29 Ноябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

Керівники краю відзначили найкращих підприємців Закарпаття

Четверг, 31 Август 2017, 15:59

В четверг, 31 Сентябрь, з нагоди Дня підприємця в Закарпатській обласній філармонії за участі керівників краю – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, в урочистій обстановці нагороджено лідерів обласного туру Всеукраїнського рейтингів «Кращий підприємець 2017 року» та «Сумлінні платники податків – 2016». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради просять уряд негайно передбачити на цей рік 25 млн грн для завершення будівництва стратегічного мосту на Закарпатті

Среда, 30 Август 2017, 11:11

Зволікання із завершенням будівництва мосту може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів та залишити без автомобільного сполучення з обласним центром Рахівський та значну частину Тячівського районів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Географія співпраці Закарпаття із Устецьким краєм розширюється

Вторник, 29 Август 2017, 14:55

Михайло Рівіс провів конструктивний діалог з керівниками самоврядних громад, фермерських господарств та освітніх закладів Устецького краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля підвищення привабливості області як туристичного регіону

Понедельник, 28 Август 2017, 11:50

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 годы Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді урочисто відзначили День Державного Прапора та 26-ту річницю Незалежності України

Среда, 23 Август 2017, 12:27

В среду, 23 Сентябрь, в Ужгороді на пл. Народній відбулися урочистості з нагоди головних державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З самого ранку біля флагштока з піднятим прапором несли почесну варту військові в парадному обмундируванні. Прочитайте остальную часть этого входа »

ДОРОГІ ЗАКАРПАТЦІ! Щиро вітаємо вас із Днем незалежності!

Среда, 23 Август 2017, 12:21

Українці протягом віків вистояли й зберегли себе як народ зі своєю мовою, История, культурою – всупереч духовному геноциду, війнам, голодоморам та репресіям. 26 років тому ми здобули незалежність і стали нарешті господарями на своїй землі. Сьогодні з упевненістю можемо сказати – Україна збулася як незалежна держава. Незважаючи на всі труднощі, попри російську агресію, з якою нині змушений боротися наш народ, ми прощаємося з імперським минулим і повертаємося до сім’ї європейських народів.

Вітаючи вас зі святом, закликаємо всіх до спільних дій, до єднання. Бо тільки разом зможемо вирішити проблеми, побороти негаразди, збудувати успішну країну, якою ми, наші діти та внуки будуть пишатися! Здоровья вам, щастя й добра!

Слава Украине!

Голова Закарпатської ОДА Геннадій МОСКАЛЬ

Голова Закарпатської облради Михайло РІВІС

Із зони АТО повернулося 14 військових служби правопорядку краю