01 Март 2021

В облраді створено контрольну комісію, яка вивчатиме питання забудови вітровими електростанціями Боржавського гірського хребта на Закарпатті

Среда, 28 Февраль 2018, 16:25

У ході першого пленарного засідання 10-ї сесії облради за ініціативи обласного обранця Андрія Шекети створено тимчасову контрольну комісію Закарпатської обласної ради, яка вивчатимепитання забудови вітровими електростанціями Боржавського гірського хребта на Закарпатті. Прочитайте остальную часть этого входа »

Депутати облради вкотре просять налагодити якісне залізничне сполучення Закарпаття зі столицею та іншими регіонами України

Среда, 28 Февраль 2018, 12:18

Та вважають за доцільне утворити консультативний орган регіону, до складу якого необхідно включити представників туристичної галузі Закарпаття та виробничих структурних підрозділів Укрзалізниці з питань пасажирських перевезень. Про це йдеться в рішенні облради, ухваленому на першому пленарному засіданні 10-ї сесії «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо врегулювання питань із забезпечення належного залізничного сполучення» , що адресоване публічному акціонерному товариству «Українська залізниця» . Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Хочу запевнити всіх, що розхитати ситуацію на міжетнічній основі у мирному Закарпатті нікому не вдасться!

Вторник, 27 Февраль 2018, 11:17

Как вы знаете, сьогодні вночі (27.02.18) у місті Ужгород вже вдруге за цей рік здійснили атаку на офіс Товариства угорської культури Закарпаття. У зв’язку з цим інцидентом, голова Закарпатської облради зробив заяву: Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах –клопотання про спортивні майданчики у сільських школах та оздоровлення хворих краян

Понедельник, 26 Февраль 2018, 12:11

У ході першого пленарного засідання 10 сесії Закарпатської облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів. Прочитайте остальную часть этого входа »

Рівіс: Закарпаття прагне активізувати та поглиблювати транскордонне співробітництво з повітом Марамуреш (Румыния)

Пятница, 23 Февраль 2018, 14:19

Днями делегація із Закарпаття на чолі з головою облради Михайлом Рівісом з робочим візитом відвідала м. Бая-Маре повіту Марамуреш, що у Румунії. Цель поездки — розширення міжрегіональної співпраці та напрацювань щодо спільної участі у «Програмі транскордонного співробітництва Румунія — Украина 2014 — 2020 Гг.. Йшлося про встановлення партнерських відносин на рівні двох регіонів та підписання нового документу про співпрацю між Закарпатською облрадою та Марамурешською повітовою радою. Прочитайте остальную часть этого входа »

У депутатських запитах – насущні проблеми громад Закарпаття

Пятница, 23 Февраль 2018, 13:24

На першому пленарному засіданні 10 сесії облради крайові обранці підтримали низку депутатських запитів. Прочитайте остальную часть этого входа »

10-та сесія облради зосередила депутатів на питаннях розбудови пунктів пропуску, дороги, виконання регіональних програм та соціального захисту населення

Четверг, 22 Февраль 2018, 15:45

В четверг, 22 Февраль, у сесійній залі під головуванням очільника Закарпатської облради Михайла Рівіса відбулося перше пленарне засідання 10-ї сесії облради. В його роботі також взяли участь народний депутат Верховної Ради України Василь Брензович, Начальник Закарпатской областной государственной администрации, депутат облради Геннадій Москаль, керівники правоохоронних та контролюючих органів, голови районних рад та інші. Прочитайте остальную часть этого входа »

Перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань

Среда, 21 Февраль 2018, 16:35

Сегодня, 21 лютого перший заступник голови облради Йосип Борто провів прийом громадян з особистих питань. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завтра – 10-та сесія облради

Среда, 21 Февраль 2018, 10:41

В четверг, 22 Февраль, у сесійній залі Закарпатської обласної ради відбудеться перше пленарне засідання 10-ї сесії сьомого скликання. На порядку денному – 39 вопросы. Начало r 11 h.

Как сообщалось ранее, президією також рекомендовано підтримати ініціативу профільних комісій та включити в проект порядку денного першого пленарного засідання 10-ї сесії окремі питання як невідкладні. Серед них – звернення до вищих органів державної влади. В частности,, щодо спрощеного порядку ввезення на митну територію України спеціального медичного транспорту, щодо прискорення фінансування з Держбюджету протипаводкових робіт у Закарпатській області, щодо введення та врегулювання зупинок поїздів, що прямують через населені пункти Закарпаття до інших регіонів України.

В дополнение, оскільки окремі важливі дорожні об’єкти Закарпаття не увійшли до затвердженого урядом Переліку об’єктів будівництва, Реконструкция, капітального та поточного середнього ремонту автодоріг загального користування державного значення у 2018 год, то голова ОДА зініціював направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів України.

Рекомендовано також на першому пленарному засіданні заслухати інформацію про заходи щодо розвитку прикордонної інфраструктури, модернізації та реконструкції пунктів пропуску на західній ділянці кордону України.

Прес-служба Закарпатської облради

Йосип Борто: «Закарпатські угорці повинні інтегруватися в українське суспільство, а не асимілюватися»

Вторник, 20 Февраль 2018, 10:48

Приводів поспілкуватися з першим заступником голови облради Йосипом Борто й одночасно депутатом крайового парламенту від КМКС вистачало: минулої середи в Ужгороді Україна й Угорщина на міжурядовому рівні обговорювали проблеми Закону про освіту, котрий збурив нацменшини; напередодні з цього ж приводу в нас побував верховний комісар ОБСЄ. А до всього зовсім недавно Йосип Йосипович відзначив 60-ліття. Тож поговорили і про суспільне, і про особисте. Прочитайте остальную часть этого входа »

Президія облради узгодила порядок денний першого пленарного засідання 10 сессия

Понедельник, 19 Февраль 2018, 17:25

Сегодня, 19 Февраля этого года, згідно з Регламентом роботи обласної ради 7-го скликання, на заседании президиума областного Совета, яке провів її очільник Михайло Рівіс.

Участь у роботі президії взяв голова облдержадміністрації Геннадій Москаль. Прочитайте остальную часть этого входа »

Завдяки реалізації спільного проекту вдасться ув’язати Сколівський та Міжгірський райони в один потужній гірськолижний бренд

Понедельник, 19 Февраль 2018, 14:29

Сегодня, 19 лютого в обласній раді відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття офісу представництва Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” в Закарпатській області, який очолив депутат обласної ради Василь Худинець. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради підтримала ОДА щодо здійснення масштабного оновлення місцевої мережі автодоріг Закарпаття

Понедельник, 19 Февраль 2018, 14:25

Шляхом проведення капітальних та середніх поточних ремонтів місцевої мережі.

Напередодні 10-ї сесії облради, в понедельник, 19 Февраль, відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій під головуванням Андрія Андріїва. В її роботі також взяли участь заступник голови облради Петро Грицик, керівники структурних підрозділів ОДА й облради. Прочитайте остальную часть этого входа »

Профільна комісія облради внесла чергові зміни до обласного бюджету 2018 год

Пятница, 16 Февраль 2018, 14:16

Сегодня, 16 лютого засідала постійна депутатська комісія облради з питань бюджету, яку провів її голова Василь Кошеля.

У її роботі взяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто. Прочитайте остальную часть этого входа »

Нова редакція заходів обласної Програми дасть змогу покращити ефективність та якість надання адміністративних послуг

Пятница, 16 Февраль 2018, 10:44

У ході 10-ї сесії облради крайові парламентарі розглянуть проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 годы.

Як зазначає автор документу — департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА, метою проекту рішення є покращення ефективності і якості надання адміністративних послуг. Прочитайте остальную часть этого входа »


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх