01 Октябрь 2020

Крайові парламентарі обговорять стан надання стоматологічної допомоги населенню Закарпаття

Среда, 31 Январь 2018, 10:56

Завдяки реалізації обласної програми, закупівля медикаментів та виробів медпризначення профінансована на 100%, тож лікарями-стоматологами області здійснено якісне в повному обсязі надання стоматологічної допомоги усім пільговим категоріям населення області, які підлягали безкоштовному зубному протезуванню. Прочитайте остальную часть этого входа »

Сергій Собко: «Піхота була, є і залишається незламною основою армії

Вторник, 30 Январь 2018, 15:15

Підрозділи 128-мої окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади повернулися з районів АТО на відпочинок у рідний край.

Во вторник, 30 січня у військовому містечку м. Ужгород відбулися урочистості з нагоди повернення підрозділів 128-ої окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади з районів АТО, де вони перебували 8 месяцев. Захисників зустрічали хлібом – сіллю, мужнім потисканням рук, теплими словами подяки за оборону рідної землі. Прочитайте остальную часть этого входа »

Задля зміцнення здоров’я краян

Вторник, 30 Январь 2018, 11:08

У ході підготовки до 10-ої сесії облради крайові обранці розглянуть проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в Закарпатській області на період до 2020 року у 2017 «год». Прочитайте остальную часть этого входа »

Торік проведено 64 молодіжні заходи, до яких залучено понад 15 тисяч юнаків і дівчат краю

Понедельник, 29 Январь 2018, 15:34

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2018 год, крайові обранці розглянуть проект рішення «Про хід виконання Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2016 – 2020 роки» за минулий рік. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: 2018 рік буде непростий, но, об’єднавши зусилля на всіх рівнях, вдасться подолати більшість проблем

Пятница, 26 Январь 2018, 11:38

Чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу відбулося 25 січня п.р. в Перечинському районі на базі Тур’є­-Реметівської сільради. Участь в ньому взяв і народний депутат ВРУ Роберт Горват, а також – заступник голови облради Петро Грицик, обласний обранець Денис Ман, очільники районних рад краю, керуючий справами апарату облради Юрій Гузинець, керівники підрозділів облради й ОДА. Прочитайте остальную часть этого входа »

Торік у Закарпатті зведено 10 модернізованих ігрових спортивних майданчиків із штучним покриттям

Четверг, 25 Январь 2018, 10:32

Як виконувалася Регіональна програма «Спортивний майданчик» за останні два роки? Це питання розглянуть депутати облради під час 10-ї сесії, яка відбудеться у другій половині лютого п.р. Прочитайте остальную часть этого входа »

Як виконувалася Програма розвитку регіональної вищої освіти на Закарпатті впродовж 5-ти років?

Среда, 24 Январь 2018, 10:49

Розробники даного проекту рішення, який вноситься на розгляд депутатів облради, прийняття цієї Програми зумовлено необхідністю реалізації сучасної політики і стратегії держави, спрямованої на розбудову національної системи вищої освіти, адаптацію її до соціально орієнтованої економіки, інтеграції в європейське та світове співтовариство. Прочитайте остальную часть этого входа »

Фахова майстерня з децентралізації влади зібрала самоврядців Закарпаття

Вторник, 23 Январь 2018, 13:56