02 Март 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

9-та сесія облради: вручено ключі від квартири найкращому фехтувальнику України, звільнено директора аеропорта «Ужгород», прийнято ряд важливих обласних програм та звернень

Четверг, 30 Ноябрь 2017, 14:38

В четверг, 30 Ноябрь, депутатський корпус Закарпатської облради зібрався на пленарне засідання 9-ої сесії, на порядку денному якої розглядалося понад шістдесят питань, що стосуються соціального та економічного розвитку краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра 9-та сесія Закарпатської облради

Среда, 29 Ноябрь 2017, 16:49

В четверг, 30 Ноябрь, в м.Ужгород відбудеться пленарне засідання 9-ої сесії Закарпатської обласної ради. В порядку денному 65 вопросы, що стосуються соціального та економічного розвитку краю.

Під час сесії керівники Закарпаття – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль в урочистій обстановці вручать ключі від квартири учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор Анатолію Герею, придбану за кошти обласного бюджету.

Начало — об 11-й годині в м. Ужгороді у залі засідань обласної ради.

Представители СМИ приглашаются.

 

Прес-служба Закарпатської облради

Закарпатська облрада розгляне погодження поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок на території Національного природного парку «Синевир»

Среда, 29 Ноябрь 2017, 11:53

У ході 9-ої сесії крайові парламентарі затверджуватимуть проект рішення «Про погодження поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних ділянок на території національного природного парку «Синевир», розроблений Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням. Відповідний документ, підготовлений департаментом екології та природних ресурсів ОДА, оприлюднено на сайті облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпатські обранці затверджуватимуть Регіональну програму розвитку земельних відносин у Закарпатській області

Среда, 29 Ноябрь 2017, 11:48

На розгляд депутатів Закарпатської облради, які зберуться завтра, 30 Ноябрь, підготовлено проект рішення «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2018 – 2020 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

В Закарпатье — вкрай критична ситуація із виплатою зарплати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я

Вторник, 28 Ноябрь 2017, 11:26

Для забезпечення виплати зарплати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери до кінця цього року необхідно 110 577,9 тыс. грн.. Додаткові ресурси у місцевих бюджетів на сьогодні вичерпані і до кінця року вишукати такі кошти неможливо. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія облради визначилася із переліком питань, винесених на розгляд 9-ої сесії

Понедельник, 27 Ноябрь 2017, 15:52

Свої зауваження та пропозиції висловили голови профільних комісій під час засідання президії під головуванням очільника Закарпатської облради Михайла Рівіса, яке відбулося у понеділок (27.11.17) у депутатській залі. Участь у засіданні також взяли перший заступник голови облради Йосип Борто, заступник голови облради Петро Грицик та керівники департаментів, управлінь облради й ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради вирішувала проблему залізничного сполучення Закарпаття

Понедельник, 27 Ноябрь 2017, 14:36

В понедельник, 27 Ноябрь, напередодні 9-ї сесії облради своє засідання провела остання профільна комісія з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій під головуванням Андрія Андріїва. Участь в ньому також взяв заступник голови облради Петро Грицик. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради ініціює нову програму у сфері охорони здоров’я краян

Пятница, 24 Ноябрь 2017, 18:05

Сегодня, 24 комісія, з питань охорони здоров’я провела своє засідання та вивчила матеріали й проекти рішень, пропоновані на розгляд 9 сессии Совета. Провів її заступник голови комісії Василь Скрип. Прочитайте остальную часть этого входа »

Бюджетна комісія облради розглянула розподіл стабілізаційної дотації та додатковий обсяг медичної субвенції районам Закарпаття

Пятница, 24 Ноябрь 2017, 13:33

Під кінець цього робочого тижня (24.11.17) в облраді засідала бюджетна комісія під головуванням Михайла Кошелі. В її роботі взяли участь 5 членів профільної комісії з 7, та голова Закарпатської облради Михайло Рівіс зі своїми заступниками – Йосипом Борто і Петром Грициком. Також виявили бажання бути присутніми на засіданні комісії обласний обранець Андрій Шекета та громадський діяч Ярослав Гулан. Прочитайте остальную часть этого входа »

На наступній сесії депутати прийматимуть головний документ Закарпаття

Пятница, 24 Ноябрь 2017, 13:28

Так, на розгляд 9-ої сесії облради підготовлено проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 «год». Автор документу департамент фінансів Закарпатської ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Крайові депутати продовжують вивчати проекти рішень, що пропонуються на розгляд 9 сессии Совета

Четверг, 23 Ноябрь 2017, 17:26

Сегодня, 23 листопада своє засідання провела профільна комісія з питань праці, занятости и социальной защиты населения, яку очолює Михайло Софілканич.

Участвовал в ее: заступник голови облради Петро Грицик, Руководители департаментов, керівники відділів та інших структурних підрозділів ОДА та облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

У ході 9-ої сесії обласні депутати затверджуватимуть Регіональну програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 годы

Четверг, 23 Ноябрь 2017, 17:17

На розгляд депутатів Закарпатської облради виноситься проект рішення Про Регіональну програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 годы.

Метою Програми є зниження рівня інституційного догляду дітей шляхом розвитку системи соціальних послуг на рівні громади для запобігання розлученню дітей з їхніми родинами, забезпечення функціонування альтернативних форм догляду дітей, відмінних від інтернатних, мінімізація злочинності. Прочитайте остальную часть этого входа »

Засідала ще одна профільна комісія облради

Четверг, 23 Ноябрь 2017, 10:57

22 листопада у ході підготовки до 9-ої сесії облради своє засідання провела профільна комісія з питань екології та використання природних ресурсів, де головує Оксана Біров.

У роботі постійної комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, представники управлінь, відділів ОДА та облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради вивчала питання приватизації об’єктів комунальної власності та нерентабельність аеропорту «Ужгород»

Среда, 22 Ноябрь 2017, 16:34

В среду, 22 Ноябрь, у депутатській залі Закарпатської облради засідала комісія з питань законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила, яку провів заступник комісії Іван Куцина. В її роботі також участь взяли голова облради Михайло Рівіс та його перший заступник — Йосип Борто, керівники управлінь та відділів виконавчого апарату облради й підрозділів ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс про відкриття унікальної виставки в Ужгородському замку: Закарпаття одержало безцінний скарб!

Вторник, 21 Ноябрь 2017, 16:09

Во вторник, 21 Ноябрь, в Ужгородському замку відбулося урочисте відкриття потужної виставки експонатів «Історія Закарпаття від VIII-го ст. Кому 1920 р.». У заході взяли участь Уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, Держсекретар Угорщини Потап Арпад Янош, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, його перший заступник – Йосип Борто, заступник голови ОДА Віктор Мікулін, народний депутат України Василь Брензович, Генконсул Угорщини в м.Ужгород Йожеф Бугайла, Депутаты Совета, Ученые, громадськість та мас-медіа краю. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх