24 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Крайові парламентарі обговорять стан надання стоматологічної допомоги населенню Закарпаття

Среда, 31 Январь 2018, 10:56

Завдяки реалізації обласної програми, закупівля медикаментів та виробів медпризначення профінансована на 100%, тож лікарями-стоматологами області здійснено якісне в повному обсязі надання стоматологічної допомоги усім пільговим категоріям населення області, які підлягали безкоштовному зубному протезуванню. Прочитайте остальную часть этого входа »

Сергій Собко: «Піхота була, є і залишається незламною основою армії

Вторник, 30 Январь 2018, 15:15

Підрозділи 128-мої окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади повернулися з районів АТО на відпочинок у рідний край.

Во вторник, 30 січня у військовому містечку м. Ужгород відбулися урочистості з нагоди повернення підрозділів 128-ої окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади з районів АТО, де вони перебували 8 месяцев. Захисників зустрічали хлібом – сіллю, мужнім потисканням рук, теплими словами подяки за оборону рідної землі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля зміцнення здоров’я краян

Вторник, 30 Январь 2018, 11:08

У ході підготовки до 10-ої сесії облради крайові обранці розглянуть проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Закарпатській області на період до 2020 року у 2017 «год». Прочитайте остальную часть этого входа »

Торік проведено 64 молодіжні заходи, до яких залучено понад 15 тисяч юнаків і дівчат краю

Понедельник, 29 Январь 2018, 15:34

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2018 год, крайові обранці розглянуть проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2016 – 2020 роки» за минулий рік. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: 2018 рік буде непростий, но, об’єднавши зусилля на всіх рівнях, вдасться подолати більшість проблем

Пятница, 26 Январь 2018, 11:38

Чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу відбулося 25 січня п.р. в Перечинському районі на базі Тур’є­-Реметівської сільради. Участь в ньому взяв і народний депутат ВРУ Роберт Горват, а також – заступник голови облради Петро Грицик, обласний обранець Денис Ман, очільники районних рад краю, керуючий справами апарату облради Юрій Гузинець, керівники підрозділів облради й ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Торік у Закарпатті зведено 10 модернізованих ігрових спортивних майданчиків із штучним покриттям

Четверг, 25 Январь 2018, 10:32

Як виконувалася Регіональна програма «Спортивний майданчик» за останні два роки? Це питання розглянуть депутати облради під час 10-ї сесії, яка відбудеться у другій половині лютого п.р. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалася Програма розвитку регіональної вищої освіти на Закарпатті впродовж 5-ти років?

Среда, 24 Январь 2018, 10:49

Розробники даного проекту рішення, який вноситься на розгляд депутатів облради, прийняття цієї Програми зумовлено необхідністю реалізації сучасної політики і стратегії держави, спрямованої на розбудову національної системи вищої освіти, адаптацію її до соціально орієнтованої економіки, інтеграції в європейське та світове співтовариство. Прочитайте остальную часть этого входа »

Фахова майстерня з децентралізації влади зібрала самоврядців Закарпаття

Вторник, 23 Январь 2018, 13:56

Во вторник, 23 Ян, в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»,який впроваджується Українською Асоціацією районних та обласних рад, в облраді відбулася одноденна фахова майстерня для самоврядців Закарпаття. Тема — «Децентралізація, як основа для формування ефективної системи організації влади». Прочитайте остальную часть этого входа »

Невдовзі діятиме новий Порядок надання одноразової матеріальної допомоги в рамках Програми «Турбота»

Вторник, 23 Январь 2018, 10:54

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про внесення змін і доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 годы. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля розвитку прикордонної інфраструктури діятиме обласна Програма на 2018 – 2022 годы

Понедельник, 22 Январь 2018, 12:31

На розгляд депутатів облради підготовлено проект рішення «Про Програму розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018 – 2022 годы, який заздалегідь оприлюднено на офіційному сайті. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати Закарпатської облради клопотатимуть про фінансування заходів із локалізації та екологічної реабілітації Солотвинського солерудника

Пятница, 19 Январь 2018, 11:01

Обласні обранці будуть звертатися до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів із ліквідації та екологічної реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства «Солотвинський солерудник» Тячівського району Закарпатської області. Прочитайте остальную часть этого входа »

На Закарпатті оголошено кілька об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

Четверг, 18 Январь 2018, 11:18

Мета — розширити мережі природно-заповідного фонду за рахунок заповідання збережених ділянок пралісів та старовікових лісів краю. Прочитайте остальную часть этого входа »

Керівники Закарпаття обговорили з головою Львівської облради грантові проекти для підтримки ініціатив карпатських громад

Среда, 17 Январь 2018, 14:59

В среду, 17 Ян, до голови Закарпатської облради Михайла Рівіса з робочим візитом завітав його колега – очільник Львівської облради Олександр Ганущин. У зустрічі також взяли участь голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, обласний обранець Василь Худинець, керівники структурних підрозділів облради та облдержадміністрації. Прочитайте остальную часть этого входа »

В 2018 році зі скарбниці краю буде виділено майже 1,7 млн грн на підтримку ЗМІ

Вторник, 16 Январь 2018, 11:09

Головному розпоряднику коштів — департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА на 2018 рік в обласному бюджеті передбачено 1 998,0 тис грн., включая: Прочитайте остальную часть этого входа »

Цьогоріч понад 7 млн грн з обласного бюджету буде використано для будівництва дитсадочка, двох шкіл та спорудження двох пам’ятників

Понедельник, 15 Январь 2018, 11:21

Головному розпорядникууправлінню капітального будівництва Закарпатської ОДА в обласному бюджеті на 2018 рік передбачено кошти в сумі 7 млн. 350 тыс. грн.. Ця сума зазначена в переліку об’єктів, видатки на які цьогріч будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх