24 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

У ТОП-100 впливових людей Закарпаття представлено 11 Члены Совета

Суббота, 30 Сентябрь 2017, 18:28

У вересні вийшов у друк щорічний журнал «Впливові ЛЮДИ Закарпаття 2017 ТОП-100». Серед різних впливових закарпатців достойно представлена когорта обласних депутатів з головою регіонального парламенту та працівників облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатська облрада відзначила найкращих вчителів спецшколи-інтернату

Пятница, 29 Сентябрь 2017, 21:44

У п‘ятницю, 29 Сентябрь, до Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів з почесною місією до Дня вчителя навідався заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик. Прочитайте остальную часть этого входа »

У Закарпатській облраді офіційно підписано угоду про співпрацю між Закарпатською торгово-промисловою палатою та господарською палатою краю Височина

Пятница, 29 Сентябрь 2017, 14:39

На Закарпатті з кількаденним робочим візитом перебуває делегація чеського краю Височина, яку очолив гетьман, член палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Їржі Бєгоунек. В пятницу, 29 Сентябрь, чеських партнерів приймали в Закарпатській обласній раді в.п.голови облради Йосип Борто та заступник голови облради Петро Грицик. Прочитайте остальную часть этого входа »

Через брак коштів місцевих бюджетів у Великому Березному не завершено ремонт дитячого відділення райлікарні, а в Теківській ЗОШ руйнується спортзал і харчоблок

Четверг, 28 Сентябрь 2017, 12:05

Під час восьмої сесії облради депутати заслухали та підтримати запит свого колеги Василя Скрипа щодо виділення з обласного бюджету коштів у сумі 1 млн гривень для співфінансування ремонту дитячого відділення Великоберезнянської районної лікарні. Прочитайте остальную часть этого входа »

В УжНУ досвідчені науковці та фахівці під час конференції ділилися власним досвідом з діагностики, терапії та реабілітації посттравматичних стресових розладів

Четверг, 28 Сентябрь 2017, 10:53

За участі поважної делегації медиків з Верхньої Франконії ФРН.

В четверг, 28 Сентябрь, в м.Ужгород у ректораті Ужгородського Національного університету відбулася міжнародна конференція на тему: «Актуальні питання діагностики, терапії та реабілітації посттравматичних стресових розладів». З вітальними промовами до учасників заходу звернулися в.п. голови Закарпатської обласної ради Йосипа Борто, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Маркович, Деканов, Ученые, професори УжНУ, провідні медики краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові обранці просять припинити незаконне полювання та перевірити земельні правовідносини на Берегівщині

Среда, 27 Сентябрь 2017, 14:41

У ході восьмої сесії облради депутати підтримали колективний запит обранців Пейтера Ч. А., Борто Й. AND., Орос І. AND., Кейса Б. Г., Товта М. М., Резеша К. K., Гулачі Г. L., Баторі Й. M. щодо вжиття невідкладних заходів реагування для припинення незаконного полювання на території Берегівського району, який направлено на розгляд прокуратури Закарпатської області, ГУ Нацполіції в Закарпатській області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рахівщина потребує залізничне сполучення з Одесою, а мешканці Виноградівщини – медобладнання та кохлеарні імплантати

Среда, 27 Сентябрь 2017, 11:20

У ході восьмої сесії облради депутати підтримали запит свого колеги Дениса Мана щодо розгляду на наступній сесії обласної ради питання «Про Звернення Закарпатської обласної ради до ПАТ «Укрзалізниця» щодо запуску залізничного сполучення «Рахів – Одеса». Прочитайте остальную часть этого входа »

Спікер угорського Парламенту закарпатцям: Здоров’я дітей – це насамперед те, що об’єднує людей всіх національностей

Вторник, 26 Сентябрь 2017, 12:27

У рамках офіційного візиту спікера Державних зборів Угорщини Ласла Кевера на Закарпаття у понеділок, 25 Сентябрь, Берегівська райлікарня одержала гуманітарну медичну допомогу, Виноградівська райлікарня – реконструйоване дитяче відділення, а с.Варієво – новенький сучасний дитсадок для ромського населення. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Кожна людина, яка зустрічається на нашому шляху, є або нашим уроком, або нашим вчителем, або нашою нагородою

Воскресенье, 24 Сентябрь 2017, 18:52

Михайло РІВІС – людина відома кожному закарпатцю і не тільки. На політичному Олімпі нашого краю він далеко не перший рік. Працював заступником начальника митниці-начальник Служби боротьби з контрабандою Виноградівської митниці, заступником міського голови Хуста, заступником трьох голів Закарпатської ОДА, а починав трудову діяльність митним інспектором. Прочитайте остальную часть этого входа »

В облраді обговорили дієвість угоди про співробітництво між Закарпаттям та угорською областю Боршод-Абауй-Земплен

Пятница, 22 Сентябрь 2017, 15:54

У рамках 16 Міжнародної виставки- ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017» в області з робочим візитом перебуває делегація Загальних Зборів області Боршод-Абалуй Земплен, яку очолив голова Дежев Терек. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перші керівники області відкрили ХVІ Міжнародну туристичну виставку – ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017»

Пятница, 22 Сентябрь 2017, 11:20

Во время 22-23 вересня на Закарпатті відбуватиметься яскравий туристичний захід – ХVІ Міжнародна туристична виставка – ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2017». Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські депутати облради наполягають направити проект Закону України «Про освіту» для експертизи Генеральному секретарю Ради Європи та до Венеціанської комісії на відповідність його положень європейським стандартам та цінностям

Четверг, 21 Сентябрь 2017, 14:06

Сегодня, 21 Сентябрь, у ході 8-ої сесії облради обласні обранці 38 голосами ухвалили рішення звернутися до Президента України Петра Порошенка щодо Закону України «Про освіту».
Прочитайте остальную часть этого входа »

Восьма сесія облради: депутати внесли слушні ініціативи та підтримали звернення до Президента України щодо Закону «Про освіту»

Четверг, 21 Сентябрь 2017, 14:03

В четверг, 21 Сентябрь, під головуванням очільника облради Михайла Рівіса відбулося пленарне засідання восьмої сесії обласної ради VII скликання. Прочитайте остальную часть этого входа »

Краловоградецький край Чехії теж виявив бажання подружитися із Закарпаттям

Среда, 20 Сентябрь 2017, 13:13

На розгляд депутатів облради виноситься проект рішення «Про встановлення партнерства між Закарпатською областю України та Краловоградецьким краєм Чеської Республіки». Цим пропонується налагодити ділове партнерство, скріпити його відповідним договором та підписами керівників двох країв. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – восьма сесія Закарпатської облради

Среда, 20 Сентябрь 2017, 12:42

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (№32/01-49 від 04.09.2017р.), в четверг, 21 Сентябрь 2017 года, об 11-й годині у залі засідань обласної ради відбудеться пленарне засідання восьмої сесії обласної ради VІІ скликання.

Представители СМИ приглашаются.

 

 

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх