01 Март 2021

Керівники краю відзначили найкращих підприємців Закарпаття

Четверг, 31 Август 2017, 15:59

В четверг, 31 Сентябрь, з нагоди Дня підприємця в Закарпатській обласній філармонії за участі керівників краю – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, в урочистій обстановці нагороджено лідерів обласного туру Всеукраїнського рейтингів «Кращий підприємець 2017 року» та «Сумлінні платники податків – 2016». Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради просять уряд негайно передбачити на цей рік 25 млн грн для завершення будівництва стратегічного мосту на Закарпатті

Среда, 30 Август 2017, 11:11

Зволікання із завершенням будівництва мосту може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів та залишити без автомобільного сполучення з обласним центром Рахівський та значну частину Тячівського районів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Географія співпраці Закарпаття із Устецьким краєм розширюється

Вторник, 29 Август 2017, 14:55

Михайло Рівіс провів конструктивний діалог з керівниками самоврядних громад, фермерських господарств та освітніх закладів Устецького краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля підвищення привабливості області як туристичного регіону

Понедельник, 28 Август 2017, 11:50

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 годы Прочитайте остальную часть этого входа »

В Ужгороді урочисто відзначили День Державного Прапора та 26-ту річницю Незалежності України

Среда, 23 Август 2017, 12:27

В среду, 23 Сентябрь, в Ужгороді на пл. Народній відбулися урочистості з нагоди головних державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З самого ранку біля флагштока з піднятим прапором несли почесну варту військові в парадному обмундируванні. Прочитайте остальную часть этого входа »

ДОРОГІ ЗАКАРПАТЦІ! Щиро вітаємо вас із Днем незалежності!

Среда, 23 Август 2017, 12:21

Українці протягом віків вистояли й зберегли себе як народ зі своєю мовою, История, культурою – всупереч духовному геноциду, війнам, голодоморам та репресіям. 26 років тому ми здобули незалежність і стали нарешті господарями на своїй землі. Сьогодні з упевненістю можемо сказати – Україна збулася як незалежна держава. Незважаючи на всі труднощі, попри російську агресію, з якою нині змушений боротися наш народ, ми прощаємося з імперським минулим і повертаємося до сім’ї європейських народів.

Вітаючи вас зі святом, закликаємо всіх до спільних дій, до єднання. Бо тільки разом зможемо вирішити проблеми, побороти негаразди, збудувати успішну країну, якою ми, наші діти та внуки будуть пишатися! Здоровья вам, щастя й добра!

Слава Украине!

Голова Закарпатської ОДА Геннадій МОСКАЛЬ

Голова Закарпатської облради Михайло РІВІС

Із зони АТО повернулося 14 військових служби правопорядку краю

Вторник, 22 Август 2017, 15:33

Сегодня, 22 Сентябрь, в Ужгородському зональному відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулися урочистості з нагоди зустрічі – повернення особового складу із зони проведення АТО. Цього разу втомленими, але щасливими на рідну землю повернулося 14 воїнів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перенесення унікального комплексу електронних прискорювачів в УжНУ потребує мільйонних коштів, виділення яких виключно у компетенції МОЗ України

Понедельник, 21 Август 2017, 15:20

Мукачівська греко-католицька єпархія наполягає перенести відділення фізики ядра та елементарних частинок фізичного факультету УжНУ із зони історичного комплексу Кафедрального собору та Єпископської резиденції. Прочитайте остальную часть этого входа »

Розроблено регіональний аспект для покращення умов проходження паводкових вод на річках Закарпаття

Понедельник, 21 Август 2017, 11:30

Как вы знаете, жителів Закарпаття через часті повені турбує велика вода. Запобігти стихії, Конечно, неможливо та мімізувати її наслідки – можна. Так, на розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про Програму регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок у басейні р.Тиса в Закарпатській області». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські прикордонники потребують покращення умов несення служби на державних кордонах краю

Суббота, 19 Август 2017, 11:33

Про це йдеться в проекті рішення „Про внесення змін до Програми підвищення спроможності та покращення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-угорському, українсько-словацькому та українсько-польському державних кордонах (на ділянці відповідальності Чопського прикордонного загону), розташованих на території Закарпатської області, на 2016-2020 годы», що вноситься на обговорення депутатів облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдання і заходи Програми розвитку культури і мистецтва в області торік виконані майже на сто процентів

Пятница, 18 Август 2017, 12:06

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку культури і мистецтва в області на 2016-2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради затвердять п’ятирічну Комплексну програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у нашому краю

Пятница, 18 Август 2017, 10:54

Для створення належних умов із забезпечення житлом окремих категорій громадян, які проживають у Закарпатській області, управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації на розгляд депутатів облради вноситься проект рішення „Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом в Закарпатській області на 2018-2022 ». Прочитайте остальную часть этого входа »

Від співпраці між громадами — до співпраці між родинами

Четверг, 17 Август 2017, 19:00

Сегодня, 17 серпня делегація Пардубіцького краю на чолі з гетьманом Мартіном Нетолицьким продовжила огляд реалізованих спільних об’єктів за 2016 рік і знайомство з новими до співпраці. То ж свій робочий день розпочала з відвідини Коритнянського ДНЗ, Где 58 дети. Тут торік за підтримки чеських партнерів вдалося втілити в життя спільний проект із заміни вікон і даху та системи опалення на сучасну. У підсумку, діти мають теплу, затишну з усіма умовами оселю. На знак подяки малеча разом з музичним керівником Світланою Пергач підготували невеличку концертну програму, де серед інших пісень виконала зворушливу пісню «У нашій Україні». Прочитайте остальную часть этого входа »

Спільний проектокраса селища Великий Березний

Среда, 16 Август 2017, 22:09

Сегодня, 16 серпня делегація Пардубицького краю Чеської Республіки відповідно до програми завітала у смт Великий Березний з нагоди урочистого введення в експлуатацію тамтешнього проекту «Капітальний ремонт ДНЗ №2 «Берізка». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття і Пардубіцький край – четвертий рік співпраці

Среда, 16 Август 2017, 22:04

Сегодня, 16 серпня заступник голови облради Петро Грицик прийняв делегацію Пардубіцького краю Чеської Республіки, яку очолює гетьман краю Мартін Нетолицький. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх