю

Понедельник, 24 Июль 2017, 13:50

Напередодні третього пленарного засідання сьомої сесії облради, в понедельник, 24 Июль, зібралася комісія з питань бюджету під головуванням Василя Кошелі. Участь в ній також взяли голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник Йосип Борто і заступник — Петр Хрыцык, керівники структурних підрозділів облради та ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна депутатська комісія вкотре обговорила долю аеропорту «Ужгород»

Пятница, 21 Июль 2017, 15:44

Та переймалася ціною на природний газ для потреб населення, яке використовує голубе паливо безпосередньо із Солотвинського родовища Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради підтримають одного з найкращих спортсменів Закарпаття

Пятница, 21 Июль 2017, 13:30

Йдеться про багаторазового призера чемпіонатів світу та Європи, члена Національної збірної команди України у ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), заслуженого майстра спорту України з фехтування Герея Анатолія Анатолійовича. Прочитайте остальную часть этого входа »

Програма спільних дій Закарпаття з Пряшівським краєм зміцнить фундамент добросусідства

Четверг, 20 Июль 2017, 09:53

Про це йдеться у проекті рішення «Про затвердження Програми спільних дій Пряшівського самоврядного краю (ПСК) та Закарпатської обласної державної адміністрації (ЗОДА), Закарпатской областной Совет (ЗОР) на період з травня 2017 року по травень 2018 года», який вносить на розгляд обласних обранців управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних звʼязків виконавчого апарату облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Йосип Борто: Обласна рада робить все можливе, аби допомогти краянам зберегти здоров’я

Среда, 19 Июль 2017, 14:38

Сегодня, 19 Июль, відповідно до затвердженого графіку, в.п. голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. Прочитайте остальную часть этого входа »

Збереження історії та культури краю для сьогодення

Среда, 19 Июль 2017, 13:06

В умовах євроінтеграції посилюється інтерес до історичного минулого, невідомих сторінок з життя нашого народу. То ж проект рішення «Про внесення змін до Програми діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства „Книга Пам’яті України”, редакційно-видавничої групи обласної книги „Реабілітовані історією„ і редколегії з підготовки та випуску „Зводу пам’яток історії та культури Закарпатської області” на 2017 рік» допоможе торкатися минувшитакої непростої і водночас цінної. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутатські комісії продовжують вивчати матеріали третього пленарного засідання сьомої сесії облради

Вторник, 18 Июль 2017, 17:00

Сегодня, 18 липня в обласній раді профільні депутатські комісії продовжили вивчати матеріали третього пленарного засідання сьомої сесії. Прочитайте остальную часть этого входа »

Обласні обранці затвердять Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю

Вторник, 18 Июль 2017, 09:44

Депутати облради затвердять Виконавчий протокол №9 до Меморандуму про співпрацю між Закарпатською обласною державною адміністрацією, Закарпатською обласною радою та Кошицьким самоврядним краєм на період з травня 2017 року по травень 2018 года. Даний проект рішення вносить управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних звʼязків виконавчого апарату облради. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх