16 Апрель 2021

Уважаемые неповторимый!

Пятница, 29 Декабрь 2017, 11:30

Из 2216 Роком!

Нехай у 2018-му вам підкоряться всі вершини та відкриються нові горизонти!

Бажаємо, щоб у затишній атмосфері тепла, радості та гармонії ви зустріли й провели весь наступний рік!

Щиро зичимо здоров’я, добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам!

Гарних і радісних вам свят!

Голова обласної держадміністрації Геннадій Москаль

Глава регионального Совета Михайло Рівіс

Михайло Рівіс: Завдяки тісній співпраці з Устецьким краєм, закарпатці зможуть оформляти візи у Чеському домі в Ужгороді

Пятница, 29 Декабрь 2017, 11:26

Звітуючись перед депутатами про річну роботу облради, Михайло Рівіс наголосив, що одним із важливих напрямків її діяльності є питання співробітництва між територіальними громадами та владою європейських країн. За цей період проведено низку заходів, спрямованих на розвиток громад, підвищення ефективності транскордонної співпраці та залученню додаткових коштів для розвитку регіону. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Депутати облради проситимуть підприємців з іноземними інвестиціями Закарпаття працевлаштувати молодь робітничих професій

Четверг, 28 Декабрь 2017, 16:29

В четверг, 28 Декабрь, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс разом з крайовим депутатом Андрієм Андріївим відвідали ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти», в якому розташований навчально-практичний центр «Sniezka, що в м.Ужгород. Прочитайте остальную часть этого входа »

Цьогоріч депутати Закарпатської облради розглянули понад 450 різнопланових питань, що у півтори рази більше за минулий рік

Четверг, 28 Декабрь 2017, 11:30

Під час другого пленарного засідання дев’ятої сесії облради головуючий Михайло Рівіс доповідав перед депутатським корпусом про роботу обласної ради за період із грудня 2016 року по грудень 2017 года.

Прочитайте остальную часть этого входа »

Пріоритетними напрямами на наступні три роки визначено кредитування краян на будівництво, придбання житла, поліпшення житлово-побутових умов

Среда, 27 Декабрь 2017, 10:49

Для кредитування громадян на будівництво, придбання житла, поліпшення житлово-побутових умов проживання у сільській місцевості і для здійснення витрат, пов’язаних з наданням та обслуговуванням кредитів, по загальному та спеціальному фондах обласного бюджету передбачено 10 192,5 тыс., из них: Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради підтримали юних спортсменів краю

Вторник, 26 Декабрь 2017, 11:34

У ході роботи другого пленарного засідання дев’ятої сесії Закарпатської облради фракція «Батьківщина» подала колективний депутатський запит, який було підтримано більшістю голосів.

У документі йдеться про те, що до депутатів облради звернувся тренер –викладач ОКДЮСШ «Динамо» Горецький С.С. з проханням клопотати про повернення коштів у розмірі 28 тыс. грн. , які були вилучені в грудні 2017 року з Обласної комплексної дитячо-юнацької школи ФСТ «Динамо» України, передбачені на проведення спортивно-масової роботи. Прочитайте остальную часть этого входа »

Дорогие соотечественники,!

Воскресенье, 24 Декабрь 2017, 21:22

Каждый год 25 грудня західні християни-католики святкують світле та радісне свято — Рождество, яке з нетерпінням чекає значна частина віруючих Закарпаття.

Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі світить ясна зоря. Так, вітаю всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе вам здоров’я, мир, нехай в душах оселитися добро, світло любові та сердечне тепло. Здоров’я й кохання наповнять кожен дім, і хай щастя надовго оселиться в нім! Хай святкові світлі зорі вам освітять добру долю! Счастье, радість і добро хай несе до вас Різдво!

С уважением,

Михайло Рівіс

Товариство угорських митців Закарпаття імені Імре Ревеса підсумувало творчий рік

Пятница, 22 Декабрь 2017, 11:09

21 грудня в обласному художньому музеї ім.Й.Бокшая розгорнуто експозицію робіт членів Товариства угорських митців Закарпаття ім.І.Ревеса. В такий спосіб художники вже традиційно наприкінці року демонструють одне одному та всім цікавим до мистецтва свої нові творчі здобутки, а також – відзначають чергову річницю від створення товариства, цьогоріч – 27-му. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради просять виділити з Держбюджету кошти на фінансування операцій із вживляння систем імплантаційного слухопротезування дітям з вадами слуху

Пятница, 22 Декабрь 2017, 10:57

На другому пленарному засіданні дев’ятої сесії обласної ради VІІ скликання крайові парламентарі прийняли звернення щодо виконання програм централізованого забезпечення кохлеарними імплантами, адресоване Міністерству охорони здоров’я України. Прочитайте остальную часть этого входа »

Закарпаття ввійде у 2018 рік з новим фінансовим документом

Четверг, 21 Декабрь 2017, 18:09

В четверг, 21 Декабрь, під головуванням очільника облради Михайла Рівіса відбулося друге пленарне засідання дев’ятої сесії облради. Участь у роботі засідання також взяли перший заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський, керівник Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Григорій Скопненко. Прочитайте остальную часть этого входа »

Запровадження нового порядку реалізації необробленої деревини стимулюватиме розвиток малого та середнього бізнесу області

Четверг, 21 Декабрь 2017, 14:21

У цьому переконані розробники проекту рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо запровадження в дію нового порядку реалізації лісоматеріалів круглих». Вноситься він на розгляд депутатів облради, зважаючи на звернення деревообробників Закарпаття щодо ситуації, яка склалася у зв’язку із проведенням аукціонних торгів з продажу необробленої деревини в області, враховуючи рекомендації постійних комісій облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – остання сесія облради в цьому році

Среда, 20 Декабрь 2017, 15:30

В четверг, 21 грудня об 11-й годині у залі засідань Закарпатської обласної ради відбудеться друге пленарне засідання дев’ятої сесії облради VІІ скликання.

Представители СМИ приглашаются.

 

 

 

Пресс-служба Совета

Крайові парламентарі проситимуть Мініфраструктури передати деякі вулиці комунальної власності у державну та включити до переліку автодоріг загального користування

Среда, 20 Декабрь 2017, 10:36

Депутати Закарпатської обласної ради VІІ скликання на другому пленарному засіданні дев’ятої сесії планують прийняти звернення до Міністерства інфраструктури України щодо зміни статусу деяких автомобільних доріг області. Прочитайте остальную часть этого входа »

Святий Миколай Чудотворець не оминув Свалявський сиротинець, де живе понад сто малят, попечения

Вторник, 19 Декабрь 2017, 16:07

Щороку до Дня Святого Миколая голова Закарпатської облради Михайло Рівіс активно займається доброчинною справою, відвідуючи школи-інтернати та дитячі оздоровниці. Цьогоріч він завітав в обласний будинок дитини у м.Свалява, який є прихистком для покинутих батьками дітей. Нині тут виховується 103 діток віком від самого народження до 3-х рочків. Прочитайте остальную часть этого входа »

1 млн грн з обласного бюджету витратять на полігони з утилізації сміття та 241 млн грн – на утримання доріг краю

Вторник, 19 Декабрь 2017, 15:13

На розгляд обласних обранців підготовлено проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 «год», який схвалюватиметься депутатським корпусом під час другого пленарного засідання 9-ої сесії, що відбудеться цього четверга, 21 грудня п.р. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх